HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Canım dün okudum çok üzüldüm ama bence kesinlikle beklemelisin vücudun dinlensin çok fazla hormon aldın vücudun bir kendine gelsin bence en azından bir ay bekle

jeliboni canım ne zaman test yapacaksın sen? Bugün idrar testi yapsam mı acaba diye düşünüyorum
canım sen transfer sonrası hcg iğnesi vurulmadın değil mi?
bu topicteki bi çok arkadaş 8. güne kadar çoktan idrar testlerine başlamıştı ama açıkçası ben cesaret edemem.. o testlerden o kadar çok yaptım ve kop koyu bi tek çizgi gördüm ki, cesaretim yok.. 10. gün git kan ver en sağlamı o
Cuma sabahı kan vermeyi düşünüyorum..

heyecan mutlaka oluyor tabi ama o tatlı telaş zaten :) ameliyathanede heyecan dilime vurmuştu gırgır şamaata yaparken uyutuvermişlerdi umarım ilk denemende yavruna kavuşursun canım..

Ya çıkmazsa hiç bişey diye çok korkuyorum bütün gece uyuyamadım yapsam mı yapmasam mı diye
Çıksa da çıkmasa da ümitle beklemeye devam,çıkarsa da yine bekleyiş bitmiyo ki...Daha da heyecanlı ve kıpır kıpır bekleniyo..ben dayanamadım ama yine de sen bilirsin kendini..

canim sana tavsiyem kesinlikle hemen başlama ben ilm tedavimdr yaptim o hatayi. doktorlar hemen baslayabiliriz diyor ama bence en az 2-3 beklenmeli vücudun toparlanmasi yeniden kaliteli yumlae uretebilecek hale gelmesi icin hem bu süreçte yaptirmadiysan git pihtilasma testlerini yaptir kari koca genetik testleri yaptirin, vitamin takviyeleri alinin kullanin hem psikolojik olarak da daha hazir hale gelirsin.. benim tavsiyem bu karar senin tabiki

Genetik ve pıhtılaşma testini herhangi bi yere gidip talePte bulununca oluyor mu canım. Bildiğim kadarı ile uzun süren testler ... fiyat biliyor msn. Birde Bu test için sadece kan mi veriyoruz

jeliboni canın sende hayili haberler bekliyorum inşallah. . .
canım inşallah benim için doğru zamandır.. 5 yıldır uğraşıyoruz biz de.. umarım artık vakti gelmiştir ve önümüzdeki ay da senin kendiliğinden hamile kaldığını duymak istiyorum.. al kocanı çık güzel bi tatile, kafanı dağıt gez dolaş.. son bir aydır tüm gündemimiz tüm algımız bu tüp bebek oldu.. uzaklaşmak iyi gelecek bak gör..

jeliboni yok vurulmadım sonra ben iğne sana cuma mı demişlerdi kan tahlili gününü? Bana pazartesi demişlerdi
normalde pazar günü dediler canım.. ama ilk tüp bebeğimde de doktorum 10. gün git kan ver demişti, o da cumaya geliyor.. yine aradım sordum cuma günü verebilirsin eğer varsa çıkar zaten dedi..
Genetik ve pıhtılaşma testini herhangi bi yere gidip talePte bulununca oluyor mu canım. Bildiğim kadarı ile uzun süren testler ... fiyat biliyor msn. Birde Bu test için sadece kan mi veriyoruz
canım bizim başkentte yapıyorlar genetik testi, göğşen hocaya danış bi istersen.. ben yaptırmıştım ilk tüp bebekte.. benden 6 tüp kan aldılar, eşimden de 1 tüp kan aldılar.. tüm sonuçların çıkması yaklaşık 2 ayı bulmuştu.

genetik ve pihtilasma testlerini yaptirmistim cnm temiz cikmisti. esimin önceden sperm degerleri hep cok iyi olduğu icin dna hasar testi hic aklimiza gelmemisti. suan bebek icin hic bisey yapasim yok bi kac ay gecsin esime baska bi yerde daha spermiyogram yaptiricam eger o da kötü çıkarsa dna hasar testi yaptirirm eşime. siz yaptırdınız mi? bi de bu işler icin iyi bir ürolog bulmak lazim. eşim suan işinden ötürü dogru düzgün izin alamiyor opu da bile zor izin aldi. önümüzdeki 1 yıl icinde işinden ayrilip kendi işini kurma ihtimali var belki o zaman istanbula gideriz hem bende artik o zamana kadar kafami dinlemek istiyorum.

istanbulla ilgilide kafam karışık. raporm oldugu icin bahceci umutta cem beyle görüşmüştüm ama bana ekstra bisey demedi kisa protokol, dondurulmus transfer, embriyolara cgh... acaba diyorum bahceci mustafa beye veya memorial da semra hanimami gitsem ama onlarda cok yoğun oldugu icin hasta takibini kendileri yapmiyormus diyorlar

Senbilirsin canım sonuc inş iyi olur ama be olursa olsun üzlmeyceksen yapmalısın benim cesaretim yok yapmaya ama olmaycak diyor içimdeki his ya hayırlısı olsun ne deyim vernde o alandabenim 7 günüm bugun daha var teste 7 temmuzda o gün kan verip unuttup almamayı istiyorum sonucu biliyorum sanki hiç olmadı bu kezkednimi hevslendirmek yerine olumsuzluğa hazırlıyorum

bahçeci umut cem hoca, ya da bahçeci fulya mustafa hoca. bu insanlar işinde oldukça iyi.
ben de ilk görüştüğümde cem bey genel konuştu muayene bile etmedi. ama tedavi başladıktan sonra en iyisini san sunuyorlar ilgililer.

canim bulundugun sehirde devlet egitim arastirma hastanesi varsa genetik bölümüne randevu alip esinle gidip yaptirabilirsin ama 2 düşük yapmis olma sarti varmış ben tedbiren 2 düşüğüm var demiştim bunla iligli belge filan istenmiyor. pihtilasma sonuclari 2 hafta genetik sonuclari 1 ayda çıktı bu sekilde ücretsiz yaptirdim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…