HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

sende benim gibi bahçeci hastasısın demek ki. ben umuttayım ama, cuma günü 12.30 da opu var, aşırı heyecanlıyım.
senin nasıl geçti daha önce ?
Evet bizde bi ara oraya gitmeyi düşünüyorduk ama mustfa bey oraya gelemdiği için kendi yerine gittik beşiktaş fulyada yeri bahçeci fulya diye geçiyor valla ben çok memnunum ister olsun ister olmasın fark etmiyor herks gülerek çıkıyor doktorum çok iyi hepsi bir destkçiler moral bozmuyolar ben memnunum inş allahta nasip ettiyse olur hayırlısıyla

Minesuu heyecanlı tezcanlı arkadaşım nasılsın?
Merkezi aradım bana verdikleri test tarihi 27 Hazirandı.Bundan 20 gün sonra kalp atışı ve kese için gel dediler.Çok uzak değil mi?Sen beklemeyi düşünüyo musun bu kadar?

ben Başkent Hastanesinde yaptırıyorum canım, pozitifi aldıktan bir hafta sonra keseyi görmek için çağırıyorlar, keseyi gördükten 10 gün sonrası için de kalp atışı için çağırıyorlar.. toplamda yine 17 günlük bi süreç oluyor yani.. senin merkez komple tek seferde halledeyim diye düşünmüş olmalı

Kızz hadi rabbim kucağında sevdirsin inşsen bekleymezsin bence öğrenirsingbime geliyortez canlılar sizisiz bu tez canlılıkla erken doğrursunuz ha

bu akşam son iğneleri vuracaksın yani.. hadi şimdiden hayırlı olsun kuzum :)

evet saat 3 te orgalutran gece 1.30 da da ovitrelle var.
ama her şeyden öncesi heyecan var. taze transfer olmayacak, dondurulacakmış rafadan yumurtalarım, adet görecekmişim ondan sonra transfer olacakmış. sanırım böylesi hormonlarım açısından daha sağlıklı olacaktır. doktoruma güveniyorum.

evet bazı merkezler dondurup rahmi dinlendirip bi kaç ay sonra transfer ediyorlar.. hayırlısı olsun canım.. genelde çok yumurta toplandığı zaman tercih ediyorlar.. senin tahmini sayı nedir?

Kızz hadi rabbim kucağında sevdirsin inşsen bekleymezsin bence öğrenirsingbime geliyortez canlılar sizisiz bu tez canlılıkla erken doğrursunuz ha
Valla bana da öyle geliyo..Allah hepimize sağlıklı bebişler sevdirsin inşallah..ya ama dr lar da çok garantici biz de heyecanlı..ama tabi geç olsun güç olmasın...

evet bazı merkezler dondurup rahmi dinlendirip bi kaç ay sonra transfer ediyorlar.. hayırlısı olsun canım.. genelde çok yumurta toplandığı zaman tercih ediyorlar.. senin tahmini sayı nedir?

birkaç ay değik de tahmini 15 gün sonra olucak dediler. ilaç verilecekmiş adet görücekmişim peşine de transfer.
10 -15 arası 15 - 17 milim gözüküyor. pko var bende bu sebeple iğne etkisiyle çok oldular sanırım.

Valla bana da öyle geliyo..Allah hepimize sağlıklı bebişler sevdirsin inşallah..ya ama dr lar da çok garantici biz de heyecanlı..ama tabi geç olsun güç olmasın...
Aynen öyle değerlern güzel olduğu için doktorlar iki kez yapmak yerine tek seferde istemişler önce rabbime sonra onlara güvencez hayırlısıyla işiniz rahatsa sıkıntı etmeyin bence tabi tatilden çıkınca sıkıcı oluyor ama alışırsınz ben hep evdeyim benimde işim olsaydı en aZından sıkılmazdım

anladım canım bende de pko var, şansımız az ilaç ile çok yumurta oluyor ama önemli olan kaliteli olup olmaması işte.. temmuz ayı transfercisisin yani :) ilk denemen mi? eğer ilkse hiç endişelenme opu çok kolay oluyor hissetmiyorsun zaten

Bende de poko var kız ama benimki hemen yapmadılar genetik tarama yapıldı sonra geldi adet olunca gel dediler ama adetim düzensiz olduğu için bu ay nasipmiş bu ay olduk ay ben takmıyorum artık oyanayasım var kafayımı yedim ne ilaç iğne sıcak derken ay böyle iymiş bilsem diğerlerinde de böyle yaprdım hayırlısı olsun inş

evet ilk denemem, 2 yıllık evliyim 1 kez aşılama yaptırdım daha önce, ama o resmen gittiğim doktorun bir tuzağıydı bana yani :) ya tutarsa hesabı :) eşim ve ben geçen yıl çok kötü bir yıl geçirdik, ben 32 eşim 36 yaşında, açıkcası tüp bebek yaptırmaya ruhumun ihtiyacı vardı diyebilirim. evimize, ailelerimize kafa değiştiricek bir bebek gerek.

genel anestezi ile olacakmış opu, hayatımda serum bile kullanmadım daha önce heyecandan ölüyorum, tek duam benim de burada didinen herkesin de hem maddi hem manevi anlamda zor olan bu sınavlarının sonunda mutlu olmaları.

Merhaba kızlar bugün ise başladım düne göre daha iyiyim. İkinci için hemen başlanmalıdır sizce tedaviye. Doktora gitmedim ama haber verdim. Yarın bi daha lan ver diyo doktor ama sonuç değişmeyecek . Biliyorum. Hissediyorum. Sizce bir ay ara vermeli miyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…