HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Ben sabah idrar testini yeniledim daha da silinmis malesef resimde gorunmeyecek kadar hayalet bi cizgi olmus :KK43: sanirim yine kimyasal oldu malesef. akşam üstü acile gidicez kabul ederlerse orda vericem kani ama umudum kalmadi ciksa ciksa en fazla 5 cikar :KK43:
Kanda bakmadan daha bozma moralini.bende devlet hastanesi acilinde verdim.tüp bebekl yaptırdım bhcg konyrolü yaptırmak gerekiyor dedim yarım saattede çıktı sonucum.

Ben sabah idrar testini yeniledim daha da silinmis malesef resimde gorunmeyecek kadar hayalet bi cizgi olmus :KK43: sanirim yine kimyasal oldu malesef. akşam üstü acile gidicez kabul ederlerse orda vericem kani ama umudum kalmadi ciksa ciksa en fazla 5 cikar :KK43:
Transfer günü arkadaşım, kader günü arkadaşım, bizim test günümüz yarın bekleyebilirsen sabahı bekle yok emin olmak istiyorum dersen yaptır bugün, ben yarın kan vericem ama benim negatif bütün idrar testleri bembeyaz zaten, prosedür gereği kan testi yaptırmam gerekiyor o yüzden yaptırıcam.

Canim üzme kendini nolur..
ben bu idrar testlerine hic güvenmiyorum..
bence kan ver.. ha bugün ha yarin...
cok fark olmaz insallah ve bebislerin seninledir insallah...

Canım Benim test günüm yarın, gerçi yaptırmaya hiç gerek yok sonuç negatif nasılsa

Canim benim.. en saglikli sonuc kan..
ben idrara güvenmiyorum insallahta yaniltmistir seni ve kanda pozitifi görürsün..

Son düzenleme:
Be çok şey yaşamışsın canım inşallah bu son olur da bebeklerine sağlıklı olarak hayırlısıyla kavuşursun :dua:
Sağol canım inş ama hiç olmaycakmış gbi hisediyorum ben okadar şeyden sonra:KK12:nasip tabiki rabbim ol derse olur inş sizlern meleklerini rabbim kucağınızda sevmeyi nasip etsin bekleyenlerede müjdeli haberler versin allahım:KK51:

Slm herkese sağlıklı sıhatli hzurlu mutlu bir bayram geçirmenizi diliyorum:dua:rabbim bütün hasretle özlemle bebek bekleyen arkadaşlarımızada hayırlısıyla bebeklerini nasip etsin inş bende uzun zamndır yoktum sitede bi bakınayım dedim bu ay transfer odlum bende mustafa bahçeci yaptı iki sağlıklı embriyomuz vardı birni yaptık 5 gün perşembe günü oldum transferimi 4 üncü denemem rabbim hayırlısını nasip etsin hepimize :dua:7 temmuzda allahım hakkımzda hayırlısını versin:dua:çook sıcak çatı birde bizm daire bi yerede gidemiyoz:işsiz:sıkıcı günler:KK12:siz neler yapıyonuz:KK52:
Canim bende yeni gördüm seni.. aramiza hosgeldinn.. insallah sende bize kocaman pozitifi yZarsin... idrar testi düsünüyormusun? :-)

X