HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Kızlar dün progestan iğne yaptırdıktan sonra bacağımda uyuşma oldu.. hemen yürüyüş yaptım iyi gelir belki diye.. akşam da misafirdi koşturmacaydı derken unuttum ama sabah uykudan uyuşuklukla uyandım.. 25 saniyede bir bacağım çekiliyor uyuşuyor ve geçiyor.. ardından tekrar tekrar tekrar....

Böyle bir şey yaşayan oldu mu?
Canım sıkılıyor bişey olmaz değil mi?

Pihtilasma var mi

Bizimki de transferden sonra 4 gun toplamlda 8tane kullacaksin dedi. Iyi hatırlattın. Bugün son. Ama şu crone jel ile aram hiç iyi değil. Acayip de kaşıntı yapıyor. Çamaşır berbat afedersiniz. Acaba gün aşırı mi kullansam ????

Selamlar cnm ben de kan verdim bekliyorum bakalım.Ya o crione jeli ben de aşılama tedavimde kullanmıştım ve çok kötü olmuştum.Şimdi tekrar kullanıyorum kendime göre bi yol buldum ve bu kez çok sorun yaşamıyorum.Sana da anlatayım bi kere plastik ve sert olduğu için jeli ucuna az miktarda bulaştırıp kayganlaştırabilirsin ve çok çok yavaş hareketlerle uygulamak gerekiyor yoksa tahriş yapıyor.Sonra 1-2 dk uzanıp ben günlük ped tutuyorum ama onun üzerine 2 kat kağıt havlu koymaya başladım ve çok rahat ettim.Daha kuru kalıyor ve daha rahat hissediyorum.Bi sen de deneyebilirsin.Ama tahriş kaşıntı başladıysa mantar filan olmuş olabilirsin doktroruna danışarak progestan kapsüle mi geçsen o bölge biraz düzelene kadar.Çünkü çok kötü olmuştu benim ve katiyen kullanamamıştım ağrıdan...

Testçiler hadi kan vermeye,ben verdim bile!!!:KK55::emir_bebek: herkes sonuçlarını kronolojik sıraya göre yazsın bakalım nasıl gidiyo :KK24:

Kızlar dün progestan iğne yaptırdıktan sonra bacağımda uyuşma oldu.. hemen yürüyüş yaptım iyi gelir belki diye.. akşam da misafirdi koşturmacaydı derken unuttum ama sabah uykudan uyuşuklukla uyandım.. 25 saniyede bir bacağım çekiliyor uyuşuyor ve geçiyor.. ardından tekrar tekrar tekrar....

Böyle bir şey yaşayan oldu mu?
Canım sıkılıyor bişey olmaz değil mi?

Enjeksiyonu doğru yere ve tecrübeli biri yaptı değil mi canım?Allah korusun siyatik sinire filan denk getirmesin?Ama öyle olsaydı çok çok belirgin şeyler olurdu.Muhtemelen iğne yağlı olduğundan yapıldığı yerde ödem yaptı o ödem de siniri sıkıştırıyor.Biraz buz uygulayabilirsin bence.

Enjeksiyonu doğru yere ve tecrübeli biri yaptı değil mi canım?Allah korusun siyatik sinire filan denk getirmesin?Ama öyle olsaydı çok çok belirgin şeyler olurdu.Muhtemelen iğne yağlı olduğundan yapıldığı yerde ödem yaptı o ödem de siniri sıkıştırıyor.Biraz buz uygulayabilirsin bence.
Evet canım özel bi tıp merkezinde yaptırdım.. biraz daha geçmezse doktora gideceğim..

Değeri kat kat yükselen arkadaşlara tebrikler :emir_bebek:

Ben sabah idrar testini yeniledim daha da silinmis malesef resimde gorunmeyecek kadar hayalet bi cizgi olmus :KK43: sanirim yine kimyasal oldu malesef. akşam üstü acile gidicez kabul ederlerse orda vericem kani ama umudum kalmadi ciksa ciksa en fazla 5 cikar :KK43:

Ben sabah idrar testini yeniledim daha da silinmis malesef resimde gorunmeyecek kadar hayalet bi cizgi olmus :KK43: sanirim yine kimyasal oldu malesef. akşam üstü acile gidicez kabul ederlerse orda vericem kani ama umudum kalmadi ciksa ciksa en fazla 5 cikar :KK43:
Moralini bozma sakin canim insallah idrar testi yanlistir insallah kimyasal degildir aksami bekleme istersen ver en azindan icin rahatlasin umarim bebisin seninledir

X