HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Anladım canım doktorum da kan sonucunu etkilemez dedi hcgden 5 gün sonrası için.. cuma kan vereceğim gibime geliyor..

Ver cuma kan canim..
O zamana kadar
Kalmaz bence etkisi...

Kızlar kan testi yaptırdım ve sonuç 11 çıktı..çatlatma iğnesinin etkisi ile 2.çizgi çıkmış demek ki..ve negatif sonuçlandı muhtemelen bu deneme de..çok üzgünüm

Bencede
Negatif degil bu.. 2 gün sonra
Mutlaka tekrarl!!!

Ya akşam . Ya da yarin sabah kan vereceğim kızlar. . Hayirlisi bakalım. Kısmet.
Bugün ilk kez ev supurdum. Ve evleri viledaladim.
:temizlik:

Sizler neler yapıyorsunuz kızlar . Bayramın 2. Günü nasıl geçiyor. Nerelerde neler yapıyorsunuz. Sağlığınız keyfiniz yerinde mi neler hissediyorsunuz yazın :KK200:
@jeliboni PembeHelvam PembeHelvam
H Hope01 @Maviay1778
@ShinSeGi

Cok sükür
Canim iyim... bende bayram gezisi falan takiliyorum :-) yarin nasipse bende kan vericem.. aksamada
Senden bekliyorum sonucu ona göre :-)

Bende yarın sabah kan vereceğim :)

Haddiiii..
Yihuuuuuuuuuuuwwwwwww kocaman bi potif olsunn insallahh..

Merhaba yol arkadaşlarım hamile olarak ilk bayramımız zaman çabuk geçsin istiyorum bir an evvel kalp atışları aşamasına gelmek istiyorum ilk denemem de o güzel sesi duymak nasip olmamıştı onun yerine kürtaj masası düşmüştü payıma.... Neyse güzel şeyler düşünelim 3 temmuz da kese için dr a gideceğim inşallah. Buarada hala adet ağrısı gibi ağrılarım oluyor kısa süreli ama etkili ağrılar öncekinde de olmuştu normal sanırım sizler de durum nasıl sayfalar çok ilerlemiş tek tek bakamadım Adige_ Adige_ PembeHelvam PembeHelvam izmirie izmirie H Hope01 durumlar nasil?

Canisi benimde agrilarim devam ediyo.. normal sanirim.. iyiye yoruyorum.. yarin nasipse kan vericem..

Kızlar benimki bugün eczaneye gitmişti idrar testi almış :KK70: annemlerdeyim şimdi akşam eve gidince yapıcam bende :KK70: nasılsa yarın kan vericem yapayım artık bende dimi :KK70::KK31::KK71:

Hahahaahhaa harika yaaa.. dayanamayan bi koca cikti.. hadi bakalim aksama foto beklios.. testi yapmadan önce cok fazla su icme he :-)

Ver cuma kan canim..
O zamana kadar
Kalmaz bence etkisi...

Bencede
Negatif degil bu.. 2 gün sonra
Mutlaka tekrarl!!!
Bak bu su işini söylediğin iyi oldu çok su içiyorum ben

Cok sükür
Canim iyim... bende bayram gezisi falan takiliyorum :-) yarin nasipse bende kan vericem.. aksamada
Senden bekliyorum sonucu ona göre :-)

Haddiiii..
Yihuuuuuuuuuuuwwwwwww kocaman bi potif olsunn insallahh..

Canisi benimde agrilarim devam ediyo.. normal sanirim.. iyiye yoruyorum.. yarin nasipse kan vericem..

Hahahaahhaa harika yaaa.. dayanamayan bi koca cikti.. hadi bakalim aksama foto beklios.. testi yapmadan önce cok fazla su icme he :-)

Moralim çok bozUK.
2. gün transferimin 3. günü yani dün gece evimizde yangın çıktı. Aniden giyinip evden koşarak çıktım. Dışarı çıktığımda karnımda sancılar oldu. Sanırım hiç şansım yok :KK43: bütün gece bütün gün agliyorum.

Moralim çok bozUK.
2. gün transferimin 3. günü yani dün gece evimizde yangın çıktı. Aniden giyinip evden koşarak çıktım. Dışarı çıktığımda karnımda sancılar oldu. Sanırım hiç şansım yok :KK43: bütün gece bütün gün agliyorum.
Geçmiş olsun canim ama lütfen üzme kendini bişey olmaz benim oturup kalkarken bile sancim oluyodu anı hareketlerde filan bi şey olmaz Allah ın izniyle bozma moralini

Geçmiş olsun canim ama lütfen üzme kendini bişey olmaz benim oturup kalkarken bile sancim oluyodu anı hareketlerde filan bi şey olmaz Allah ın izniyle bozma moralini
İnşallah canım ya, can havliyle çok fazla anı hareketlerim oldu, bir ara kapıya da çarptım bacağım morardı. İnşallah birşey olmamıştır inşallah tutunur.

İnşallah canım ya, can havliyle çok fazla anı hareketlerim oldu, bir ara kapıya da çarptım bacağım morardı. İnşallah birşey olmamıştır inşallah tutunur.
Inşallah canım olur öyle şeyler Allah nasip ettikten sonra sen ne yaparsan yap tutunur o annesine ama lütfen olumsuz düşünüp kendini üzme

Moralim çok bozUK.
Yangın için geçmiş olsun canım.hiç bızma moralini benim transferimin 3. Günü izmirde şiddeti deprem oldu.hem çok korktum hemde kendimi sokağa attım.yani bende bayağa bi panik yaşadım.ama kan testim pozitif.lütfen iyi düşün iyi olsun herşey...

Tamam canım çok teşekkürler ilgin için. Pozitif düşünmeye calisicam. Bu arada seni tebrik ederim.
Çok geçmiş olsun . Allah korumuş. Üzülme canım . Allah nasip edecek ise her halukarda olur. Belki güzel haberle toplayacaksin kendini. Evde çok hasar var mı. Nerden çıkmış yangın.

Yangın için geçmiş olsun canım.hiç bızma moralini benim transferimin 3. Günü izmirde şiddeti deprem oldu.hem çok korktum hemde kendimi sokağa attım.yani bende bayağa bi panik yaşadım.ama kan testim pozitif.lütfen iyi düşün iyi olsun herşey...
Sağol canım ümit oldu bana.
Çok geçmiş olsun . Allah korumuş. Üzülme canım . Allah nasip edecek ise her halukarda olur. Belki güzel haberle toplayacaksin kendini. Evde çok hasar var mı. Nerden çıkmış yangın.
Esim mutfakta yemek yaparken oldu. Mutfak ve salon yandı ama hiç umrumda değil. Yeterki bebis tutunsun.

X