HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Ben moralsizim canım idrar testi negatif Çarşamba kan vericem ama hiç ümidim kalmadı, inşallah sen yarın güzel haberler verirsin :dua:
2 gün önce yaptığım testteki hayal çizgi de benim modunu tamamen düşürdü canım. Yapmamak en iyisi aslında ama merak işte. .. inşallah senden güzel haberler bekliyorum ben

Merhaba yol arkadaşlarım hamile olarak ilk bayramımız zaman çabuk geçsin istiyorum bir an evvel kalp atışları aşamasına gelmek istiyorum ilk denemem de o güzel sesi duymak nasip olmamıştı onun yerine kürtaj masası düşmüştü payıma.... Neyse güzel şeyler düşünelim 3 temmuz da kese için dr a gideceğim inşallah. Buarada hala adet ağrısı gibi ağrılarım oluyor kısa süreli ama etkili ağrılar öncekinde de olmuştu normal sanırım sizler de durum nasıl sayfalar çok ilerlemiş tek tek bakamadım Adige_ Adige_ PembeHelvam PembeHelvam izmirie izmirie H Hope01 durumlar nasil?
Merhaba canım.benim ayın 28 de bir daha kan ölçümüm var umarım değerim sağlıklı artıyordur.sanırım ona göre bir randevu tarihi verirler.sizin kese için çok az kalmış.transfer ayın kaçında olmuştu.birde kaçıncı gün embriyosuydu

Merhaba yol arkadaşlarım hamile olarak ilk bayramımız zaman çabuk geçsin istiyorum bir an evvel kalp atışları aşamasına gelmek istiyorum ilk denemem de o güzel sesi duymak nasip olmamıştı onun yerine kürtaj masası düşmüştü payıma.... Neyse güzel şeyler düşünelim 3 temmuz da kese için dr a gideceğim inşallah. Buarada hala adet ağrısı gibi ağrılarım oluyor kısa süreli ama etkili ağrılar öncekinde de olmuştu normal sanırım sizler de durum nasıl sayfalar çok ilerlemiş tek tek bakamadım Adige_ Adige_ PembeHelvam PembeHelvam izmirie izmirie H Hope01 durumlar nasil?
İ salla yüzün güleçek bu sefer canım. İyiyim evdeyim. Benim daha durum belli değil ama bu aksam ta da sabah belli olcak hersey kısmet. Ara sıra adet ağrısı gibi oluyor ama çok kısa suruyor

Merhaba cnm aynı sabırsızlık bende de var çok şükür bugünümüze umutla bekliyoruz,Allah hepimize sağlıklı akıllı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah :anneadayı::nazar:

:anneadayı::dua:
Kızlar kan testi yaptırdım ve sonuç 11 çıktı..çatlatma iğnesinin etkisi ile 2.çizgi çıkmış demek ki..ve negatif sonuçlandı muhtemelen bu deneme de..çok üzgünüm
Canim okudugum kadariyla henuz 7.gunun ve zaten 5 in ustunu hamile sayiliyor simdi senin icin dua edelimki gunune kadar degerlerin kat kat artsin insallah ben inaniyorum sende hamile kalacaksin bunu bana gecenlere sen demistin simdide ben diyorum sana inaniyorum sana

İyi olmana sevindim canım. Bende akşam yada yarın sabah vereceğim kan insallh

İ salla yüzün güleçek bu sefer canım. İyiyim evdeyim. Benim daha durum belli değil ama bu aksam ta da sabah belli olcak hersey kısmet. Ara sıra adet ağrısı gibi oluyor ama çok kısa suruyor

:rolleyes:Ayyy hadi git ver şu kanı :halay: 10. Gün olmuş hala bekliyorsun kuzum benim öncekinde 10. Günde 255 çıkmıştı değerim hadi kalk çabuukk:emir_bebek:

Kızlar benimki bugün eczaneye gitmişti idrar testi almış :KK70: annemlerdeyim şimdi akşam eve gidince yapıcam bende :KK70: nasılsa yarın kan vericem yapayım artık bende dimi :KK70::KK31::KK71:

Kizlar bisi sorucam ya Hicrana ulasamiyorum :KK43:ben dun regl oldum rahim filmini ne zaman cektirmem lazim birde fulya acik emarda cektirelim dediler cektiren varmi

Merhaba canım.benim ayın 28 de bir daha kan ölçümüm var umarım değerim sağlıklı artıyordur.sanırım ona göre bir randevu tarihi verirler.sizin kese için çok az kalmış.transfer ayın kaçında olmuştu.birde kaçıncı gün embriyosuydu
Hayırlı güzel haberler verirsin inşallah ben 9 haziranda 2. Gün embriyosu ile transfer oldum

X