HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Hesabima gore 2 katlarsa persembe gunu 1600 lerde oluo aslimda kese gorunur vajinal usgden ama veshasil klinigi aradim aslinda test gunum persembe gunu ne sacma 5. Gub embriyosuna teee 15 gun sonra test dediler ya pff. Persembeden aonra bi 15 gun sonraya randevu oldu cnm baska derdim yoktu 1 ay bekleyim :KK70: bu pazartesi diill oteki pazartesi giderim ben keseye gormeye :KK70: :KK70:

Ah senin su hesaplarin yok muuu..
Öldürür beni :KK70:
Senin doktor direk kese kalp bi tasla halletmek isitio belli:KK70:ama sabirsiz bi hastaya denk geldi:KK70:

Merak edenler için işten izin aldm ama çok yatmadım sadece dinlendim. Doktprm özellikle yürüyüş yapmamı söyledi. Tek dikkat etmem gereken ağır kaldırmamak, yukarı uzanmamak ve kabız olmamak. Özellikle crione jelden sonra mutlaka yürüyüş dedi. Gezdim de dinlendim de ama sürekli yatmadım. Anladım ki olacağı varsa oluyor. Daha önce bir kere hamile kalıp gelişim geriliğinden 2 aylıkken kürtaj oldum. Aynı şeyler biaoma tekrsr gelicek diye çok korkuyorum

Hayirli olsun canim... güzel düsün güzel seyler olsun insallah.. illa aynisini yasayacaksin diye
Bisey yok.. o bi imtihandi..
Simdi cok cok dua et.. hayirli sonuclar al insallah.. ne zaman test sonucun,,

GELDIMMMMM

AY KIZLAR SIFREYI YANLIS VERDIMMMM VE KILITLENDI GIRIS YAZDIKLARINIZI OKUDUM BI TÜRLÜ YAZAMADIM AY DELI OLDUMMMMM...

Yeni geldi sonucum 1.282 cok süküüüürrr
Bi masallahinizi alirimmmmmm

Hayirla kucaginiza alin.insallah. kirkbinkere masallah Bir mi koydular iki tane mi? Başka çocuğunuz var mi? Dondurulmuş embriyo mu bu?

dondurulmuş embriyo bebekleri acaba çok soğuk insanlar mı olur :KK57:
ay ben özlerim arada gidip görmek isterim çocuğumu öyle soğuk yerlerde yatıcak yarabbbim :KK35:

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var bugün 7. Günüm dayanamadım kan verdim 27.5 çıktı hemen merkezi aradım bütün moralimi alt üst ettiler bu bizim için geçerli değil 5 gün öncesinden yapmışsınız test gümüne kadar bidaha yapmayın dedi tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum

Mrb kızlar , yumurta toplama için alınan anesteziden önce anestezi için hiç kontrol falan yapılmıyor mu? Solunum falan durursa ne olacak ben Temmuz'da başlayacağım ve bu konudan çok korkuyorum

Mrb kızlar , yumurta toplama için alınan anesteziden önce anestezi için hiç kontrol falan yapılmıyor mu? Solunum falan durursa ne olacak ben Temmuz'da başlayacağım ve bu konudan çok korkuyorum
Zaten hahif bir anestezi veriliyor.solunum cihaza bağlı değil.kendin solunum yapıyosun.ben anestezisiz oldum.

yemin ediyorum hislerime tercüman oldun
bende kara kara onu düşünüyorum haftaya napıcam diye

sevgili kızlar
siz bu satırları okurken ben çok uzaklarda olucam.
an itibariyle mesaim bitiyor ve bayram tatiline girmiş bulunuyorum.
yarın sabah saat 9 sevgili cem hocam ile randevum var. toplamadan önceki son kontrol.
lütfen benim için dua ediniz, hamileler özellikle siz edin hamilelerin duası daha çabuk kabul olur.
bana bolca dua, sizlere esenlikler diliyorum.
kendinize çok dikkat edin.
telefondan bağlanıcam şimdi, gözüm üzerinizde ona göre.

X