HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Merhabalar, ben bir süre takibi bırakmıştım. En son tedaviyi yarıda bırakma kararı almıştım yumurtalar gelişmiyor diye. Sag olsun eşim ve doktorum ustelediler, yanımda oldular. Tedaviye devam ettim, birden yumurtalarim son 4 günde gelişmeye başladılar. 5 yumurta vardı, 4u toplandı. 3u çok iyi kalitede çıktı. 3u de 2. günü gördü. 2 si bugün transfer edildi. 1i de dondurulacak. Beni hastanede hiç yatormadilar. Transfer 2 dk sürdü, 5 dk dinlenip çıktım. Arabaya gidip yarım saat dinlendim. Sonra da 1 buçuk saat araba kullanıp eve geldim. Tabiki doktora danistım. Araba kullanmada sakınca yok dedi. Evdeyim dinleniyorum bakalım.
Gebelik elde eden arkadaşları tebrik ederim :)

Merhabalar, ben bir süre takibi bırakmıştım. En son tedaviyi yarıda bırakma kararı almıştım yumurtalar gelişmiyor diye. Sag olsun eşim ve doktorum ustelediler, yanımda oldular. Tedaviye devam ettim, birden yumurtalarim son 4 günde gelişmeye başladılar. 5 yumurta vardı, 4u toplandı. 3u çok iyi kalitede çıktı. 3u de 2. günü gördü. 2 si bugün transfer edildi. 1i de dondurulacak. Beni hastanede hiç yatormadilar. Transfer 2 dk sürdü, 5 dk dinlenip çıktım. Arabaya gidip yarım saat dinlendim. Sonra da 1 buçuk saat araba kullanıp eve geldim. Tabiki doktora danistım. Araba kullanmada sakınca yok dedi. Evdeyim dinleniyorum bakalım.
Gebelik elde eden arkadaşları tebrik ederim :)
Ay ne zamandir icimden gectin yazayim diye üzmek istemedim m... cooook mutlu oldum yaaaaa.. cok sükür!!! Hepimiz sana birakma demistikk iyikide öyle yaptin!!! Sonuucccc ne zamannn... :-)

aslında ben yarın doktoruma söylücem, benden toplayacaklarını alsınlar istedikleri kadar tutsunlar, baksınlar büyütsünler hiç acele etmicem. öyle 3üncü 5inci gün bir 7 - 8 haftalık olunca ben geri alayım olmaz mı :/

çok erkenden koymasınlar az büyütsünler evlatlarımı canım aaaaa

aslında ben yarın doktoruma söylücem, benden toplayacaklarını alsınlar istedikleri kadar tutsunlar, baksınlar büyütsünler hiç acele etmicem. öyle 3üncü 5inci gün bir 7 - 8 haftalık olunca ben geri alayım olmaz mı :/

çok erkenden koymasınlar az büyütsünler evlatlarımı canım aaaaa
Eheheheheh

Hadi ya? ilkinde bana aslinda 1.000 den sonra kese görülüyo denilmisti.. bu dogrumu ki aceba?
Neyse bekleriz bi 10 daha.. Minesuu Minesuu gibi sabirsiz degiliz:KK70:aceba minesuu kese icin ne zaman gidicek asil soru o.. :KK70:
Hesabima gore 2 katlarsa persembe gunu 1600 lerde oluo aslimda kese gorunur vajinal usgden ama veshasil klinigi aradim aslinda test gunum persembe gunu ne sacma 5. Gub embriyosuna teee 15 gun sonra test dediler ya pff. Persembeden aonra bi 15 gun sonraya randevu oldu cnm baska derdim yoktu 1 ay bekleyim :KK70: bu pazartesi diill oteki pazartesi giderim ben keseye gormeye :KK70: :KK70:

Merak edenler için işten izin aldm ama çok yatmadım sadece dinlendim. Doktprm özellikle yürüyüş yapmamı söyledi. Tek dikkat etmem gereken ağır kaldırmamak, yukarı uzanmamak ve kabız olmamak. Özellikle crione jelden sonra mutlaka yürüyüş dedi. Gezdim de dinlendim de ama sürekli yatmadım. Anladım ki olacağı varsa oluyor. Daha önce bir kere hamile kalıp gelişim geriliğinden 2 aylıkken kürtaj oldum. Aynı şeyler biaoma tekrsr gelicek diye çok korkuyorum

X