HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Hasi gozun aydin cnm. Kacinci gunundu

negatif sonucu olan arkadaşlar regli oldunumuz mu ben hala olmadım 4 gün geçti test yapacağım zaman karın ağrısından ölüyordum negatif sonucu aldım ağrı falan kalmadı :) anlamadım

kistler küçklesnden başka bişeye olmadı yumurta rezervim yeternce düşük kimyasal gebelikte ondan oluşma ihitmali yüksek dedi
ama en azindan embriyolar tutunmaya çalıştı bu da güzel bisey cnm. benim de önceki denemeler kimyasal olduğu icin doktorlar hep daha umutlu bakti. insallah Rabbim tez zamanda saglikli gebelik nasip etsin hepimize

Canim hakkinda hayirlisi olsun..
donmusun varmiydi?
Doktorunla Nasil bi yol cizdin .. düsündün mü hemen tekrar tedavi olmayi..
benm 2 tane yumurtam vardı 1 tanesi donduruldu diğeri zaten boş çıktı o dondurulan transfer oldu
tekrar şuanda tedavi olmayı düşünmüyorum ben sağlık raporuyla tedavi oldum öyle bile bana 7 bini geçti tedavi şuanda maddi manevi sıkıntıdayım
akapunktur tedavisi falan denicem faydası var diyorlar biraz daha toplanıp sekimden sonra flaan düşüneiblirim tekrar

ama en azindan embriyolar tutunmaya çalıştı bu da güzel bisey cnm. benim de önceki denemeler kimyasal olduğu icin doktorlar hep daha umutlu bakti. insallah Rabbim tez zamanda saglikli gebelik nasip etsin hepimize
Canım senin sonucu çok merak ediyorum .Dualarımdasın Rabbim ikiz nasip etsin sana inşallah :)

Zor bir sürec... maddi ve manen... Allah yar ve yardimcin oslun canim benim.. hersey gönlünce olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…