HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Merhaba. Benim biraz sonra dondurulmuş embriyo transferi yapılacak. 3 buçuk yıl önce dondurulmustu. Dua ederseniz sevinirim. Tutarsa doğum mart ayında olacak.

ahhhhhh. allahım yardımcın olsun. inşallah gönlündeki muradına kavuştursun arkadaşım.
mübarek günlerde inşallah hayırlısı olur.

sonuçları alır almaz buraya yazın, ben işte olduğum için hep açık sayfa karşımda
ve ben de sonuçlarınızı merakla bekliyorum

Merhaba. Benim biraz sonra dondurulmuş embriyo transferi yapılacak. 3 buçuk yıl önce dondurulmustu. Dua ederseniz sevinirim. Tutarsa doğum mart ayında olacak.

ALLAH yardimcin olsun canimmm.. kacinci tedavin? Kac embrio transfer olucak? Ay
Cok heyecanliii... hayirlisiyla
Tutunsunlar..

Rabbim yardım etsin tatlım hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin

Huuu hamissss.. nasilsin bakalim bugün?

mmutlu30 cnm senin adina cok uzuldum rabbim bidaha yssarmasin hemen ardina saglikli kardesini gondersin insallah amin
Amin cnm şimdi doktordan geldim 1çarşamba 11 di dün 8 di bugün 3olmuş netleşti kimyasal gebelik yani
Allah hayırlısını nasip etsin ne diyim çok üzüldüm ama kendm, parçalasamda giden geri gelmicek :/
Allah sizinkileri sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsn inşall h

Adet sancisi disinda hic bisey yok canim.. bende nasipse yarin tekrar kan vericem ama
Bu sefer kadin doktoruma gidicem .,,

Ah canim... dilerdimki degerin yükselsin..
Hakkinda hayirlisi olsun canim... üzüldüm..
( bende çok üzgünüm kanamam olmayınca çok umutlanmıştım
Allah size sağlıkla kucağınıza almayı nsip etsin inşallah

gözün aydın olsun.
allahım devamını da sağlıkla getirsin inşallah.
derin bir nefes al bak emeklerinin karşılığını verdi mevlam.
bizleri de duandan eksik etme.

Amin insallah cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…