HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Herkese merhaba. Az once kontrolum oldu. Ne dusunecegimi bilemiyorum.doktor yumurtalari az buldu ama kac tane oldugunu soylemedi. E2 icin kan alindi ona gore doz artisi olacak dedi zaten 300 vuruyorum gonalf. Basta kilolu oldugumdan polikistikten endise etti ohss olabilirsin dondurabiliriz dedi. Simdi az yumurta diyor. Gerci Allah nasip ettiyse 1 yumurta bile yetiyor iste... hormon yuklu olmanin etkisiylede duygularim karmakarisik aglayayimmi guleyimmi ne yapayim bilmiyorum. Caresiz hissediyorum. Beni ancak siz anlayabilirsiniz. Annem teyzem hep destekler hatta eltimde tup bebekle yapti o bile destek olugor.zaten 4 sene cok zorluk cektik simdi tedavi istedigimiz gibi gitmiyorum oluk oluk para gidiyor. Bilmiyorum olumsuz dusuncelerimle umarim sizi uzmuyorumdur.sadece anlatmaya cok ihtiyacim var

merhabalar inanır mısın sanki yazacaklarımı yazmışsın, ben de az önce kontrolden geldim bende de yumurta az ve biraz daha geliştirelim dedi ve bana da 275 vurduğum gonalfi 2 gün daha vurmamı söyledi. ben onun haricinde bir de yumurta çatlamasın diye yarım saat arayla iğne kullanıyorum. onu da yapıp cumartesi yeniden gidicem, siz nerede tedavi oluyorsunuz ?

Selam kızlar 7.günden ..
Bugün idrar testimi tekrarladım silik çizgi dünle hemen hemen aynı veya daha soluk :eek:
Test konusunda tecrübeli arkadaşlar idrar testimde 1 günde bariz koyulaşma olmalı mıydı?

A adige cnm ben 6.günde test yaptırdım 15 çıktı yarın inşallah bi daha vereceğim

Selam kızlar 7.günden ..
Bugün idrar testimi tekrarladım silik çizgi dünle hemen hemen aynı veya daha soluk :eek:
Test konusunda tecrübeli arkadaşlar idrar testimde 1 günde bariz koyulaşma olmalı mıydı?

A adige cnm ben 6.günde test yaptırdım 15 çıktı yarın inşallah bi daha vereceğim

Bariz bi koyulasma bekleme canim 1 gün icinde..
yavas yavas olur o.. idrara hcg daha yavas geciyo..
Kimisinde idrar negatif kan pozitif bile olabiliyo yani.. en sagliklisi kandaki sonuc bence., kafani bos yere bulandirma..
Üzme kendini..
Yarin yine kan vericekmisin?

G
Canım benim de 12. Sinde 3.gün embriyosu transfer edilmişti benim de 10.günüm dün evde yaptığım test negatif çıktı Dr um 12.günde test yap demişti bu gün hastahaneye gidip test yapsammı sizce korkuyorum bide zaten adet olacakmışım gibi karnım belim kasıklarım ağrıyo ne dersin[/. Sonuçta bir değer çıkıcak ve ne çıkarsa çıksın ikinci gün tekrarlican oda test gününe denk gelecek

Selam kızlar 7.günden ..

ben nasıl dayanırım acaba çok merak ediyorum, her dakika elimle testle gezerim sanırım.

Bariz bi koyulasma bekleme canim 1 gün icinde..
yavas yavas olur o.. idrara hcg daha yavas geciyo..
Kimisinde idrar negatif kan pozitif bile olabiliyo yani.. en sagliklisi kandaki sonuc bence., kafani bos yere bulandirma..
Üzme kendini..
Yarin yine kan vericekmisin?
Cnm evet yarın da vericem inşallah,erken gebelik testi ya idrarda koyulaşır diye düşünmüştüm,meraktan duramam heralde.Sen nasılsın,belirti var mı?

Selam kızlar 7.günden ..

Merknetme benim de oyleydi hatta koyuulasmio bu diye icim icimi yedi ama cok sukur

X