HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Maşallah ramazan ayının bereketi galiba bize nasip olmadı hamiş arkadaşlar lütfen dualarınıza biz negatif sonuçlu arkadaşları eklermisiniz rabbim hayırlı zamanda bizlerede nasip etsin

Bir an önce sende bu duyguyu tat caniM benim..
Neye karar verdiniz? Doktorunla
Görüstün mü? Hemen tekrar baslicakmisin?

Bir an önce sende bu duyguyu tat caniM benim..
Neye karar verdiniz? Doktorunla
Görüstün mü? Hemen tekrar baslicakmisin?
drla görüşmedim canım hemşire regl olduğunda gel demişti tekrar başlamak için ama ben kararsızım biraz zaman geçsin istiyorum vücut çok hormon ilacı aldı malum ama eşim ara vermeyelim diyor henüz regli olmadım kafam karışık anlıycan

Normal yumurtlayinca da 12 gun cikio 20 cikio cnm arkadaslrimdan biliyorumm. Degerin fazlasiyla guzel olmasi gerektigi gibi moralini bozma sakin hersry guzel.olck. artik evine gitte sinken hastane koselerinde kaldin kiyamam :KK43:
İnşallah canım katlanır değerim.bugün gönderecek gibiler saat üçte belli olacak

drla görüşmedim canım hemşire regl olduğunda gel demişti tekrar başlamak için ama ben kararsızım biraz zaman geçsin istiyorum vücut çok hormon ilacı aldı malum ama eşim ara vermeyelim diyor henüz regli olmadım kafam karışık anlıycan

Anliyorum seni canim... belki bi ufak tatil sana iyi gelir.. birazda dinlenmks olursun...
herseyin hayirlisi olsun güzelim.. doktorunla bi danis bakalim nasil bi yol cizicek sana..

X