HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

PembeHelvam o zaman 5 günden sonra etkisi azalmaya başlıyor yani sevindim.. zaten yarım doz yapıcam choromionu çok da etkilemez inşallah.. diğer arkadaşlar da doktorlarına sormuş bilgi kesinleşti rahatladım sağolun varolun kızlar cansınız

Bu arada pozitifi gören arkadaşlar lütfen değeriniz düşük olsa bile üzülmeyin.. yıllardır bu işin içindeyim takipteyim 20lerde değerlere sahip olanların nice çocukları doğdu.. bebişlernizi üzmeyin..

Yok canım yapmadım iyikide yapmamışım şuan kanda pozitif ama idrarda negatif çıkıcakdı
G
Canım benim de 12. Sinde 3.gün embriyosu transfer edilmişti benim de 10.günüm dün evde yaptığım test negatif çıktı Dr um 12.günde test yap demişti bu gün hastahaneye gidip test yapsammı sizce korkuyorum bide zaten adet olacakmışım gibi karnım belim kasıklarım ağrıyo ne dersin

Madem evde idrar testi yaptin canim.. o zaman kan ver canim.. icindeki kusku kalksin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…