HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

aaa lütfen benim yaptigim hatayi yapmayin stres yapmayin degerin gayet güzel cnm. senin opudan sonra 13.gün bakilmis oldu aslinda 2 gün erken olmus normamde 15.gün bakılıyor yanu 15.gun baktirsan 70 civari bi değer cikacakti zaten normal bi değer :KK66:
Hadi inşallahh hepimizin sağlıklı hayırlı evlatları olsun inşallahh

11. günümden herkese selamlar :halay::halay:

izmirie izmirie canimmmm nicin üzülüyorsun.. ben bu doktorlari inan anlamiyorum.. bence olmasi gereken bi deger ve ayrica 2. gün embriosu.. hiiiic bosa üzme nolur kendini.. önemli olan simdi degerin artmasi... sen bolca göbisini sev.. bak degerin nasil allahin izniyle articak gör... dualarim seninle.. hamisim benim :anneadayı:

tln arasta tln arasta aaaaa kizcam amaaaa... nicin üzülüyorsun yavrummmmm.. sevinsene :anne: cok sükür pozitiffff ve degerinde gayet normal hamissin isteeee cok sükür:KK200:
:anneadayı: Ya 0.1 i görseydin? Lütfen ama kizicam
Bebislerinizi üzüyorsunuzzzzz.. bal gibide hamissinizzz.. 2 güne yine tekrarlican testi insallah ve kat kat articaaaakkk insallahhhh:anneadayı:

jeliboni jeliboni canisi hcg ignesi kanda kesin karisiyo.. gün olarak 5-10 gün arasi.. bu yüzden artisa bakilmali hcg ignenin etkisini olup olmadigina dair anlayabilmek icin.. yani simdi mesela 70 cikti test günü.. 2. testinde 70 den asagiya cikarsa demek oluyorki ilk testin pozitifligi hcg ignesinden kaynaklaniyor ve hamile degilsin belkide.. yani bu sürecte doktorum kesin 3 kere benden kana bakilmasini istedi.. yarin bende gidicem insallah..

Evet canım 6 gündür hastanede yatıyorum ohss den dolayı.bugün taburcu olabilirim.o yüzden hcg bakmışlar.umarım değerim katlanır.
Normal yumurtlayinca da 12 gun cikio 20 cikio cnm arkadaslrimdan biliyorumm. Degerin fazlasiyla guzel olmasi gerektigi gibi moralini bozma sakin hersry guzel.olck. artik evine gitte sinken hastane koselerinde kaldin kiyamam :KK43:

11. günümden herkese selamlar :halay::halay:

izmirie izmirie canimmmm nicin üzülüyorsun.. ben bu doktorlari inan anlamiyorum.. bence olmasi gereken bi deger ve ayrica 2. gün embriosu.. hiiiic bosa üzme nolur kendini.. önemli olan simdi degerin artmasi... sen bolca göbisini sev.. bak degerin nasil allahin izniyle articak gör... dualarim seninle.. hamisim benim :anneadayı:

tln arasta tln arasta aaaaa kizcam amaaaa... nicin üzülüyorsun yavrummmmm.. sevinsene :anne: cok sükür pozitiffff ve degerinde gayet normal hamissin isteeee cok sükür:KK200:
:anneadayı: Ya 0.1 i görseydin? Lütfen ama kizicam
Bebislerinizi üzüyorsunuzzzzz.. bal gibide hamissinizzz.. 2 güne yine tekrarlican testi insallah ve kat kat articaaaakkk insallahhhh:anneadayı:

jeliboni jeliboni canisi hcg ignesi kanda kesin karisiyo.. gün olarak 5-10 gün arasi.. bu yüzden artisa bakilmali hcg ignenin etkisini olup olmadigina dair anlayabilmek icin.. yani simdi mesela 70 cikti test günü.. 2. testinde 70 den asagiya cikarsa demek oluyorki ilk testin pozitifligi hcg ignesinden kaynaklaniyor ve hamile degilsin belkide.. yani bu sürecte doktorum kesin 3 kere benden kana bakilmasini istedi.. yarin bende gidicem insallah..
Kızlar bu hcg iğnesi benimde kafamı karıştırıyordu doktorumu arayıp sonrdum değerim 39 dedim ilacın etkisi varmıdır dedim dortor ilaç ancak değerini 0 dan 5 e çıkarır dedi rahatladım bende çok şükür

X