HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Diyecek soz bulamiyorum kelimelerim tukendi sadece okuyup agladim rabbim ol derse olur bende her zaman hergun heran gayirlisini diliyorum biz onun kapisinda sadece dilenecegiz sabredecegiz :KK61::KK75::KK42:
KIZLAR BIDE SIZE BISEY SÖYLICEM ..

Aslinda biraz emin degildim.. neden derseniz..

Benim ilk tüp tedavim türkiyede istanbulda oldu.. orda hersey cok farkliydi.. daha düzenli daha konforluydu.. opu olsun.. transfer olsun.. kendimi cok ama cok güvende hissediyodum.. helekk transfer günü dokotrumun yaptigi dua beni cok etkilemis ve cokca pozitif düsünmeye yeltenlendirmisti.. ardindan sedeyeye yatirip 30 dakika hic kalkmadan dinlendim...

Simdi gelelim bu 2. tedavime..

En cok tedirgin eden konu.. (size hic yazmadim)
Transfer oldum.. sIkisiklik istenilmedi o günü.. sasirdim.. muayene masasina yatirildim.. ne ultrason tutuldu ne bisey.. enjekte ettiler hadi kalk dediler hemen :KK57: sok oldum .. kalk kalk dediler.. hemen kalktim.. ay bi üzüldüm...
ilkinden cok farkliydi.. dedim ya bisey olursa insan bi 5 dakika yatirir bari ... ama yok...

Ve inanin hic öyle pimpiriklenmedim.. evimde isimi yaptim size yazdim.. 11 kilo agirliginda kizimi indiirip kaldiiriyorum evde parka götürüyorum.. tabiki kollanabilcek yerde kolladim
Kendimi ama cokta takmadim acikcasi.. hep Allaha sigindim..
RABBIM HAYIRLISIYLA DEVAMINI GETIRIR VE SAGLIKLICA KUCAGIMA ALIRIM... hepimiz icin insaAllah.. ayni duayi yapiyorum..

Ve bugün birkez daha anladim ki...

ALLAH OL DERSE OLUR...

Sen o transferden hemen sonra kalksanda
Yürüsende
Is yapsanda
Yemek pisirsende
Kossanda
Ziplasanda
Hoplasanda
Oynasanda
Öksürsende
Hapsursanda
Ikinsanda
Gülsende
Kahkaha atsanda
Aglasanda
Üzülsende
Kriz gecirsende
Yikilsanda
Moralin bozulsada

ALLAH OL DERSE OLUR ...! Nokta...!

KIZLAR BIDE SIZE BISEY SÖYLICEM ..

Aslinda biraz emin degildim.. neden derseniz..

Benim ilk tüp tedavim türkiyede istanbulda oldu.. orda hersey cok farkliydi.. daha düzenli daha konforluydu.. opu olsun.. transfer olsun.. kendimi cok ama cok güvende hissediyodum.. helekk transfer günü dokotrumun yaptigi dua beni cok etkilemis ve cokca pozitif düsünmeye yeltenlendirmisti.. ardindan sedeyeye yatirip 30 dakika hic kalkmadan dinlendim...

Simdi gelelim bu 2. tedavime..

En cok tedirgin eden konu.. (size hic yazmadim)
Transfer oldum.. sIkisiklik istenilmedi o günü.. sasirdim.. muayene masasina yatirildim.. ne ultrason tutuldu ne bisey.. enjekte ettiler hadi kalk dediler hemen :KK57: sok oldum .. kalk kalk dediler.. hemen kalktim.. ay bi üzüldüm...
ilkinden cok farkliydi.. dedim ya bisey olursa insan bi 5 dakika yatirir bari ... ama yok...

Ve inanin hic öyle pimpiriklenmedim.. evimde isimi yaptim size yazdim.. 11 kilo agirliginda kizimi indiirip kaldiiriyorum evde parka götürüyorum.. tabiki kollanabilcek yerde kolladim
Kendimi ama cokta takmadim acikcasi.. hep Allaha sigindim..
RABBIM HAYIRLISIYLA DEVAMINI GETIRIR VE SAGLIKLICA KUCAGIMA ALIRIM... hepimiz icin insaAllah.. ayni duayi yapiyorum..

Ve bugün birkez daha anladim ki...

ALLAH OL DERSE OLUR...

Sen o transferden hemen sonra kalksanda
Yürüsende
Is yapsanda
Yemek pisirsende
Kossanda
Ziplasanda
Hoplasanda
Oynasanda
Öksürsende
Hapsursanda
Ikinsanda
Gülsende
Kahkaha atsanda
Aglasanda
Üzülsende
Kriz gecirsende
Yikilsanda
Moralin bozulsada

ALLAH OL DERSE OLUR ...! Nokta...!
Aglamaktan emojiyi bile yanlis koymusum

:nazar:
Bugun neler olmus neler yazilmis kacirmisim ben biliyordum gonlum cok rahatti hastanede bile aklimdaydin allahim sagliklica kucagina almayi nasip etsin insallah demistim ben sana oyyy cok cok sevindim canim benim ya degerin kac cikti kuzum?bu arada Minesuu Minesuu senide tebrik ederim eeee seninki belliydi zaten ilk gunden:))))
Tesekkur ederim cnm benim darisi basina kizz insallah :anneadayı:

Evet canım 7.gün benim de.

herkesi etiketlemeyi beceremedim hepimizine teşekkür ederim kızlar transfer sonrası 7.günümdü cuma bi daha kan vereceğim takvim koymaya çalıştım ama olmadı galiba görmemiş misali :KK49:
Ben denedik yapamadim hamislik takvimini yaa benden once davrandin :KK70: kiz link atarmisin bene bende yapicimmmmm:KK31:

ilkini topraga verdim canim ben.. koskoca bi bebegi.. yüregimdeki acinin tarifi yok.. evlat acisini kimse yasamasin.. Allah beni sabrimla mükafatlandirdi cok sükür.. bi kiz verdi akabine..
Simdide bu sonucla müjdelendim.. cok sükür insallah saglikla devam eder.. darisi hepinize..
Inanamiyorummm allah kimseye yasatmasin kuzum benim rabbim evladina ve bu gelecek olan ikizlere saglik versin

Bu mübarek günde herkes ne güzel haberler verdi Allah tamamına erdirsin sağ sağlim kucağınıza almayı nasip etsin darısı bizim başımıza artık :halay:benim de idrar testi yapasım geldi sizin yazdıklarınızı okudukça ama daha 5. Günüm ve ovitrelle vuruldum kaç günde geçer acaba etkisi

X