HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Kızlaarrrr idrar testi silin çıkıca aklımda kalmasın kan vereyim dedim vee 87 çıktı çok heyecanlıyım elimi kolumu nereye koyacağımı bilemiyorum ben şimdi hamile miyim
Hahahha harikaaa kiz masallahhh senindemi 7. Gunundu hadi gozun aydin saglikla al.kucagina sende oh be gebisler artiyor Allahin izniyle

Bugun neler olmus neler yazilmis kacirmisim ben biliyordum gonlum cok rahatti hastanede bile aklimdaydin allahim sagliklica kucagina almayi nasip etsin insallah demistim ben sana oyyy cok cok sevindim canim benim ya degerin kac cikti kuzum?bu arada Minesuu senide tebrik ederim eeee seninki belliydi zaten ilk gunden:))))

CNimmmm aaaaminCok tsk ederimmm darisi kocaman bi pozitifle senin basina olsun emiiii..
505 cikti canim

gelsinnnn ikizlerrrrr cifter cifterrr ohhhh QUOTE="PembeHelvam, post: 51843918, member: 496437"]Ben soktayim kizlar ...

Degerim 505 [/QUOTE]

Hahahha harikaaa kiz masallahhh senindemi 7. Gunundu hadi gozun aydin saglikla al.kucagina sende oh be gebisler artiyor Allahin izniyle
Evet canım 7.gün benim de.
D drunkenduck wuuuuwwwww süper canikommmmmm cok sebindim rabbim
Tamamina erdirsin
herkesi etiketlemeyi beceremedim hepimizine teşekkür ederim kızlar transfer sonrası 7.günümdü cuma bi daha kan vereceğim takvim koymaya çalıştım ama olmadı galiba görmemiş misali

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…