HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Yook ne kusuru.. insanlik hali olur o kadar. Igneler cok etkili desene daha once asilamada kullanmistim ama cok etkilenmemistim. Yorumlari okudukca tedirgin oluyorum. Rabbim Saglikli sihhatli bir bebis nasip eder ins herkese
Ilaclar bende cok siskinlik yapti, bide mide yanmasi.. kanrimda ayrica mor lekeler olustu :confused:
Olsun.. yeterli saglikla gelsin bebelerimiz ..

senin kaçıncı gün yumurta toplaman ne zaman kaçıncı denemen çok oldu ama kusura bakma artık :)
Aslinda haziran 15 gibiydi planlanan ama asilamadan kalan bir kistim var o gecmedigi icin tedavi erteleniyor. Haziran 20 de ignelere baslayacagini 5 temmuz da toplama yapariz denildi bir iki gun fark edebilir belki. Ilk denemem olacak daha once 1 kez klomenle hamile kaldim ama kalp atisi durdu. Tekrar klomen,asilama derken 1.5 yil gecti.

benim hafifledi cok şükür sabahlari hafif mide yanmasi yapıyor. sanirim vücut ilaclara alistikca etkiler azalıyor... az kaldi cnm az daha sabredicez artik

Benim de öyle sabahları hissediyorum daha çok. Yumurtalarımızı versekte ilk aşamayı bir atlatsak :) Bugun 8.günüm yarın kontrolüm var. Opu gününü yarın öğrenirim diye düşünüyorum. Sende durum ne canm kaçıncı günündesin? Taze transfer mi olacak dondurulmuş mu?

Hahaha ne kusuru canimmm..
Adetin 12. günde yumurtam toplandi
12 yumurtam elde
Edilmis ama embriolog bunlardan 1-2 kisi bos cikabilir demisti..
ooo ne güzel ne kadar çok inşallah sağlıklıdırlar transferin ne zaman olacak gün verdiler mi,kimi arkadaşların bir adet dönemi geçmesi gerekiyor filan demişler de kafam karıştı,yumurta toplamadan kaç gün sonra transfer yapılır her şey normalse?

ooo ne güzel ne kadar çok inşallah sağlıklıdırlar transferin ne zaman olacak gün verdiler mi,kimi arkadaşların bir adet dönemi geçmesi gerekiyor filan demişler de kafam karıştı,yumurta toplamadan kaç gün sonra transfer yapılır her şey normalse?
Genelde 2 ile 5 gun arasinda transfer oluyor, bir sorun yoksa.

3. gün veya 5. gün .. bu embrionun gelisimine bagli canim..
insaAllah hepsi güzelce sagliklica döllenir yumoslarimin.. dua et lüüütfen

OHSS durumunda mecburen 1 ay bekletilior diger adetle donmuslarla transfer olunuyo canim.. yada rahim duvari yeterince kalinlasmiyor.. insaAllah bunlardan hic biriyle karsilasmayiz..

3. gün veya 5. gün .. bu embrionun gelisimine bagli canim..
insaAllah hepsi güzelce sagliklica döllenir yumoslarimin.. dua et lüüütfen

OHSS durumunda mecburen 1 ay bekletilior diger adetle donmuslarla transfer olunuyo canim.. yada rahim duvari yeterince kalinlasmiyor.. insaAllah bunlardan hic biriyle karsilasmayiz..
inşallah canım ben de burda kötü şeyler okudukça iyice korktum,Allahım kimseye zorluk yaşatmasın tez zamanda isteyen herkesi evlat sahibi yapsın,senin de benim de sağlıklı yumoşlarımız olsun sıkı sıkı tutunsun seneye bu zamanlar nasıl emziriyon arkadaşım vs diye konuşalım inşallah :KK5:

Benim de öyle sabahları hissediyorum daha çok. Yumurtalarımızı versekte ilk aşamayı bir atlatsak :) Bugun 8.günüm yarın kontrolüm var. Opu gününü yarın öğrenirim diye düşünüyorum. Sende durum ne canm kaçıncı günündesin? Taze transfer mi olacak dondurulmuş mu?
benim de bugün 8. günüm. yarin kontrol var belki yarin belli olur opu. pazartesi ya da sali günü filan olur diye tahmin ediyorum. aslinda en kolay asama bunlar, en zoru transfer sonrasi :deli: ben transfer sonrasi kafayi yiyorum resmen :deli: düşünsem fazla kafaya takiyorum diye kiziyorum kendime, düşünmesem hic bilinç altima yer etmiyorum diye evham yapıyorum. en ufak agri sizi da olumsuz düşünüyorum. onu mu yesem bu nu mu, o mu zararlu bu mu derken stres topu oluyorum :olamaz:

benim öncekiler tazeydi kimyasal gebelin oldu. merkez degistirdim simdiki doktor sen de ikisini de denemek lazim dedi sanirim yeterli embriyo olursa önce taze denicek. bi de benim hep 5. gün embriyosu konmuştu bu sefer 3. gün embriyosu deneyelim dedi.

senin nasil olcak?

inşallah canım ben de burda kötü şeyler okudukça iyice korktum,Allahım kimseye zorluk yaşatmasın tez zamanda isteyen herkesi evlat sahibi yapsın,senin de benim de sağlıklı yumoşlarımız olsun sıkı sıkı tutunsun seneye bu zamanlar nasıl emziriyon arkadaşım vs diye konuşalım inşallah :KK5:
Ayyyyy agzindan bal damliyo baaaal.. insallah arkadasim valla ne güzel olur,,, :KK200::anneadayı::anne::anne::anne:

benim de bugün 8. günüm. yarin kontrol var belki yarin belli olur opu. pazartesi ya da sali günü filan olur diye tahmin ediyorum. aslinda en kolay asama bunlar, en zoru transfer sonrasi :deli: ben transfer sonrasi kafayi yiyorum resmen :deli: düşünsem fazla kafaya takiyorum diye kiziyorum kendime, düşünmesem hic bilinç altima yer etmiyorum diye evham yapıyorum. en ufak agri sizi da olumsuz düşünüyorum. onu mu yesem bu nu mu, o mu zararlu bu mu derken stres topu oluyorum :olamaz:

benim öncekiler tazeydi kimyasal gebelin oldu. merkez degistirdim simdiki doktor sen de ikisini de denemek lazim dedi sanirim yeterli embriyo olursa önce taze denicek. bi de benim hep 5. gün embriyosu konmuştu bu sefer 3. gün embriyosu deneyelim dedi.

senin nasil olcak?

Ayni ben canisi... asil is transfer dedigin gibi,, artik burda bol bol gün sayar birbirimizi motive edip zaman geciririzzz.. dua ederiz bolca
Cokca.. belki opu senin pazar günüde olabilir.. yumoslar bakalim yarin ne kadar büyümüs olcak..

Gelinlik altıni mi sattı eşim biraz önce tüp bebek masraflari için. İçim bi değişik oldu. Üzüldüm. Millet ne hatlar yiyo. 5 çocuğu oluyo. Eşim, sattım altını vereceğim sana parayi bu iş bitene kadar para deme dedi. Ayh nasıl üzüldüm. İş yerindeyim şu an nasıl ağladım lavaboda... sonra geri aradı sınırlıyim bugün gerginim Özür dilerim. Kusura bakma dedi ama üzüldüm yaa valla

Çok geçmiş olsun canım. .. ağrı olmana üzüldüm. Sonu inşallah hayırlı ugurlu olur... inşallah yüzün güler. .. 4. Günüm benimde iğnede ... Bu aksam 5. Yapacam. Yarın kontrolü var kan ve ultrason. E2 salı günü 165 di bakalım yarın ne cikacak. Senin e2 kaç canım. Bir de nerde tedavi oluyorsun
Teşekkür ederim güzel dileklerin için hepimize bu ay uğurlu gelsin inşallah.Benim bugün 10. Günüm iğnelerde ama sadece cetrotide yapıyorum yumoşları baskılasın diye,benim e2 değerim pzt günü 4760 tı o yüzden ağrılı geçiriyorum süreci sanırım hayırlısıyla cumaya Opuya gidiyorum

X