HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Benim amh 1,1 yaş 28 1,5 yıllık evliyim
İğnelerin 9.günü bugünkü kontrolde perşembe tekrar kontrol ve cumartesi veya pazar opu olarak planlandı. Gonal f ile başladık,5.günden sonra merional ve orgalutran da eklendi.Benim gonal f dozum 300-375 ve 225 şu anda.2 gündür barsak enfeksiyonu geçiriyorum karın ağrısı bulantı kusma..çok şükür bu akşam biraz toparlandım ama orucumu da bozmadım bu süreçte inş yumurta gelişimine olumsuz etkisi olmamıştır.Herkes için hayırlısı olur inşallah kızlar...

Teda
İğnelerin 9.günü bugünkü kontrolde perşembe tekrar kontrol ve cumartesi veya pazar opu olarak planlandı. Gonal f ile başladık,5.günden sonra merional ve orgalutran da eklendi.Benim gonal f dozum 300-375 ve 225 şu anda.2 gündür barsak enfeksiyonu geçiriyorum karın ağrısı bulantı kusma..çok şükür bu akşam biraz toparlandım ama orucumu da bozmadım bu süreçte inş yumurta gelişimine olumsuz etkisi olmamıştır.Herkes için hayırlısı olur inşallah kızlar...
Tedavin nerde yapılıyor canım. İlaç dozu bayagi yüksek.

Canim sn nerde tedavu görüyorsun senin e2 değerin benimkinden çok yüksek. Kaç gündür iğne kullanıyorsun. Ben 3 gündür kullanıyorum e2 değeri 165 çıktı . Düşük mu acaba
Cnm merak etme daha çok erken ben iğnelerin 9.günündeyim e2 bu yüzden böyle ilk bakıldığında 220-550 ve bugün de 800 perşembe bi daha bakıcaz hayırlısı...bu arada elazığ da tedavi görüyorum,sen?

Canim ya cok gecmis olsun...
InsaAllah sende hayirlisiyla OPU yu atlatirsin..
güzel güzel
Yumoslarin olur kaliteli saglikli.. ve onlardanda
Saglikli bebisler gelir kucagina...

Cnm merak etme daha çok erken ben iğnelerin 9.günündeyim e2 bu yüzden böyle ilk bakıldığında 220-550 ve bugün de 800 perşembe bi daha bakıcaz hayırlısı...bu arada elazığ da tedavi görüyorum,sen?
Ne bileyim düşük gibi geldi benim e2. Sizinkiler göre. Ben ankara başkent Üniversitesi de tedavi görüyorum. Sen canim

İnşallah iyi sonuçlar alırsın canım insallahhhh

Ben PKO lu olduğum için gonal-F e fazla tepki verdi bünyem yumurtalar çok büyüdü galiba karnım inanılmaz şiş ama dayanıyorum sonu güzel olsun da Bu kadar emeğe hepimizin isteği gerçekleşsin inşallah
Dikkat et kendine benim de karnım şiş ama çok şükür ağrı çok yok.İnşallah sonumuz güzel olur...

Yarin adetimin 6. gunu ve ben ilk ultrason randevuma gidicem. Igneye de buyuk ihtimalle yarin aksam baslarim. Bana gec geldi biraz adetin 6. gunu tedaviye baslanmasi. Doktora sordum, merak etme hersey kontrol altinda dedi.
Ilk tup denememde 10 folikul vardi, sadece 3u 20mm civari geldi. Ama malesef hic yumurta toplanamadi, bos cikmis. Doktor 10bin de 1 oluyor bu durum, hatta benim de ilk defa basima geliyor dedi. Igneyi degistirdik simdi. Gonal F kullanmistim ilkinde, simdi de Pergoveris kullanicam.

Dikkat et kendine benim de karnım şiş ama çok şükür ağrı çok yok.İnşallah sonumuz güzel olur...

Karnımız hiç inmeden şişmeye devam edebilir Ama benim yumoşlar fena sıkıştırıyor hakkaten,senin ağrın olmadığına sevindim,ben şu anda hastanedeyim biz aynı gidiyoruz ya kontrol var mıydı senin de?

Yarin adetimin 6. gunu ve ben ilk ultrason randevuma gidicem. Igneye de buyuk ihtimalle yarin aksam baslarim. Bana gec geldi biraz adetin 6. gunu tedaviye baslanmasi. Doktora sordum, merak etme hersey kontrol altinda dedi.
Ilk tup denememde 10 folikul vardi, sadece 3u 20mm civari geldi. Ama malesef hic yumurta toplanamadi, bos cikmis. Doktor 10bin de 1 oluyor bu durum, hatta benim de ilk defa basima geliyor dedi. Igneyi degistirdik simdi. Gonal F kullanmistim ilkinde, simdi de Pergoveris kullanicam.
Merhaba,ben de 4. Günü başlamıştım iğneye 7 güne kadar olabilir denilmişti bu arada tedaviniz hayırlı olsun..

Kizlar ben geldim evime..
cok sükür iyi gecti cikinca biraz agrim oldu ama parol verdilerAllahin izniyle iyi geldi..
topu toplam 3.5 saat merkezdeydim..
12 yumurta toplanildi.. dua edin nolur dolu dolu sagliklica olsunlar.. döllensinler..
Simdi bekleme zamani.. bilgi verilcek önümüzdeki günler..
Dualarımız seninle,her şey güzel olacak inşallah ilk müjdeli haberi senden alacağız

X