HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Senin e2 ba
Teşekkür ederim güzel dileklerin için hepimize bu ay uğurlu gelsin inşallah.Benim bugün 10. Günüm iğnelerde ama sadece cetrotide yapıyorum yumoşları baskılasın diye,benim e2 değerim pzt günü 4760 tı o yüzden ağrılı geçiriyorum süreci sanırım hayırlısıyla cumaya Opuya gidiyorum
Ağı yüksektir. Benimki anormal mi acaba yaa düşük sanki 3. Günde 165 di yarına 5. Gün. Kan vereceğim. Bakalım kaç olacak

Teşekkür ederim güzel dileklerin için hepimize bu ay uğurlu gelsin inşallah.Benim bugün 10. Günüm iğnelerde ama sadece cetrotide yapıyorum yumoşları baskılasın diye,benim e2 değerim pzt günü 4760 tı o yüzden ağrılı geçiriyorum süreci sanırım hayırlısıyla cumaya Opuya gidiyorum
Hadi az kalmış canım iyi haberler bekliyoruz

Gelinlik altıni mi sattı eşim biraz önce tüp bebek masraflari için. İçim bi değişik oldu. Üzüldüm. Millet ne hatlar yiyo. 5 çocuğu oluyo. Eşim, sattım altını vereceğim sana parayi bu iş bitene kadar para deme dedi. Ayh nasıl üzüldüm. İş yerindeyim şu an nasıl ağladım lavaboda... sonra geri aradı sınırlıyim bugün gerginim Özür dilerim. Kusura bakma dedi ama üzüldüm yaa valla
Giden altin olsun, gelen insallah bebek olur.

Gelinlik altıni mi sattı eşim biraz önce tüp bebek masraflari için. İçim bi değişik oldu. Üzüldüm. Millet ne hatlar yiyo. 5 çocuğu oluyo. Eşim, sattım altını vereceğim sana parayi bu iş bitene kadar para deme dedi. Ayh nasıl üzüldüm. İş yerindeyim şu an nasıl ağladım lavaboda... sonra geri aradı sınırlıyim bugün gerginim Özür dilerim. Kusura bakma dedi ama üzüldüm yaa valla
Eşlerimiz için de çok zor,bu süreci birbirimize yüklenmeden atlatmak da imkansız hepimiz benzer şeyler yaşıyoruz ama geçecek hepsi gelecek güzel günler için de katlanacağız

Hic oyle dusunme malk mulk geri gelir yeterki evlatlarimizi kucagimiza alalim bizde 2 yil bile olmadi evleneli biraz dugun borcumuz vardi o bile bitmeden kendimizi tup bebekte bulduk cok zor surec inan eslerimiz bizden daha cok uzuluyor ama belli bile edemiyor adamcagizlar sende bosver altinlar onemli degil de gercekten de onemli degil benim bebegim olacaksa butun parami vereyim yeterki evladim saglikla dunyaya gelsin rabbim hepimizi imtihan ediyor

benim de bugün 8. günüm. yarin kontrol var belki yarin belli olur opu. pazartesi ya da sali günü filan olur diye tahmin ediyorum. aslinda en kolay asama bunlar, en zoru transfer sonrasi :deli: ben transfer sonrasi kafayi yiyorum resmen :deli: düşünsem fazla kafaya takiyorum diye kiziyorum kendime, düşünmesem hic bilinç altima yer etmiyorum diye evham yapıyorum. en ufak agri sizi da olumsuz düşünüyorum. onu mu yesem bu nu mu, o mu zararlu bu mu derken stres topu oluyorum :olamaz:

benim öncekiler tazeydi kimyasal gebelin oldu. merkez degistirdim simdiki doktor sen de ikisini de denemek lazim dedi sanirim yeterli embriyo olursa önce taze denicek. bi de benim hep 5. gün embriyosu konmuştu bu sefer 3. gün embriyosu deneyelim dedi.

senin nasil olcak?
Canım merhaba. Arada takip ediyoruö seni başlamışsın tedaviye hayırlı olsun. Ben de doktora gitmeden genetik testleri yaptırmak istiyorum. Tepecik Bornovada yapılıyor demiştin. Nasıl yaptırdın. Nasıl randevu aldın. Beni bilgilendirirseniz sevinirim

Ve bizde ilk tup bebekte altinlari sattik hic uzulmedim biliyormusun

Mal umrumda degil canım. Ben durumumuz a üzüldüm. Kirildim

Anliyorummseni canim.. bu sürec cok yipratici..
Hem manen.. hem madden.. sinirler gerginlesiyoe ister istemez... bol bol dua.. herkesin bu dünyada farkli imtihani.. belki bazilari hemen doguruyo ama evliliginde mutsuz.. Allah göstermesin.. elimizdeki olanlara cokca sükür edelim.. en basta saglik,.

ben hala ay sonunu beklemedeyim benimle aynı yerde tüp bebek yaptıran bi arkadaşım var olumsuz olmuştu ikinci için tedaviye başladılar bir sürü test istemişler eşinden dna hasar testi istemişler iyice araştıralım demişler keşke ilk denemedede bu kadar detaylı inceleme yapsalar

ben hala ay sonunu beklemedeyim benimle aynı yerde tüp bebek yaptıran bi arkadaşım var olumsuz olmuştu ikinci için tedaviye başladılar bir sürü test istemişler eşinden dna hasar testi istemişler iyice araştıralım demişler keşke ilk denemedede bu kadar detaylı inceleme yapsalar
Iste bende onu anlamiyorum niye
Illa olumsuzluk yasandiktan sonra testler istiyorlar.. basta yapilsa ya dimi?

Buna şükür tabi . ALLAHIM en iyisi bilir... yarın sabah ankara başkent Ünv. Hastanesinde olacağım kızlar. İğneler de 5. GunuM. E2 testi ve muayene için. Hayırlı iyi haberler olur insallah

Nerde tüp bebek yaptiriyorsun canim

ahhh canim yaa kiyamam :KK43: malesef hepimiz ayni zorlu durumlardan geciyoruz bu yuzden seni de esini de cok iyi anliyorum. burda yazmistim daha önce benimde telefon arizali telefonu degistirmek icin bile hamile kalmayı bekliyorum. eşin de maddi olarak işin icinden cikamadi icin morali bozulmuştur aldiris etme sen ona. insallah Allah sana öyle hayirli bi evlat nasip eder ki altinlar filan aklina bile gelmez...

X