HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Canım merhaba. Arada takip ediyoruö seni başlamışsın tedaviye hayırlı olsun. Ben de doktora gitmeden genetik testleri yaptırmak istiyorum. Tepecik Bornovada yapılıyor demiştin. Nasıl yaptırdın. Nasıl randevu aldın. Beni bilgilendirirseniz sevinirim
canim 182 yi ara tepecik egitim arastirma bornova subesi genetik bölümü icin hem kendine hem esine randevu al. randevu saatinde esinle gidip girişte kayit actiriyorsun, doktora 2 düşuğüm var ayrica tup bebek tedavisinde sonuc kimyasal gebelik oldu genetik testlerime ve kan pihtilasma testine baktirmak istiyorum dedim hemen yazdilar kan verdim. pihtilasma sonucu 2 haftada cikiyor genetik sonucu en az 1 ay sürüyor

ahhh canim yaa kiyamam :KK43: malesef hepimiz ayni zorlu durumlardan geciyoruz bu yuzden seni de esini de cok iyi anliyorum. burda yazmistim daha önce benimde telefon arizali telefonu degistirmek icin bile hamile kalmayı bekliyorum. eşin de maddi olarak işin icinden cikamadi icin morali bozulmuştur aldiris etme sen ona. insallah Allah sana öyle hayirli bi evlat nasip eder ki altinlar filan aklina bile gelmez...
A evet canım yazdığını hatırladım. Ben dejyazmistim sana yeni telefon alirsin. Hatta bebeğin olur kırar yine alırsın yazmıştım hatırladım. İşte böyle birbirimizi teşelli edeceğiz ne yapalm

A evet canım yazdığını hatırladım. Ben dejyazmistim sana yeni telefon alirsin. Hatta bebeğin olur kırar yine alırsın yazmıştım hatırladım. İşte böyle birbirimizi teşelli edeceğiz ne yapalm
aynen cnm. bizimde bi arkadasin esi hamileydi saflar yanimizda dert yaniyordu her ay 50 lira doktora veriyoruz kontrol için diye... bizim harcadigimiz tonla paranin haddi hesabi yok :KK43:
tabi herkesin farkli bi derdi var cnm uzme kendini. o paralari farkli yerlerde de harcamak zorunda kalabilirdik en azindan iyi bi amacla kullanmis oluyoruz.

Selam kızlar.. bugün itibariyle ben de aranıza katıldım..
2. Tüp bebek denemesi için az önce ilk gonal f iğnemi yaptım.. hayırlısıyla bu defa yavrularımıza kavuşuruz inşallah :)
Adige_ Adige_ ben de başkent hastanesinde yaptırıyorum canım doktorun kim senin? Bir de ilk denemen mi?

2. Tüp bebek denemesi için az önce ilk gonal f iğnemi yaptım.. hayırlısıyla bu defa yavrularımıza kavuşuruz inşallah :)
Adige_ Adige_ ben de başkent hastanesinde yaptırıyorum canım doktorun kim senin? Bir de ilk denemen mi?
Hosgeldin aramiza.. bol kaliteli yumoslarin olsunnn.. senide ilk sayfamizdaki listeye almami istermisin? :-)

adana başkent üniversite hastenesi canım Adige_ Adige_

adana başkent üniversite hastenesi canım Adige_ Adige_
Benim arkadasimda adana baskentte yaptirdi 3 kere yaptirdi malesef olmadi ve hic bir arastirma bile yapmamislar nasil arastirma hastanesi oluyor onuda anlamadim arkadasim simdi ankada tup bebekte yaptiracak bende baskentten vazgectim ama genelde iyi diyorlar ida arkadasimin sanssizligi sanirim siz adanadamisiniz

Gogsen bey benim doktorum canım. Benim ilk tüp bebek denemesi. 5. İğnesi yaptım az önce. Senin doktor kim canım. Ben yarın e2 tahlili vermeye gideceğim sabah

Kızlar cuma günü OPU ya gidiyorum ama 90% transfer yapmayacaklar benim durumumda gebelik tehlikeli olabilirmiş galiba transfer için bir iki ay daha beklemek zorunda kalacağım,kafam çok karıştı benimle aynı durumu yaşayan varsa tavsiyeye ihtiyacım var

Kızlar cuma günü OPU ya gidiyorum ama 90% transfer yapmayacaklar benim durumumda gebelik tehlikeli olabilirmiş galiba transfer için bir iki ay daha beklemek zorunda kalacağım,kafam çok karıştı benimle aynı durumu yaşayan varsa tavsiyeye ihtiyacım var
Polikistik mi vardı sen de canım niye yapılmıyor islem

Neden ki canim? Doktorun ne gibi bi tehlike görüyor? Aciklamasini nasil yapti..

Iyi geceler hanımlar ben nisan ayında opumu oldum şiddetli ohss yüzünden transferim yapılmadı 5 adet 5. gün embriyosu donduruldu.Geçen ay kanamam olduğu için transfer yapılmadı.Kısmet haziranaymış bugün adetin 21. günü lucrin 3.75 iğnemi oldum adet olmayı bekliyorum tekrar :KK49:

Gogsen bey benim doktorum canım. Benim ilk tüp bebek denemesi. 5. İğnesi yaptım az önce. Senin doktor kim canım. Ben yarın e2 tahlili vermeye gideceğim sabah

I

Ilk denemen nerde yapılandi kim yaptı canim

Benim de doktorum göğsen bey şansa bak :)))

İlk denememi de 6 ay önce ona yaptırmıştım, tuttu bebiş hamile kaldım ama devamı gelmedi kürtaj oldum.. Göğşen hoca haziranda tekrar yapalım demişti ve dün başladık hayırlısıyla.. senin de ilkinde yüzün güler inşallah canım.. ben cumartesi sabah gidicem e2 baktırmaya.. İyiki göğşeni seçmişsin

Benim de doktorum göğsen bey şansa bak :)))

İlk denememi de 6 ay önce ona yaptırmıştım, tuttu bebiş hamile kaldım ama devamı gelmedi kürtaj oldum.. Göğşen hoca haziranda tekrar yapalım demişti ve dün başladık hayırlısıyla.. senin de ilkinde yüzün güler inşallah canım.. ben cumartesi sabah gidicem e2 baktırmaya.. İyiki göğşeni seçmişsin
Valla netten araştırdım öyle bi an kendimizi bu hoca da bulduk. Şu an bekkiyorum hastane kapısında. ...

canim 182 yi ara tepecik egitim arastirma bornova subesi genetik bölümü icin hem kendine hem esine randevu al. randevu saatinde esinle gidip girişte kayit actiriyorsun, doktora 2 düşuğüm var ayrica tup bebek tedavisinde sonuc kimyasal gebelik oldu genetik testlerime ve kan pihtilasma testine baktirmak istiyorum dedim hemen yazdilar kan verdim. pihtilasma sonucu 2 haftada cikiyor genetik sonucu en az 1 ay sürüyor
Canım çok teşekkürler ben daha tüp bebek denemedim o yüzden bana yaklaşım nasıl olur acaba. Ama bir aşılama ve bir düşük var. Tüp bebeğe geçmeden yaptırmak istiyorum kendimce. Yaparlarsa ne ala. Ya aklımda hep başka birşey çıkar mı o olur mu bu olur mu sürekli sorular ve korkular var.

X