HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

test günlerimizin arasında bir gün var bende cumartesi kan vereceğim. bende adet olacakmışım gibi hisseidyorum . hatta kasıklarım hafif ağrıyor ve su gibi akıntı geliyor. sende herhangi bir belirti var mı ? Birde çok geçmiş olsun umarım bir an önce evine dönersin.
Aynı adet olacak gibi ağrılarım var.akıntım yok.bide troid hastası değildim ama hastanede hergün kan bakıyorlar(hcg hariç)tsh ım 4 e çıkmış.sürekli ateşimi ölçüyorlar 37.5 in altına inmedi.ayaklarım buz gibi ama bunlar neyin belirtisi bilmiyorum.umarım güzel sonuçlar alırız
test günlerimizin arasında bir gün var bende cumartesi kan vereceğim. bende adet olacakmışım gibi hisseidyorum . hatta kasıklarım hafif ağrıyor ve su gibi akıntı geliyor. sende herhangi bir belirti var mı ? Birde çok geçmiş olsun umarım bir an önce evine dönersin.

Aynı adet olacak gibi ağrılarım var.akıntım yok.bide troid hastası değildim ama hastanede hergün kan bakıyorlar(hcg hariç)tsh ım 4 e çıkmış.sürekli ateşimi ölçüyorlar 37.5 in altına inmedi.ayaklarım buz gibi ama bunlar neyin belirtisi bilmiyorum.umarım güzel sonuçlar alırız

Ayyy bi hcg ye bakamadilar yahuuuuu

inşallah canım inşallah hamileyizdir.Haklısın galiba ben olumsuz görürsem dayanamayabilirim.Ama test elime geçince de tutamam kendimi.Hiç sipariş vermemeliydim belki de.:eek:
Sen yap idrar testini seni de pozitif hissettim bak, çift çizgi çıkacak gör bak

Ay İzmir'de olsam gizli gizli gebelik testi getirirdim sana, niye bilgi vermiyorlarsa hayret

Ayyy bi hcg ye bakamadilar yahuuuuu
Her sabah altıda üç tüp kan alıyorlar.sonuçları sır gibi saklıyorlar.uyuz oldum.niye diğerlerinden kan almıyosunuz benden alıyosunuz bişey mi var diyorum.herşey normal diyorlar.çünkü kendi doktorum yurtdışına kongreye gitmiş.diğer doktorlar beni çok sallamıyor.

Ben de merak içinde sabırsızlıkla sonucu bekliyorum cnm ama bu benim ilk tüp bebek denemem olduğu için ve kana bile en erken 10 güne kadar çıkabileceğini söylediği için doktorum gerçekten şaşırdım.Sonuçta bu forumun bi amacı da bilmediklerimizi deneyimli arkadaşlardan öğrenebilmek.İdrar testi de sipariş verdim bi kaç güne belki de yarın elime geçecek.Elime geçince yapacağım inşallah.Hayırlısı olsun herkes için,sizin de gözünüz aydın tekrar tekrar.
Hahahah :KK70: siparis mi ettin iyi etmissin canm. Kuzum doktorlar hep oyle dio zaten inanma sen onlara :KK70:

Ay İzmir'de olsam gizli gizli gebelik testi getirirdim sana, niye bilgi vermiyorlarsa hayret[/QUOTE
hemşireleri nasıl eğitmişlerse doktordan izinsiz bilgi veremiyoruz diyorlar.daha bhcg bakılıp bakılmadığımı bile bilmiyorum.sadece dün bi hemşire geldi çatlatma iğnesini ayın kaçında olduğumu sordu gitti.çok katılar gerçekten sinir oldum:sinirli:

X