HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Hic sorma canim ben ilkinden dolayi cezaliyim ndan habersiz ben 9.gun kan vermistim salak hastane birde ozel hastane siz tutun bilgi vermek icin esimi arayin neymis benim numaram yokmus esimede soylememisler illa benim numarami sormuslar sinra tabi mecbur ben soylemek zorunda kalmistim onun cezaliyim ben cezalii :halay:
Neden gününden önce istemiyorlar anlamıyorum benim eşimde kesinlikle yapmak Yok diyo :110: ben hiç test Almayıda akıl etmemişim şimdi gizli gizli almanın planını yapıyorum :halay:

Hic sorma canim ben ilkinden dolayi cezaliyim ndan habersiz ben 9.gun kan vermistim salak hastane birde ozel hastane siz tutun bilgi vermek icin esimi arayin neymis benim numaram yokmus esimede soylememisler illa benim numarami sormuslar sinra tabi mecbur ben soylemek zorunda kalmistim onun cezaliyim ben cezalii :halay:

Asil o cezayi Minesuu Minesuu almali :KK70:

Yok tatlim umut edecek bir deger degilki 1.20 den dusuk ilaclardan dolayi adette olmadim yarin vereyim kan testinide rahatlasin dr:)

Anladim canim... hakkinda hayirlisi olsun.. 1 ay dinlen donmusun varsa onunla devam et... yoksada yeni tedavine eslik edicek 2 arkadas daha var burda :-) bizden ayrilma olur mu... :KK200:

jeliboni jeliboni ve melikosss melikosss
Kactane embrio transfer oldu?
Ayrica nasil bi duyguuuuu... :KK68: hislerinizi alalim efenimm
Canım 2 embriyo transfer oldu.. ultrason ekranından canlı canlı o anı izlemek mucize gibiydi.. yavrularımı içime püskürttüler:emir_bebek: onların laboratuvarda olmalarındansa karnımda olmaları huzur verici, uyuyamadım onlarsız resmen:KK12: şimdi 10 gün nasıl geçecek onu düşünüyorum:işsiz:

Canım 2 embriyo transfer oldu.. ultrason ekranından canlı canlı o anı izlemek mucize gibiydi.. yavrularımı içime püskürttüler:emir_bebek: onların laboratuvarda olmalarındansa karnımda olmaları huzur verici, uyuyamadım onlarsız resmen:KK12: şimdi 10 gün nasıl geçecek onu düşünüyorum:işsiz:
Valla bacim burda biz catlaklarla kalirsan o is 10 güne kalmaz 5. günde baslarsin idrar testine :KK70:

Masallah cnm deyerlerin cok iyi cikmis :anneadayı:
Kızlar tekrar merhaba bugün transferin 8. Günü ve ikinci beta hcg testimin sonucunu biraz önce aldım 128 çıkmış ilk testim bildiğiniz gibi pazar günü yani 6. Günde yapmıştım 42 çıkmıştı çok heyecanlıyım allahım hepinize yaşatsın bu duyguyu tüm dualarım sizinle

Ne 10 gunu cnm surda hepi topu 4 gun var :KK70: idrsr testi yaparsin:))))

Bilg
Bugün 4. Günüm hiç aklımdan geçmiyor şuan tahlil yapmak bugünde gonapeptyl diye bi iğne yaptım şimdi onun tahlili etkileyip etkileyemiyeceğini araştırıyorum ama birşey bulamadım :110: belki 7. Gün yaparım tahlil :bicak:
Bildiğim kadarıyla etkiliyoe canım bana da verdiler gonapeptly.. direkr hcg iğnesiymiş

X