HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

ah canim ins hepimizin pozitif olsun katlanarak artsın ins.bu arada 50 ne ya günde 3 keremi yapiyosun test:))kandan baktir artik bence
Gun dd 5 7 10 degisio iste :KK70: kendimi aranizda kafayi siyirmis hissetmis :KK70: hahah :KK70: hunim nerde benim :KK70: yarin kana baktirmayi dusunuyorum canm

Kızlar tekrar merhaba bugün transferin 8. Günü ve ikinci beta hcg testimin sonucunu biraz önce aldım 128 çıkmış ilk testim bildiğiniz gibi pazar günü yani 6. Günde yapmıştım 42 çıkmıştı çok heyecanlıyım allahım hepinize yaşatsın bu duyguyu tüm dualarım sizinle
Tebrik ederim cnm benim saglikla artsin insallah :dua: neden kimse hamilelik takvimi yapmiyor gebe oldugunu ogreninceo_O

Tovbe bismilllah :KK70: benim adim cikmisa goruyon mu PembeHelvam PembeHelvam elalem kan testi yapio. :KK70: cnm 3. Gun icin gercekten degerin iyi benim 4. Gun buyuk ihtimalde 5 6 falandi degerim silik cizgiyi girmustum. Ama cok erken baktirmissin kana :KK70: catlatici igne falan olmamistin dimi ?

Ben sok :KK57: ben iptal :KK57: hayatta neler var :KK70:

Canim ilaclari kullanmaya devam et carsamba testi tekrarla dedi ama durum degismeyecek niye boyle birsey birsey yaptiriyor anlamadim gec dollenmeden supheeniyor herhalde ama degerim cok dusuk dedim oolsun tekrarla dedi ust uste tup bebek tedavisi yapiliyor mu bilmiyorum bir sure dinlensen daha iyi olacak sanirim sonrasinda farkli bor klinikte devam etmeyi dusunuyorum zaten sizlerin guzel janerlerini takip ediyorum:)

Bi ümut kapisimi
Acik biraktinyoksa? Degerin kac cikmisti canikom.. doktor degilim ama bi bildigi vardir herhalde... hakkinda eeeeen hayirlisi neyse o olsun... kalbine gönlüne göre versin mevlam
En hayirlisindan...

Kizlar artik cok kalabaliklastik.. kimseyi adam akilli takip edemiyom :KK45: bu yüzden listeye girmek isteyenler lütfen özelden yazsin... tiskürler :rapci:

E Eylul_07_89 ne zamandirda sana yazicaktim ne güzel tevaffuk oldu bugün yazmissin.. hayirli olsun tedavin. Bol kaliteli yumoslarin olsunnn.

Yok annem bana rapor cikiyormus sonradan ogrenince bu ayi es gectik raporun cikmasini bekledim adetim temmuzun basina denk geliyor o zaman baslayacam zaten merkezde dondurup transfer yapiyor anlayacagin transferim agustosu bulur
Enee gii tuh ben seni tranfer.oldun saniom.ondan test yapmion demek :KK70:

Kizlar artik cok kalabaliklastik.. kimseyi adam akilli takip edemiyom :KK45: bu yüzden listeye girmek isteyenler lütfen özelden yazsin... tiskürler :rapci:

E Eylul_07_89 ne zamandirda sana yazicaktim ne güzel tevaffuk oldu bugün yazmissin.. hayirli olsun tedavin. Bol kaliteli yumoslarin olsunnn.
Ben kendimi zorla takip ettiriyom demi:lülülü::KK45::rapci:

Aaaa kimmis onlar varmiki gizli gizli yapanlar e askolsun onlara o zaman bende tedaviye başlayınca yapmam diye dusunuyordum herhalde dayanamam yaparim kesin eşimden gizli yaparim o gununden once istemez :hamarat:
4
Neden gününden önce istemiyorlar anlamıyorum benim eşimde kesinlikle yapmak Yok diyo :110: ben hiç test Almayıda akıl etmemişim şimdi gizli gizli almanın planını yapıyorum :halay:

Ben sok :KK57: ben iptal :KK57: hayatta neler var :KK70:

Bi ümut kapisimi
Acik biraktinyoksa? Degerin kac cikmisti canikom.. doktor degilim ama bi bildigi vardir herhalde... hakkinda eeeeen hayirlisi neyse o olsun... kalbine gönlüne göre versin mevlam
En hayirlisindan...
Yok tatlim umut edecek bir deger degilki 1.20 den dusuk ilaclardan dolayi adette olmadim yarin vereyim kan testinide rahatlasin dr:)

X