HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Sağol canımm

İnşallah canım hepimiz alalımm

Teşekkürler canımm

Çok sınırda bi değer ama poziitf olma ihtimali çok yüksek tebrikler
inss canim.merak ettigim crinone jel ve estrofem kullaniyorum bunlar hcg hormonu iceriyormu aceba

bende 17 haziranda blastokist transferi olmustum.transfer gününü saymazsak bugün 3.gunum bhcg baktirdim 5.82 cikti.gebe olabilirmiyim aceba
Tovbe bismilllah :KK70: benim adim cikmisa goruyon mu PembeHelvam PembeHelvam elalem kan testi yapio. :KK70: cnm 3. Gun icin gercekten degerin iyi benim 4. Gun buyuk ihtimalde 5 6 falandi degerim silik cizgiyi girmustum. Ama cok erken baktirmissin kana :KK70: catlatici igne falan olmamistin dimi ?

Tovbe bismilllah :KK70: benim adim cikmisa goruyon mu PembeHelvam PembeHelvam elalem kan testi yapio. :KK70: cnm 3. Gun icin gercekten degerin iyi benim 4. Gun buyuk ihtimalde 5 6 falandi degerim silik cizgiyi girmustum. Ama cok erken baktirmissin kana :KK70: catlatici igne falan olmamistin dimi ?
ilac yazdirmak icin gitmistim orda aklima geldi baktirmak özellikle bunun icin gitmedim hastaneye:) 12 haziranda catlatma ignesi olmustum etkisi gitmistir heralde

Allah allah çok enteresan ya..madem böyle bi şey var neden bizim doktorlarımız bizi kan testi için bile en az 10 gün bekletiyo öyleyse..
Cnm ona bakarsam benim doktorum 15 gun sonra kan dedi zaten 5. Gun embriyosu benim ki 15 gune keseyi gorurum :KK70: doktorlar emin olmak icin 10 gun bekletiyor cunku kimisin idrara gecmiyor. Kanda yuksek cikiyor. Kiminin tutunmasi 1 hafta icinde oluyor. Kiminin 2 gun icinde. Iki sendir bu islerin icindeyim uzmani oldum artik :KK70: cok merk ediossan patlat bi gebelik testi :KK70:

bende 17 haziranda blastokist transferi olmustum.transfer gününü saymazsak bugün 3.gunum bhcg baktirdim 5.82 cikti.gebe olabilirmiyim aceba
Normalde 5 den sonrasina olumlu diyorlar ama biraz bekle henuz cok erken madem yaptirdin 2 gun sonra tekrar yaptir test artis varsa gebelik baslamistir demekki

ilac yazdirmak icin gitmistim orda aklima geldi baktirmak özellikle bunun icin gitmedim hastaneye:) 12 haziranda catlatma ignesi olmustum etkisi gitmistir heralde
Him catlatma ignesi olali 8 gun olmus. Canm ozaman bisiy diyemem ya etkisi 12 gune kadar devam ettigi icin bilemedim 2 gun sonra tkrar baktir artis var mi bi bakarsin

Hahaa alemsin ya topik test fışkırıyor resmen ahah ahah:KK70:
Cnm ona bakarsam benim doktorum 15 gun sonra kan dedi zaten 5. Gun embriyosu benim ki 15 gune keseyi gorurum :KK70: doktorlar emin olmak icin 10 gun bekletiyor cunku kimisin idrara gecmiyor. Kanda yuksek cikiyor. Kiminin tutunmasi 1 hafta icinde oluyor. Kiminin 2 gun icinde. Iki sendir bu islerin icindeyim uzmani oldum artik :KK70: cok merk ediossan patlat bi gebelik testi :KK70:

Aaaa kimmis onlar varmiki gizli gizli yapanlar e askolsun onlara o zaman bende tedaviye başlayınca yapmam diye dusunuyordum herhalde dayanamam yaparim kesin eşimden gizli yaparim o gununden once istemez :hamarat:
Napim ay benim icim disim bir en azindan :KK70: hissediyorm burda gizli gizli test yapip yapmiyorm ayagina yatanlar var:KK22:
4

A alya001 canim doktorunla
Görüstün mü? Nasil bi yol cizdiniz... hemen yeni tedavine start vericekmisin?
Canim ilaclari kullanmaya devam et carsamba testi tekrarla dedi ama durum degismeyecek niye boyle birsey birsey yaptiriyor anlamadim gec dollenmeden supheeniyor herhalde ama degerim cok dusuk dedim oolsun tekrarla dedi ust uste tup bebek tedavisi yapiliyor mu bilmiyorum bir sure dinlensen daha iyi olacak sanirim sonrasinda farkli bor klinikte devam etmeyi dusunuyorum zaten sizlerin guzel janerlerini takip ediyorum:)

X