Haziran ayı femara kullananlar 👯🌺❣️👌🌻🪻👼🫄🏼

Kızlar doktordan geliyorum yumurtaların iyi dedi erken buyumuşler dedi pazartesi günü tekrar gel dedi bir sıkıntı yok dedi doktora soracaktım ne kadar büyümüş diye içeri hasta girdi karişti derken ortalık unutum sormaya anlayan varmı ne kadar büyümüş bir şey yazmış ama anlamdim

Eklentiler

• 16869057834571578794409352008556.jpg
    16869057834571578794409352008556.jpg
    79,3 KB · Görüntüleme: 46
Merhaba kızlar Haziran ayinda femara kullanan var mi ? Hadi herkes neler hissettiğini yazsin 💞🥰
Benden bu ay famera ve çatlatma iğnesi vuruldum bugün daha 4.günümdeyim ilacın etkisi gitmeye başlamış acaba vücudum mu kabul etmedi diyorum

Eklentiler

• IMG20230616084102.jpg
    IMG20230616084102.jpg
    35,1 KB · Görüntüleme: 47
Kızlar doktordan geliyorum yumurtaların iyi dedi erken buyumuşler dedi pazartesi günü tekrar gel dedi bir sıkıntı yok dedi doktora soracaktım ne kadar büyümüş diye içeri hasta girdi karişti derken ortalık unutum sormaya anlayan varmı ne kadar büyümüş bir şey yazmış ama anlamdim
Ulterus 15 diyor ama o mu acaba yumurta boyutu ama ulterus rahim demek herhalde bilemedim muayene kaçıncı gününde oldun femarayi bıraktıktan sonra

15 mm olabilirim zaman gunde 2mm büyüyor 6 günde 12 olması lazım 15 olmuş olabilir yani 12 den büyüktür en azından güzel haberler alırsınız inşallah
Sağol inşallah çabuk büyümüş dedi doktor peki iğne ne zaman yapicak yumurta kaç olunca yapıyor acaba pazartesi günü tekrar gel dedi acaba ignemi yapicak

Sağol inşallah çabuk büyümüş dedi doktor peki iğne ne zaman yapicak yumurta kaç olunca yapıyor acaba pazartesi günü tekrar gel dedi acaba ignemi yapicak
Bende femara kullandım bugün gittim bu 2 inci gidişim ilk kontrolde 14 mm Di bugün 17 dedi pazar yine gideceğim 20 mm de catlatma iğnesi veriyorlar sonra ya aşılama ya da 36 saat içinde birliktelik öneriyorlar

Bende femara kullandım bugün gittim bu 2 inci gidişim ilk kontrolde 14 mm Di bugün 17 dedi pazar yine gideceğim 20 mm de catlatma iğnesi veriyorlar sonra ya aşılama ya da 36 saat içinde birliktelik öneriyorlar
Bende galiba iğne vurulcam bugün on beş olsa hergun bir iki mm büyüyor herhalde inşallah hepimiz için hayırlısi olur🤲

Kac mm olmus canim

X