Haziran ayı femara kullananlar 👯🌺❣️👌🌻🪻👼🫄🏼

İnşallah ya cok umutlanmak istemiyorum. Dr 14. Gün kontrole çağırdı da kendimi adet olacak gibi hissediyorum olursam giderim dedim yarin veya cuma gideyim
Bekle bir kaç gün kesinleşir olmadı bir test yap zaten hamilelik ve adet belirti aynı insan zor ayırt ediyor bu iğnenin etkisi kaç günde gidiyor ya

Merhaba bnde femera ve ovitrelle çatlatma iğnesi vuruldum ayın 8 inde testlerde böyle çıktı 2 gün arayla acaba tuttumu 😔

Eklentiler

• IMG-20230621-WA0031.jpeg
    IMG-20230621-WA0031.jpeg
    56,5 KB · Görüntüleme: 40
Selam kizlar. 2 gün gecikmeyle regl oldum femara etkisi galiba. Bugün 2. Günüm yeniden başlıyorum
Aşkım üzerime ikinci kez mi tedaviye başlıyorsun 😔 kız benim döngülerim çok şaştı artık regl olsam seviniyorum o duruma geldim ya son iki döngümün biri 68 gün biri 50 gün sürdü bu gün de döngümün 39. Günü of ya böyle bakınca çok büyük problem 😔 ama reglin 5. Günü verdiğim hormonlar güzel demişti doktorum acaba başka bir doktora daha mı gitsem

Aşkım üzerime ikinci kez mi tedaviye başlıyorsun 😔 kız benim döngülerim çok şaştı artık regl olsam seviniyorum o duruma geldim ya son iki döngümün biri 68 gün biri 50 gün sürdü bu gün de döngümün 39. Günü of ya böyle bakınca çok büyük problem 😔 ama reglin 5. Günü verdiğim hormonlar güzel demişti doktorum acaba başka bir doktora daha mı gitsem
Aa bence Dr değiştir canim nerdeysw 2 ayda bir olmus döngün. Yumurtlama tabiki yapiyor musun. Evet canim 2. Kez

Kızlar bir şey sorcam ben iğne olalı on gün oldu dün sancım vardı belim sağ kasik ve ayaklarım kasıkta ağrı yok fazla sadece sağ taraf lavobaya gittim afedersiniz idrarla beraber nokta kadar kan geldi sonrasi yok bugünde aynı sancım oldu yine lavaboya gittim hiç bir şey yoktu affedersiniz iç çamaşırında sanki leke gördüm kızlar ben niye boyke oldum adete sekiz gün var iki gün böyle adet mi olucam tutmadı galiba goguslerimde hasasiyet var sağ kasıkta batma sadece orda her şey var başka bir yerde yok

Kızlar bir şey sorcam ben iğne olalı on gün oldu dün sancım vardı belim sağ kasik ve ayaklarım kasıkta ağrı yok fazla sadece sağ taraf lavobaya gittim afedersiniz idrarla beraber nokta kadar kan geldi sonrasi yok bugünde aynı sancım oldu yine lavaboya gittim hiç bir şey yoktu affedersiniz iç çamaşırında sanki leke gördüm kızlar ben niye boyke oldum adete sekiz gün var iki gün böyle adet mi olucam tutmadı galiba goguslerimde hasasiyet var sağ kasıkta batma sadece orda her şey var başka bir yerde yok
İğne olalı on gün olduysa 4 gün sonra testte çıkar inşallah sonuç gelen lekeler de yerleşme olabilir. Ama ben gibi adet öncesi lekelenmeler yaşıyorsan regl de geliyor olabilir

X