Haziran ayı femara kullananlar 👯🌺❣️👌🌻🪻👼🫄🏼

Doktorum bana olgunlaşmamiş yumurtan var dedi seni ve eşini tedaviye cagiricam gelin dedi
İnşallah inşallah 🤲 ama dün ve bugün laboquick test yaptım negatif çıktı sonradan kuruma çizgisi oldu ikisinde de 😢
Kaç yumurt oldu şuanda iki mi değer iyi görünüyor

Kızlar kontrolde benim 1 yumurta çatlaması döngünün 10. Günü femara bittikten 3 gün sonra 23 mm olmus dedi endometrium da 8 mmydi bilmiyorum ne anlama geliyor

Bende 24.gundeyim 🤗 letu kullandım ben siz ne kullandınız probleminiz ne acaba
Merhabaa 🥰 ben ilk kez klomen kullandım bu ay, hormonlarımda bir sıkıntı yok ama ultrasonda pco görüntüsü var sadece başka hiçbir sıkıntım yok ama 2 yıldır hiç gebe kalamadım daha , sizin ne sıkıntınız var acabaa ?

Benimde iğnenin 11.günü kızlar iğne etkisi hala var malesef

Eklentiler

• IMG_3495.jpeg
    IMG_3495.jpeg
    83,4 KB · Görüntüleme: 56
Kızlar merhaba ben de klomen kullanıyorum doktor verdi beş gün süreli adetin dördüncü günün den baslati cuma doktora gidicem siz bu ilaç yumurta olgunlaşmasi için iyimidir içtiğim günden beri kasik ağrısı çekiyorum adetim dört gün sürüyor ama dün yine lekelenme oldu bugünde ilaç içtim lekelenme oldu acaba niye merak ediyorum kötü bir şey değildir inşallah
19 yaşında mısımız? Femara tarzı ilaçlar veriliyor mu bu yaş için

Eklentiler

• IMG_3491.jpeg
    IMG_3491.jpeg
    35,8 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_3489.jpeg
    IMG_3489.jpeg
    30,9 KB · Görüntüleme: 55
Canım bak burda kesin Gebeyim dedim.9.gün silikleşeceğine daha da koyu oldu.ams ertesi günü böyle çıktı
Ya aslında bunu etkileyen bir sürü sebep olabilir yani su içme durumun idrarının yoğunluğu vs. İğne konusunda çok bir fikrim yok ama burdaki kullananlarda hangi gün geçmiş etkisi acaba baktın mı hiç ?

X