Haziran Ayı Çatlatma İğnesi Vurulanlar

Ay inşallah yükselir ya heyecanla sonucunu bekliyorum

Herkes günaydın, iki gün önce ovulasyon testim daha belirgindi doktor 2 gün sonra çatlatma iğnesi vurulabilirsin dedi ama sanırım dün çatladı yumurtam bu sabah ovulasyon testim koca bi negatif.. sizce yine de iğneyi vurunmalı mıyım? Bi zararı olur mu acaba

Hiç bilmiyorum inan ne desem yanlış olur

Kızlar durumlar ne kan testi veren oldu mu ben veremiyorum ya kaset test tek çizgi çıktı 14. Gün bugün kesin yok artık regl çekmek istiyorum sadece

Bende Haziran 8 de Çatlatma İğnesi Oldum 12 gün Kasık ağrım oldu bugün 15 güne giriyorum tüm hamiş adaylardan dua istiyorum Allah hepinize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşAllah

Bizimde doktorun tavsiye ettiği günler gibi olmadı bazen bazı durumlar olabiliyor ümidinizi kaybetmeyin sabırlı olun belkide gecikiyorsa güzelleşiyordue nasibiniz bilemezsiniz yani yazdıklarınizdan kendimi Bulduğum için ceval vermek istedim

Teşekkür ederim inş .Hayırlısı dediğiniz gibi sakin olmak rahat olmak lazım . Adete 6 gün kaldı benim bu ilaçlardan mıdır ne bel ağrısı batma şeklinde kasık karın krampları oluyor ara ara doktor bir de bana adetimin 14.gününden itibaren duphaston verdi ondan sanırım sizi sonuç ne oldu

Teşekkür ederim inş .Hayırlısı dediğiniz gibi sakin olmak rahat olmak lazım . Adete 6 gün kaldı benim bu ilaçlardan mıdır ne bel ağrısı batma şeklinde kasık karın krampları oluyor ara ara doktor bir de bana adetimin 14.gününden itibaren duphaston verdi ondan sanırım sizi sonuç ne oldu

Kızlar banada yardımcı olur musunuz daha önce klomen kullandığımda 13. Gundw tek yumurtam gelişir diğerleri hep 13 mm de filan kalırdı bu ay ilk defa orantılı büyüdü şu an 4 tane gelişmiş yumurta var hepsi 15 16 mm civarında pazartesi çağırdılar catlama ignesi için sizce 13. Gun de yumurta boyutu nasıl 16 mm olmuş dedi cogu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…