Haziran Ayı Çatlatma İğnesi Vurulanlar

Tam 34. Saatte ilişki oldu bir saat sonra kasıklarım ağrımaya başladı bide sabah ilişki olucak öğlende doktor kontrol çağırdı allahım isteyen herkese versin inş çok amin

Ayy canım benimde 8. Günüm hayırlısıyla olumlu sonuçlar alırız ALLAHn izniyle birbirimize haber edelim sonucu

Benim de kendiliğinden adetin 13. Günü 22 olmuş yumurtam o gün iğne yaptım oviteralla ama doktor fazla büyümüş felan dedi 22 ml büyük Mu sizce

10. günümdeyim benim gibi 10. gün bekleyenler ağrılarınız varmı nasıl geçiyor günleriniz

hic bir belirtim yok 10. gundeyim kasiklar gogusler sanki yaşamiyor gibi
Öyle mi? Ben tam tersi bel ağrısı çekiyorum sanki her an adet olacakmış gibi benim de göğüs ağrım yok anlık göğüs ağrısı oluyor geçiyor. Dün vardı mesela.

Selam kızlar nasılsınız? Bende bugün iğne vuruldum saat 12’de. Doktor 34- 36 saat sonra ilişki önderdi, buda yarın akşam 22-00 arası oluyor. Ve ardından gün aşırı ilişki önerdi. Umarım tutar ve umarım sizin testlerde pozitif çıkar

Merhabalar, ben de bugün saat 23.00 da otrivelle vurulucam şırınganin içindeki tüm sıvıyı enjekte ediyoruz demi , doktor da bişey demedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…