Haziran Ayı Çatlatma İğnesi Vurulanlar

Gayet iyi bence

Merhaba bende bu ay aşılama yaptırdım. Bayramdan sonra adet olmazsam alcam sonucu. Güzel haberler alırız inşallah bende de pcos var artık bıktım bu hastalıktan

Bugün Çatlatma İğnesi sonrasında ki 17 ci Günüm adet olmadım bende de ağrı arada oluyor ama yorgunluk ve halsizlik çok daha fazla bugün gün boyunca şişkinlik vardı ruh halim çok duygusal mutlu bir şey izlerken bile ağlama hallerim oluyor İnşAllah Emeğinizin Karşılığını Bu ay alırsınız Allah'ım gönlünüze Göre versin Bu ay letu antibiyotik rahim filmi ve çatlatma iğnesi derken ruhen de yoruldum ama Umudumu da kaybetmiyorum 2 gün sonra adet günüm olmazsam tahlil yapcam

Merhaba bende bu ay aşılama yaptırdım. Bayramdan sonra adet olmazsam alcam sonucu. Güzel haberler alırız inşallah bende de pcos var artık bıktım bu hastalıktan
Geçmiş olsun bende de ayni rahatsızlık var ama yinede her ay şükrediyorum adet gördüğün her ay umut vardır unutma bedenin yenileniyor dualarım seninle kalbi Güzel insan

Ben ayın 10'unda ovitrelle olmuştum. Bugün 14. Gün test sonucu 0,5 çıktı. Regl bekliyorum, sizlere şans diliyorum.

Geçmiş olsun bende de ayni rahatsızlık var ama yinede her ay şükrediyorum adet gördüğün her ay umut vardır unutma bedenin yenileniyor dualarım seninle kalbi Güzel insan
Mesajını yerim ben adeti biraz ilaç zoruyla görüyorum o yüzden umudum az adet olacak gibi hissediyorum ama hayırlısı herşeyin kendimi her duruma hazırlıyorum psikoloji çok önemli gerçekten Allah isteyen herkese sağlıklı, hayırlı, imanlı ve sakin evlatlar nasip etsin

İnşaallah gebesisinizdir rabbim sizin de emeklerinizi boşa çıkarmasın istediklerimizi lûtfuyla İhsan etsin evlat nimetini bu dünyada hayırla sağlıkla afiyetle size de bizede nasip etsin inş bende 4 gün sonra adet günüm..2-3 gün önce bel ağrım kasık ağrım oldu şimdi geçti hiç bir belirti yok bende hayırlısı

Bende Haziranın 20sinde iğne vuruldum zaman geçmiyor şimdi tuttumu tutmadimi ilk defa iğne yaptırdım

arkadaşlar birşey sorucam benim aşılama sonrası testim beta 11 sonra 9 a düştü kimyasal gebelik geçirdim ama hala adet olmadım cumartesi test yaptırmıştım 9 çıkmıştı kimysal gebelikte kanama mı olur adet stresten mi gecikti anlamdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…