Haziran Ayı Çatlatma İğnesi Vurulanlar

Kızlar bugün pazar günü yani bugün 10. Gün olacak ama perşembeye kadar nasıl beklicem hiç bilmiyorum heyecanlanmaya başladım :) Allah yüzümüzü güldürür, kucağımıza hayırlı zamanda verir inşallah olmazsa da nasip ne zamansa o zaman inşallah

Bende pazartesi aşılama yaptırdım bakalım sonuç ne olucak hayırlısıyla hepimizinki olum olsun amin beklemek çok zor

Nasıl sonuç aldınız?
Ramazan ayında gonal-f 300 kullandım hergun saat 8 de 50 vurdum malesef yumurtalar gelişmedi iptal edildi bu ay gonal-f 450 75 doz vuruldum, doktorum yükseltti dozu yani bu ay çok şükür gelişti yumurtalar cumartesi çatlatma iğnesi vurdum aynı göbekten ismi ovitrelle, pazartesi aşılama oldu, bugün 7. Günüm dinlenme surecindeyim canım

Canım bende 75 ml vuruldum 5 gün bugün gittiğimde 9 mm di küçük mü biraz doktorum 87.5 a çıkardı dozu gelişir mi sence? Birde yumurtanın gelişti dememiz için kaç mm olması gerekiyor bu arada umarım iyi haberler alırsın birde sizdede pco varmı?

18, 20 olması gerekiyo kuzum umarım gelişir
Evet bende de pco vardı, zaten pco olduğu için küçük dozda başlıyorlar cunki pcolularda yumurta çok eğer fazlaemen yüksek dozları baslatirlarsa ohss olma ihtimali var, zaten bizim sorunumuz yumurtalarimizin büyümemesi ve çatlamamasi çok dirençli oluyolar, bu da pco sorunsalı :) düzenli bir şekilde aynı saatte iğneni yap sen Herşey gönlünce olsun

Bende hiç büyümemişti malesef 0 dı yani tuhaf bir şekilde doktorum bazen böyle olabiliyor diyip o ay tedaviyi iptal etmişti
Evet benim de iptal edildi neden hocam dedim korkma bazen böyle olabiliyor dedi zaten yüksek dozda başlamamalari gerekiyo olan bize oluyo maddi açıdan ama napalim sağlık olsun hepimiz yavrularımiza tez vakitte kavuşalım hayırlısıyla Amin

Amin zaten benim sonraki ay gonalf a gerek kalmadan ilaçla büyüdü 22 mm oldu tek bir tane oldu ama bakalım hayırlısı Allah’tan.

RABBIM yüzünü yüzümüzü güldürsün inşallah canım
Amin zaten benim sonraki ay gonalf a gerek kalmadan ilaçla büyüdü 22 mm oldu tek bir tane oldu ama bakalım hayırlısı Allah’tan.
Alla alla aslında ilk ilaç kullanıyorlar onunla büyümüyor sonra iğne daha etkili olduğu için igenye geçiyorlar sizinki tam tersi olmuş hayırlısı olsun hakkınızda şu an ne durumdasınız peki

İlk serüven ilaçla başladı büyüdü çatlatma iğnesi oldum ama tutmadı sonraki ay ilaçla baktık büyümedi gonalf kullandım yine büyümedi iptal ettik bu ay da ilaçla büyüdü iğneye gerek duymadık ve 10. Günüm hiç test yapmadım beklemedeyim

Aynen öyle kuzum bu pco başa bela insan yıpranıyor artık maddi manevi Allah bizimde bir gün kucağımızı doldurur inşallah

Ayyy inşallah hayırlı sonuçlar alırsınız ne zaman test yapacaksınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…