haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

kızlar ben de tüm testlerimi yaptırdım cuma doktor randevum var aynı zamanda reglimin 2. günü olacak sanırsam. Acaba hemen başlarlar mı? Çok heyecanlıyım Cuma gelse de her şey netleşse bir an evvel başlamak istiyorum tedaviye

bir de uzun protokol kısa protokol neye göre karar veriyorlar ?

kızlar bugün 9. günüm az önce idrar testi yaptım 2. çizgi çok silik şekilde çıktı şimdi akşam idrarıyla yaptuğım için yanlış mı çıkmıştır yoksa sevinmeye başlayayım mı

canımm hamişsinn 9.günde belli oluyor çünkü birde 5.gün embriyosu olunca.yarın kanda baktır istersen bence korkmamalısın artıkk.çok sevindim canım ilk hamişimizz oldunn senin için halay çekmeye başlayalım bile:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

canımm hamişsinn 9.günde belli oluyor çünkü birde 5.gün embriyosu olunca.yarın kanda baktır istersen bence korkmamalısın artıkk.çok sevindim canım ilk hamişimizz oldunn senin için halay çekmeye başlayalım bile:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

canım ya ne bileyim inanamıyorum sevinçten ağladım komşuma bile gösterdim o da gördü ama çokkkk silik belli belirsiz inşallah hergün sizler ve kendim için dua ediyorum

:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

hadi hayırlı olsuuuuun!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

hadi hayırlı uğurlu olsun miniğin Allahım esirgesin darısı dileyen tüm bizlere.. off ya temmuz gelsede bende bi gözümün önünü görsem bende heyecanlansam bende hamile olsam :) Benimde miniğim bana tutunsa bende onu korusam.. çok şeymi istiyorum yaaa

merabalar hanımlar
iki üç güne beklediğim adetimle birlikta bizim de istanbul maceramız başlayacak kısmetse
umarım herşey yolunda gider ve umarım ramazan öncesi bu tedavi sürecinde herkes güzel sonuçlar alırrr

merabalar hanımlar
iki üç güne beklediğim adetimle birlikta bizim de istanbul maceramız başlayacak kısmetse
umarım herşey yolunda gider ve umarım ramazan öncesi bu tedavi sürecinde herkes güzel sonuçlar alırrr

slm canım hoş geldin:KK48::KK48: nerede olacaksın tedavini:26:

hoşbulduk canm memorialde başlayacağz inşlh
ikinci denemem olucak
inşlh testler herşey yolunda gider de başlayabiliriz:18:

selam kızlar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bugün opum vardı .4 tane demişlerdi ama 5 yumurta topladılar.ama 1 tanesi yeterli olgunlukta değlmiş.4 tanesini döllediler.yarın belli olacakmış olan olmayan artık.
elhamdülillah cok zor değil kızlar.bizim her ay çektiğimi adet ağrılarının biraz üstünde bir ağrı ile kendine geliyor insan.2 saatte bayağı azalıyor.şimdi oturup kalkarken sarsılmamaya çalışıyorum,hızlı hareket edemiyorum o kadar.
.doktor cuma günü transfer var dedi:)
hayırlısı:)))))))))
canımm inşallah güzel döllenirler kaliteleri de iyi olurr anneciklerinin göbüşüne girerler:KK49::KK49::KK49::KK49:
iyi geçti canım opu :nazar: once odaya aldılar, damaryolu acıtılar ustumu giydim ameliyathaneye geçtik hemşireyle. bu arada eşim de sperm vermeye geçti. içeriye girince biraz stres oldum ama hemşireler çok tatlı rahatlatıyolar. Ayşe hoca geldi son kontrolleri yaptı, Bülent hocayı çağırdı. ben o an uyumusum zaten uyandıgımda 20 dk geçmişti ve odadaydım. eşim de yanımdaydı. parol verdiler agrın olursa iç diye bide progestan iğne 100 mg. kahvaltımı yapıp 45 dk dinlenip çıktım :KK34: Bülent hocayı göremedim yaniii. senin kaç yumurtan var? :44:
canım gözün aydın opun güzel geçmişş yumilerinin sayısı da artmış güzel döllenir onlarda inşallahh göbüşünü doldururlar:KK49::KK49::KK49:

X