haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

selam canım aşılamadan hatırlarsın beni :)) ikimizde negatif almıştık.bende bu ay histeroskopi olucam.tedavim ankarada olacak.temmuzdada hayırlısıysa tüp bebeğe başlıcaz.sen o zamana hayırlı haberler verirsin inş.sen nerde kime yaptıracaksın??

Merhaba cicim hatirliyorum tabiki :) ben acibadem bulent tirasa gidiyorum. Cok memmunum ins hayirlisindan bebeklerimiz olur. Ben gecen hafta kontrole gittim kist var dedi ama adeti beklememiz gerekiyo eger hormon uretmiyorsa problem degil hatta belki adetle kaybolur dedi. Pztesi randevum var insallah kaybolmustur. Sen kime gidiceksin?

sadece ilaçta indirim var canım hastanede yapmadılar o 4250 tl cik :KK31::KK31::KK31:

canım demek fiyatlar artmış 3600dü.kesin nurettinde de o kadar olmuştur birde memorial oldular ya.ben 3 yılımı doldurmadığm için devlet yardımı da alamıyorum ne saçma şartları var deli oluyorum.:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:devlet çocuk diye tutturuyor bizleri gördükleri yokk

canım demek fiyatlar artmış 3600dü.kesin nurettinde de o kadar olmuştur birde memorial oldular ya.ben 3 yılımı doldurmadığm için devlet yardımı da alamıyorum ne saçma şartları var deli oluyorum.:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:devlet çocuk diye tutturuyor bizleri gördükleri yokk

canım rapor şartlarına bende uymuyom zaten bu sadece ilaç için :KK16::KK16:

canım nurettinde fiyat aynı 3600 canım acıbadem accık pahalı :KK51::KK51::KK51:

valla kusum o kısmını bende anlamadım doktor kendi dedi ilaçlar için rapor çıkaralım die bayada bi faydası oldu normalde 1200 tutuyodu böyle 400 tutttu
:KK52::KK52:

ilk defa duyuyorum normalde üniversite hastanesinden alman gerekiyor.öğrenirsen sonra nasıl olduğunu paylaşırsın canım.ramazanın gelmesinden dolayı merkezler haziranda kalabalık olabilir çok yoğun olmaz inşallahh:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

ilk defa duyuyorum normalde üniversite hastanesinden alman gerekiyor.öğrenirsen sonra nasıl olduğunu paylaşırsın canım.ramazanın gelmesinden dolayı merkezler haziranda kalabalık olabilir çok yoğun olmaz inşallahh:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

eeee artık bahtımıza :KK50::KK50:
tabi canım ben bi öğrenim anlatırım

melekim nasılsın canımmmmmmm:KK19::KK19::KK19:

merhaba kızlar allah bebişlerimizi tez zamanda göbüşlerimize kondursun inşallahhhh.. bende bu ay gidiyorum tüm tahlillerim tetkiklerim tamam hayırlısıyla adetimi olursam birkaç gün sonra başlıyoruz bizde yasım 24 rahatsızlığım tüp tıkanıklıgı bornova şifada tedavim devam ediyor listenize eklerseniz sevinirim eklemezsenizde canınız saolsun:KK16: net olmadıgından cok düzenli giremicem ama mutlaka takip edip durumumu bild,iricem buraya:KK3:herkese bol sansssss hoscakalın görüşmek dilegiyleee:KK49:

Son düzenleme:
Merhaba cicim hatirliyorum tabiki :) ben acibadem bulent tirasa gidiyorum. Cok memmunum ins hayirlisindan bebeklerimiz olur. Ben gecen hafta kontrole gittim kist var dedi ama adeti beklememiz gerekiyo eger hormon uretmiyorsa problem degil hatta belki adetle kaybolur dedi. Pztesi randevum var insallah kaybolmustur. Sen kime gidiceksin?

ben hormon testlerimi yaptırdım.her şey normal hatta amh bile yapıldı.yanlız tek kanalda hafif bi tıkanıklık olabilirmiş.haftaya histeroskopi olucam.ben ankaraya gidicem doktorum başkent üni.has.den prof.hulisi zeyneloğlu.canım acıbadem ne kadar dedi ?kistin kaybolmuştur merak etme :))

X