haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Canim meraba.ben suan kayseride deilim.yumurta takibini burda baska bi doktor yapiyo.turgut beye bilgi veriyo.opu tarihi kesinlessin gelicem.bh arada hersey yolunda.cok sukur

hımmm anladım canım :KK31::KK31:

sevindim canım inşallah hayırlısıyla bi an evvel alırız bebişlerimizi kucağımıza :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

merhaba kızlar allah bebişlerimizi tez zamanda göbüşlerimize kondursun inşallahhhh.. bende bu ay gidiyorum tüm tahlillerim tetkiklerim tamam hayırlısıyla adetimi olursam birkaç gün sonra başlıyoruz bizde yasım 24 rahatsızlığım tüp tıkanıklıgı bornova şifada tedavim devam ediyor listenize eklerseniz sevinirim eklemezsenizde canınız saolsun:KK16: net olmadıgından cok düzenli giremicem ama mutlaka takip edip durumumu bild,iricem buraya:KK3:herkese bol sansssss hoscakalın görüşmek dilegiyleee:KK49:

canım hoşgeldin aramıza ekliyorum senide inşalllahh güzel sonuçlar alırsın:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

kızlar 1267 tane "İnne rabbeke hüve'I-hallâku'l-alîm." = "Muhak*kak ki Rabbin her türlü yaratma şeklini bilir." âyetini okudum.
sonra da ALLAHÜMME YA SEMİU 100 kere hiç konuşmadan okudum ve listemizdeki arkadaşların ismini de saydım.Rabbim kabul etsin.evimzin neşesi, gözümüzün nuru olacak hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin.:KK49::KK49::KK49::KK49:
dualarda buluşalım:KK34:

:KK49:arkadaşlar bu duayı 3 aylar boyunca okumaya karar verdim.isminizi de hep sayacağım.kişinin başkası gıyabında yaptığı dua daha da makbulmüş arkadaşlar.:KK19:birbirimize dualarımızla destek olalım birbirimize :KK31:.mübarek bir zaman dilimindeyiz.bunu bir fırsata dönüştürelim inşallah.:KK16:

En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

kızlar 1267 tane "İnne rabbeke hüve'I-hallâku'l-alîm." = "Muhak*kak ki Rabbin her türlü yaratma şeklini bilir." âyetini okudum.
sonra da ALLAHÜMME YA SEMİU 100 kere hiç konuşmadan okudum ve listemizdeki arkadaşların ismini de saydım.Rabbim kabul etsin.evimzin neşesi, gözümüzün nuru olacak hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin.:KK49::KK49::KK49::KK49:

canımmm eline diline gönlüne sağlıkk Allahım kabul eylesinn:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
dediğin doğru canım üç aylardayız aslında bu bir fırsat elimizden geldiğince güzel değerlendirmeliyiz.bende şimdi okuyacağımm:21::21::21::21:aslında 41 yasin de okusak güzel olur.kaç tane okuyacak olan yazsa ona göre bir liste oluşturup okumaya başlayabilirizz.

canımmm eline diline gönlüne sağlıkk Allahım kabul eylesinn:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
dediğin doğru canım üç aylardayız aslında bu bir fırsat elimizden geldiğince güzel değerlendirmeliyiz.bende şimdi okuyacağımm:21::21::21::21:aslında 41 yasin de okusak güzel olur.kaç tane okuyacak olan yazsa ona göre bir liste oluşturup okumaya başlayabilirizz.

amin canım:KK16::KK16::KK16:
topiğimiz bebiş dolsun.:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:
:KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22:

ben hormon testlerimi yaptırdım.her şey normal hatta amh bile yapıldı.yanlız tek kanalda hafif bi tıkanıklık olabilirmiş.haftaya histeroskopi olucam.ben ankaraya gidicem doktorum başkent üni.has.den prof.hulisi zeyneloğlu.canım acıbadem ne kadar dedi ?kistin kaybolmuştur merak etme :))

Allah sifa versin arkadasim. Acibademde hastane ve ilaclar toplam 6500 tl. Allahim hayirli saglikli bebisler versin hepimize. Ben ikiz konusuna takilmistim cok mu zor olur diye ama zaten 1 embiryo koyuluyomus ilk denemede. Insallah bunda tutar da gerek kalmaz :)

canımmm ne güzel dua etmişsin ağzına sağlık rabbim kabul eder inşallah :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

kızlar meraba doktordan geliyorum :KK52::KK52::KK52:

salı günü günde 175 puregona başlasım bugün ilk kontrol vardı 13 yumurtam oluşmuş 13 ml miş en büyüğü salı günü tekrar gitcem muhtemelen perşembe opu yaparız dedi doktorum :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

gözünaydın canımmmmmm :KK52::KK52::KK52::KK52::nazar::nazar::nazar: bu yumoşlardan Rabbimin katında hayırlı olanları göbüşüne konsunnnnn ınsallahhhhh :KK52::KK52::KK52::KK52::KK49::nazar::KK16::KK16::KK16:

iyi akşamlarrr kızlarrrrrrr :KK52::KK52::KK52::KK52::KK8::KK8::KK8:

ben bu çarsamba gunu hasta olucaammmm :KK76::KK76::KK76:

sabah midemde kelebekler ucuyorduuuu...şimdiyseee yanıyoorrr... çok heyecan yaptımm offfff :KK50::KK4::KK53:

41 yasinde okunabilir liste tutalım...
kişi başına 313 tane ayetel kurside okuyabiliriz...
canan476nın yaptığı gibi hem tesbihat hemde esmaül-hüsnadan da çekebiliriz :KK16:

dua okumaya ben varım diyenler parmak kaldırsın :KK16::KK16::KK16:

iyi akşamlarrr kızlarrrrrrr :KK52::KK52::KK52::KK52::KK8::KK8::KK8:

ben bu çarsamba gunu hasta olucaammmm :KK76::KK76::KK76:

sabah midemde kelebekler ucuyorduuuu...şimdiyseee yanıyoorrr... çok heyecan yaptımm offfff :KK50::KK4::KK53:

sanada iyi akşamlar :KK3::KK3::KK3:

o heyecan bendede opu zamanı başladığı için var aslında heyecanda değil çok tırsıyommmmmm :18::18::18::18::18::18::18:

41 yasinde okunabilir liste tutalım...
kişi başına 313 tane ayetel kurside okuyabiliriz...
canan476nın yaptığı gibi hem tesbihat hemde esmaül-hüsnadan da çekebiliriz :KK16:

dua okumaya ben varım diyenler parmak kaldırsın :KK16::KK16::KK16:

olabilir canım ama sırayla başlayıp bir başlangıç yapabiliriz:KK6::KK6::KK6:41 yasinden başlayabiliriz.o zaman okumak isteyen kaç tane okuyacaksa yazsın liste oluşturalım sonra 41 tane olunca da okumaya başlayalım.
yasin in Türkçesini okusak da olabiliyor mu ben çünkü Türkçesini okuyabilirimm:26::26::26::26:

13 kişiyiz ve her bir kişiye 41 yasin okubacak değilmi?

arapça bilmeyenler güllü yasın kitaplarından türkçe okuyabılırler..

kimler adetli şimdi onun analizini yapalım? birde batını soylesın herkes?

**
ben çarsambaya kadar 5 tane yasin okuyabilirim canım... daha fazlada okurdum ama kendime yetiştireceğim tesbihatlar var canım adet olmadan diye oyuzden kusura bakma :KK34:

**
ben çarsambaya kadar 5 tane yasin okuyabilirim canım... daha fazlada okurdum ama kendime yetiştireceğim tesbihatlar var canım adet olmadan diye oyuzden kusura bakma :KK34:

canım haziran grubumuz adına okusak olmaz mı bir kere deneriz sonra bitince ara ara ya da hemen de başlayabiliriz
seni 5 tane okuyacak olarak eklerim bende 5 tane okuyabilirm.kaç tane okucak olanlar şimdiden belirtebilir canlar

sanada iyi akşamlar :KK3::KK3::KK3:

o heyecan bendede opu zamanı başladığı için var aslında heyecanda değil çok tırsıyommmmmm :18::18::18::18::18::18::18:
Allah yardımcın olsun canım benımmm :KK16:Rabbim işlerinizi rast getirsin ınsallah..hayırlı haberlerını bekliyoruz canım benımm :nazar::KK16:
Selamm :) bende bu ay cok stres yaptim normalde 30. Gun adet olurdum bu ay 36. Gun oldum. Aman dusunme stres yapma :KK43:
ayyyy bide bundan korkuyorummm varyaaaaaa :18::18: selam bu arada canımm :KK3::KK16::KK16: ara ara adet sancıları gelıoo gidio bende anlayamadım noluorum yawwww :KK35::KK35::KK52:

**

tesbihata açıklık getireyim.. 3 aylar sebebiyle kelime-i tevhid okuyorum.. ve adetliyken okuyamam diye adetli olacağım günleride okuyacağım yani baya birikti haliyle.. :18:

bide bir arkadasım bir dua öğretti :KK16:onu okuyorum sizede vereyım isteyen kendine okusun :KK16:

dönelham duası

99 luk tesbihle fatiha okuyosun.
her sayıda tekrar başa dönüp okuyosun yani.
1. okudun 2. ye geçmek için tekrar 1 sonra 2 okuyosun böyle böyle sonuna kadar gidiliyor.
ara verebiliyosun. bana da buradan bir arkadaş tavsiye etmişti. o 1 ayda bititrmiş.
allahım duysun sesimizi...

yaniiii;

her boncuğa okumak için en başa dönüyosun. kaldığın yere çataliğne tak unutmazsın.
yani arkadas hesaplamıs 99 luk tesbih bittiğinde yaklaşık 4 bin küsür fatiha kumus oluyormussun.

örn: 1. bocuga okudun 2. ye gecerken tekrar 1. , sonra 2. ye okuyosun. 3 e gecerken 1,2 sonra 3.ye ok?

opuuu olcaklaraaaa bunu okusunlar karı-koca ;

fallahu hüve'l-veliyyü ve hüve yuhyi --beraber olmadan önce 289 kere okunur(muhakkak ki Allah dosttur ve yaratandır)

yada bunu okusunlar;

hüvallahü'l-halik'ul-bariü --1054 kere okunur (o yaratandır ve yoktan var edendir)

3 ay boyunca geceleri okunacak dua;

inne rabbeke hüve'l- hallak'ul -alim--geceleri 1267 kere 3 ay boyunca okunur(muhakkak ki Rabbin her türlü yaratma şeklini bilir)

X