haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

canım muayene etti yumoşlar çok iyiymiş ekrande gördüm pek hoşuma gitti heheheh

13 tanelermiş en büyüğü 13 ml olmuş şu cetroıt varya ondan 3 gün boyunca akşam 10 da yapıcakmışım
ohhh çok mutlu oldum inş daha iyi olacak ve hamile kalacaksınyumoş sayın da çok güzel maşaalah cetroit yumoşların hepsinin büyüklüğünü dengelemek için sanırım:26::26:ayyyyy ya bende gelebilecekmiyim o zamana

burdaki arkadaşlardan elifnazda turgut beyin hastası onunda bugün randevusu vardı o naptıki
hadi ya belki görmüşsündür onu keşke yakanıza kırmızı karanfil taksaydınız tanımak için birbiriniziya ne çok kayseri tüpçüsü var geçen seferde öyleydi

hıhı hem dengelemek hemde çatlamasını önlemek için iğneden kurtuluş yok yani günde iki öğün

gelirsin tabi fıstığım ya benim yaşadıklarımı biliyon işte kaç aydır bekliyom daha sizden önceside var 1 senedir bizim tüpe gitcemiz belliydi çok şükür bu günleri gördümya
sen gelirsin merak etme sayılı gün kaldı inşallah ardarda hamiş oluruz kırkımız karışır

hadi ya belki görmüşsündür onu keşke yakanıza kırmızı karanfil taksaydınız tanımak için birbiriniziya ne çok kayseri tüpçüsü var geçen seferde öyleydi

valla bugün kesin görmüşümdür çünkü doktor saat 10.30a kadar hastanedeydi bugünkü tüm hastaları sabah gördü yani

burdaki arkadaşlardan elifnazda turgut beyin hastası onunda bugün randevusu vardı o naptıki

inş kuzum ya beraber hamile kalırız dediğin gibi ...
zaten şubat topiğinde bi ikimiz kalmıştık.... onlar hepsi hamile kaldı şimdi topu bize attılar sıra bizde
sana faceden mesaj yazmıştım:126::126:

Son düzenleme:
inş kuzum ya beraber hamile kalırız dediğin gibi ...
zaten şubat topiğinde bi ikimiz kalmıştık onlar hepsi hamile kaldı şimdi topu bize attılar sıra bizde
sana faceden mesaj yazmıştım:126::126:

heheheh sıra bizde

canım bugün benim pc de bi tuhaflık var eve gelince face i açamadım burayada zor girdim zaten arada yok görünürsem şaşırma

heheheh sıra bizde

canım bugün benim pc de bi tuhaflık var eve gelince face i açamadım burayada zor girdim zaten arada yok görünürsem şaşırma
canım bugün kimseler faceye girememiş zaten bende giremedim ilk baş facede sorun varmış
canım sen kayseriye gidince nihalle görüşebilirsin aslında

canım bugün kimseler faceye girememiş zaten bende giremedim ilk baş facede sorun varmış
canım sen kayseriye gidince nihalle görüşebilirsin aslında

hımmmm bende sadece bende sanıyodum iyi oldu dediğin

canım görüşürümde yardım teklif edecek die içim rahat etmiyo hani tüp ücretini falan ayarladık şükür ondan yani

hımmmm bende sadece bende sanıyodum iyi oldu dediğin

canım görüşürümde yardım teklif edecek die içim rahat etmiyo hani tüp ücretini falan ayarladık şükür ondan yani
yok canım sen tabiki o kadar büyük yardımı kabul etmezsin de hani dedim arkadaş olarak tanırsın iyi olur bence yinede tanısan iyi olur belki yumurta toplama işleminde transfer işleminde yardımcı olabilir bayana ihtiyaç olursa eğer
aslında ben yakın olsaydım yakından görmek iisterdim senide onuda.........

selam canım aşılamadan hatırlarsın beni :)) ikimizde negatif almıştık.bende bu ay histeroskopi olucam.tedavim ankarada olacak.temmuzdada hayırlısıysa tüp bebeğe başlıcaz.sen o zamana hayırlı haberler verirsin inş.sen nerde kime yaptıracaksın??

ay ne güzel olurdu hep bi arada

bende tanışmak istiyorum nihalle senle fatoşla kimbilir belki bi gün .........

ay ne güzel olurdu hep bi arada

bende tanışmak istiyorum nihalle senle fatoşla kimbilir belki bi gün .........
ay evet bencede süper olurdu yaaaaaaaama ben size çok uzaktayım belki birgün kavuşuruz
kuzum ben kaçıyom artık yemekten sonra gelirim sende burda ol emi

cok geçmiş olsun canım.inşallah tez zamanda gelir bebişlerimiz.:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…