haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Merhaba Arkadaşlar ben 35 yaşındayım.Yumurta rezervimde azalma var. 2. denemem olacak Haziran ayı adetiyle başlayacak Hacettepe Hastanesinde. Herkese bol şans arkadaşlar::))

canım hoşgeldin aramızailk denemende kaç yumurtan oluşmuştu canım kaç doz kullandın.bende de azalma var inşallahh kaliteli yumoşlarımız olurramh değerine baktırmışmıydın????

musmutlukiz nickini tekrarlarken bile beni mutlu ediyorçoğu zaman musmutluyum ama bide bebeğimizz olsa wallahhii musmutluluğumu düşünemiyorummmmmmmmmmm

Sagol sekeriiim dogru diyosun ucariz insallahh. Ama biliyomusun ben kendime sasiriyorum bazen. Ben cocuklari cok severim, yegenim var asigiz birbirimize Basima gelmeden once biri tup bebek dese Allah yardim etsin kimseyi bunla imtihan etmesin derdim. Suan bende aynisini yasiyorum ama Allahima bin sukur uzulmuyorum vardir bunda da bir hayir diyorum

ark. mrb ben aranıza yeni katıldım bu ay gonal f kullandım ve 6 tane yumurtam oluştu ikisi çatlamış dedi dr.ovitrelleden sonraki 7. gün şiddetli ağrıyla dr. gittim ve ohss sendromu olduğumu söyledi ve protein tüketip yatmamı istedi ertesi günde yani iğneden sonraki 8. günde bazı tahliller yaptık su beta hcg de yaptırdım ama 1,33 çıktı dr henüz yeni kana karışmaya başlar varsa daha çok erken dedi.. ama rahmin kalınlaşmış ve gebeliğe hazır dedi 12. günü hcg yaptırmamı söyledi pazartesi tekrar yaptıracağım 12. günü olacak iğneden sonra ama katlanarak gittiği için anca 5 olur olsada oda çok düşük değilmi sonuçta.. pco lu olduğum içinde adetim düzensiz ama iğne kullandığım için 6-7 gün var sanırım benim durumumda olan varmı acaba

supericimm yok yokk gitmiyoruzz burdayızz... sizlern sayesınde bızede ön hazırlık olur hem benim gibi ilk denemsi olanlara sizler gibi tecübelilerin bilgilerine ihtiyacımız olacak

hanımlar merhaba ben temmuzda tüp bebek yaptırıcam öncesinde yapmam gereken şeyler var mı

fazla kıloların varsa onları yoketmeye bak gunluk içeceğin su mıktarını çoğalt .. folik asite başla,daha önceden başladıysam devam et .. beslenmeni sanki hamişmişsin gibi ayarla

hamilelikte kilo almamak için günlük 30dk yürümek gerekiyormuş.. şimdiden başlayabilirsin (ama zaten zayıfsan bunların hiçbirine gerek yok canım )

hazır gıdaları tüketmemeye çalış...kahveyı çok içiyorsan azaltmaya calıs.. sigara kullanıyorsan azaltmaya calıs.. b
u şekilde işte...

transferı olcaklara Rabbim yardımcıları olsunn ,Allah tamamına erdirsinnn

tedavisi başlayanlara Rabbim rast getirsin işlerini insallah..

Ben tam anlayamadım. Yumurtaların toplandı mı? Kaç gün sonra, kaç tane transfer yapıldı? Transferden sonraki 8. gün değerin mi 1,33 ?

ohss sendorumu olmanıza ragmen doktorunuz nasıl transfer yaptı anlamışl değilim?

sizin sağlığınızı canınızı hiç mi düşünmedi

eğer 5 olacaksa tamam hamilesiniz işte..

kızlar listeye beni de yazın.yaş 30,tedaviye iğnelerle bugün başladım.sebepsiz infertilite sorunum.işallah sağlıkla bebeişler hepimize nasip olur..

hayır yumurta toplama olmadı çatladığı için doğal yolla gebe kalmak istedik çatlatma iğnesinden sonra ohss olduğum anlaşıldı ondan önce yoktu. ben henüz tüp bebek tedavisinde değilim iğne tedavisindeyim ovitrelle vurulduktan 8 gün sonraki değerim 1,33

Bu durumda 5. Gun sonuna kadr yatmak lazim mi diyoruzzzz???

İlk defa böyle birşey duyuyorum. Çatlatma iğnesi vurulduktan 36 saat sonra, yumurta toplama işlemi neden yapılmadı acaba. Yoksa çatlatma iğnesinden önce mi çatlamışlardı ? Çatlatma iğnesinden sonra yumurta sayınız fazla ise doğal gebelik demişsiniz, çoğul gebelik yaşayabilirsiniz. Nerde tedavi oluyorsunuz.

daha önce yumurta oluşturamadıkları için bu ayda gayet iyi oldu ilk defa ve dr. bu ay normal deneyin olma ihtimali çok yüksek yaşında küçük dedi ve çatlatma iğnesi vurdu çatlayıncada 2si eşimde öyle yapalım olmazsa bir dahakinde toplama olur dedi.. ama iğneyi vurulduktan 4-5 gün sonra ohss ortaya çıktı iğneyi bile 75ml vuruldum çok düşüktü yani

merhaba arkadaşlar biz de bugün dr.a gittik ve gider gitmez tedaviye başladık
bizi de listeye alabilirsiniz
yaş 36
konya eurofertil
sebep ileri hızlı hareketin azlığı
1. deneme

bu arada adetin 3. günü yapılan muayenede 2 tane bir yumurtalıkta 3 de diğer yumurtalıkda yumurta görüldü dr. yumurta sayısının yaşımdan beklenenden az olduğunu söyledi
sizlerin ilk muayenede kaç yumurta görüldü

yok canım ben 26 yaşındayım ve lh yüksekliğinden dolayı yumurta oluşmuyordu. lh anca düştü iğneyle yumurtada oluşunca dr. direk tüp denemeyin bu ay normal yolla deneyin yaşınız küçük dedi.. eşimede öyle uygun geldi.. çatlatma iğnesi vuruldu ama toplama olmadı.. çatlatma iğnesinden sonra 2 si çatladı oraya kadar ohss yok iğneden 3-4 gün sonra benim ağrılarım arttı dayandım biraz 7. günü dayanamaz hale geldim ve dr. gittim ohss olmuşsun dedi.. ama iğneyi bile 75ml kullandım pco olduğum için fazla uyarılmış.protein yiyorum sürekli şimdi geçti gibi.. dün iğneden sonraki 8. günümdü 1,33 çıktı değerim ya iğnenin etkisinden yada gebelik başlangıcı :S dr rahim kalınlaşmış kendini hazırlamış dedi pazartesi tekrar test yapacam yani iğneden sonraki 12. gün olmuş oluyor bu değer çıksa çıksa 5 olur oda çok az değilmi 12. gün için adetime yaklaşık 6 gün var

Kizlar ben de tedaviye basladim bugun. Ilk ignemi vurundum.Allah emeklerimizi zayi etmesin. Hayirli saglikli evlatlar versin hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…