haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

amin canım inşallah hepimiz hayırlısıyla hamiş kalırız. benim de test günüm yarın, inşallah pozitif sonucu görürüm... :18:

benim bu gün sıktığım jelin tamamı çamaşırıma çıkmış normal mi sizce ?

Bende de bazen pürtük pürtük ilaç çamaşırıma geri geliyordu. Dr.um endişelenmememi, ilacın yine de emiliminin olduğunu söylemişti. canını sıkma yani normal . ama sıkarken mümkün olduğu kadar içeriye sık ve hemen kalkma bence. böyle daha az geri geliyor.

10 gününde idrar da çıkmadı sanırım hamile de değilim ben

10.günse kan baktır net emin ol bence hiç eziyet etme kendine varmı yokmu diye .benim 3. Bu 10. Günü bekliyorum diğerlerindede 10. Günde baktırdım 2 gün / 2 gündür ömründen ömür gitmesin yani tavsiyemdir ben şuan kanda çıkacağı Nı bilsembaktırırımböle beklemek zor. İnsan hayal kursa kendini suçlu hissediyo inş vardır ve umut olurdu. Bizede

10 gününde idrar da çıkmadı sanırım hamile de değilim ben

bence de kanda 10.günde 0-5 arası çıkarsa maalesef negatif oluyor ama tutmuşsa düşükte olsa bhcg iki basamaklı rakamlarsa 2 gün daha stres yapmamış olursun. ama sonuç ne olursa olsun durmak yok, yola devam canım moralini iyi tuuutt

salı gününü bekleyeceğim ama yine de idrarda bakayım dedim yok yok yok ::

bence bizim halimizin aynı durumda olmayan hiç kimse anlamaz hiççççç

kesinlikle öyle, o yüzden iyiki bu forum var. bende burdakileri okuyunca,derdimi paylaşınca, derman olmaya çalıştıkça rahatlıyorum. ve inanıyorum Rabbim eninde sonunda bebişlerimizi kucağımıza verecek

şu an çok yalnız ve çaresiz hissediyorum kendimi

korkudan uyuyamıyorum ya ben uyuyunca bebeklerim beni bırakkırsa ya kanamam olursa

aysegül niye bu kadar olumsuz negatif düşünüyosun canım yaa.. az kaldı hayırlı haberler alacaksın inşallah. ama böyle olumsuz düşünme. hem senin elinde olan bişey değil canım bu Rabbim tutuyo koruyo bebeklerini, kendini biraz rahatlat, başka şeylerle ilgilen lütfennn

korkudan uyuyamıyorum ya ben uyuyunca bebeklerim beni bırakkırsa ya kanamam olursa

yaa hep ne kadar olumsuz şeyler düşünüyorsun (( yazdıklarını okudukça benim de moralim bozuluyor açıkçası... biz de gün sayıyoruz, hepimiz aynı durumdayız... ama sen daha sonucu almadan her şeyi kötüye yoruyorsun... ya lütfen ama yaaa... sustum sustum ama en sonunda yazmak istedim. kusura bakma lütfen...

özür dilerim sizi de etkilediğim için bi daha paylaşmam

bende 27 haziranda transfer oldum 9 temmuzda sonuç alıcam ilk denemem simirna tüp bebekte olduk bizdede yumurta rezerv azlığı ve eşimde yetersiz sperm vardı heyecanla bekliyorum ama bu gün acile giitim cok yüksek derecede enfeksiyon kapmışım inşallah bu benim için hayırlara vesile olur allah hepimizin yardımcısı olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…