haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

saatler olsun canım bende bugün alayım duş diyorum bende koktum kokacağm ,öyle bir belirti yok da ben adet olacağım zaman bacağım sinyal verir biraz ağrı falan gb inşallah kötü bşy yoktur ama adetm geçen ay 17 sinde idi hadi diyelim 2 gün öne gelsin ilaclarlada bi 2 daha gelsin ayın 12 falan olur.işte öyle başka belirti falan yok sende varmı bişeyler bence bizim gbler de süpriz olacak belirtisiz olacak bizimkiler inşallah bide bakmışısız ki hamileyiz he he he

bizimm bu üçüzlerr üçüzz olmalarına rağmen üstelik birde sessiz sedasızz mı geleceklerrr :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ahh canımm belirtii iiçin hala erken olduğunu düşünüyorum bakalım 5.6.günden sonra bir sinyaller verebilirr.benimde ağrılarım var adet ağrıları gibi de tam anlamdıramadımm

bu da geçer bu da geçer
alışmalıyız alışmalıyz
hemen karar vermeyelim sabredelim bu da gecer
dayanmaliyız dayanmalıyız

boyle kalmaz zamanı gelince olur elbet
bu da gecer arkadas buna uzulme
yarin baska bir gundur yarini bekle
bu da gecer arkadas sakin uzulme

bizimm bu üçüzlerr üçüzz olmalarına rağmen üstelik birde sessiz sedasızz mı geleceklerrr :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ahh canımm belirtii iiçin hala erken olduğunu düşünüyorum bakalım 5.6.günden sonra bir sinyaller verebilirr.benimde ağrılarım var adet ağrıları gibi de tam anlamdıramadımm[/QUO

canım senin üçüzler şimdi sessizler ama gör 1 2 güne bak nası depreşecekler .

saatler olsun canım bende bugün alayım duş diyorum bende koktum kokacağm ,öyle bir belirti yok da ben adet olacağım zaman bacağım sinyal verir biraz ağrı falan gb inşallah kötü bşy yoktur ama adetm geçen ay 17 sinde idi hadi diyelim 2 gün öne gelsin ilaclarlada bi 2 daha gelsin ayın 12 falan olur.işte öyle başka belirti falan yok sende varmı bişeyler bence bizim gbler de süpriz olacak belirtisiz olacak bizimkiler inşallah bide bakmışısız ki hamileyiz he he he

transferin kaçıncı günü duş aldınız cnm

cnm ben daha duş almadım ama bugün almayı düşünüyorum transferimin 4,günü hastanede ertesi gün duş alabilirsiniz sakıncası yok ayakta olmak şartıyla demişti bende şimdi yapacağım biraz üstünden geçsin diye

arkadaşlar güzel bekleyişler diliyorum sizlre
belirti aramayın diyeceğim ama aranıyor malum ben de birçoğumz da öyleyz:)
ramazan ayı öncesi berektli bi topikta inşlh hepimiz hayırlısıyla gönlümüzün muradlarına kavuşuruz

Son düzenleme:
iskorpitt hayırlı teskereler canm
En Büyük TÜRKİYE

çok tşk ederim canım :KK16: hiç asker yolu beklememiştim kocam sağolsun şu 6yıllık evliliğimde toplasan 4 yıllık evliyiz karı-koca babında :KK34::KK9::KK9: hep gidiyor anacım bi durak durak yok :KK37: neyse şikayet etmeyeyim bile bile evlendim :KK19::KK48:
benim eşim denizci ve askeri personel bu yüzden hem sık gidiyor hemde böyleee uzuuunnn uzuuunnn ayrılıklarımız oluyor :KK43:Rabbim başka dert keder vermesin sağlığı sıhhati yerinde olsunda varsın ayrılıklar olsun napalım :KK42::KK16:

yok canımmcımm çıkarmamm:KK20::KK20::KK20::KK20: geç olsun da güç olmasınn canım sonradan eklerimm bende seni hamişşş olarakkk:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49: canımm benimm:KK16::KK16::KK16:

dua paylaşımın için de teşekkürlerr okuyayımm bendee:KK52::KK52::KK52:

sağol bitanem benim :KK16::KK16: vallaha ertelendikçe sinir katsayımı tahmın edersin :KK34::KK9::KK9: herşeye rağmen hayırlısı olsun diyorum napıyım vardır herşeyde bir hayır :KK25::KK16::KK16::KK16:tmm bidaha beni çıkart listeden demiycem sana :KK53::KK53::KK53:

test gününde üçüzler sana CEE dicek annesi ,:KK49::nazar::nazar:, içini ferah tut sen :KK16::KK16::KK16:
gece dediğim duayıda son rakamı mutlaka tek olsun (çift sayı olmasın 15,17 gibi olsun yani) :KK34:

ben de son 2 gün cetrotide yaptım canım. önce çatlatma iğnesi sanmıştım.
sonra doktora sordum. yumurtalarının erken çatlamasını önlemek için dedi.
2. cetrotide yaptığım anda gecenin 22:30 'uydu çatlatma iğnesini de yapmıştım.

iki kere mi vurundun cnm..ve çatlatma iğnesinide mi kendin yaptın.yumoşların kaç mm olmuştu ki.. ayy ben ne meraklıyım ya ama elimde değil kızlar.. kuzeyciğim birde popodan da iğne vurundunmu:KK43:

iskorpit inş hayırlısıyla günler hemencecik geçip gitsin kocişin sana gelsin sag saglim:) sonrada nazlı meleğin sizin olsun

Kizlar herkese merhabaa! Yeni hamislere hayirli olsun insallah. Bekleyenlere de Allah yardim etsin. Tez zamanda iyi haberler verin insallah :)

sağol canımcım :KK16::KK16:

aminnn aminnn inşallah :KK25:

sen nasılsın? opun ne zaman?

işlerin rast gitsin canım benimmm :nazar: vurunduğun iğneler göbüşünde can bulsun :KK49::emir_bebek::nazar:

cnm ben idare etmeye çalışıyorum cetrodine mi ne başladı şimdi birde iğne olarak ya:KK43: hala korkuyorum.amin inş can olur kan olur meleklerime:) ben opu nezaman bilmiyorum ki..hatta hiç bişe bilmiyorum sadece kontrole gidiorum sonuçları ve yeni ilaçları öğreniyorum okadar:KK43: hep kızlara soruyorum canım..

Merhaba arkadaşlar.Dün foruma giremedim.Merkeze gitmiştik.Kese görmek için.1 tane kese göründü.Doktor kalp atışı için 10
gün sonraya gün verdi.

Son düzenleme:
naptın canımm nasıl gidiyorr var mı bişeyler???? bugün ilk duşumu aldımm kokmuştumm wallla iyi olduu:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
duştan sonra biraz ıslaklıklar geliyor ama kötü bişey değildir inşallahh,,belirti neyimm yok kuzumm dahaa yaa:KK52::KK52::KK52:

Canım ben hergün duş almadan yapamıyorum.Transferden sonra eve gelir gelmez aldım.Yani transferden 5 saat sonra.Ayakta, ılık su ile ve kısa süreli.Doktora sordum duş olayını alabilirsin dedi.Ben sezeryandan bile 2 gün sonra alın diyorum dedi.Önemli olan damarları genişletmeyecek kadar sıcak olmasın, uzun süreli olmasın dedi.

Gnydn CNm bugün 8. Günm bugüne kadar acıyan göğüslerin bi anda durdu hiç acımıyo.. Hamile olanlar yazsa keşke göğüsleri hep acımışmı sonucu alana kadar...sen ne hissediyorsun

Tatlım ben göğüslerime dokunamıyordum bile. İğnelerden heralde büyük ihtimal. Transferden birkaç gün sonra azaldı ve şu an hiçbirşey kalmadı.

Arkadaslar ilk ignemi bugun vurundum
tecrubeli arkadaskar sizce yumurta toplama ne zamsn olur

CNm adetin 2. Günü başladıysanız yumurta toplaman tahmini 11-12gün sonra olur ezbere söylemiyim genelde yumurtaların beklenen olgunluğa ulaşmışsa tamam der doktor alır 3 yada 5 gün sonrada bebek olarak geri verir sana

X