haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

7. günüm idrar testi yaptım tek çizgi bulantıi ve azıcık kasık ağrısı başka bişi yok sanki içimde deiller

ağlamak istiyorum kayınvalimdeydim şimdi ankaradan kayseriye annemlere geçiyorum 3 hafta kayınvalidemde kaldım gerginlik diz boyu zaten stresliydim ne deseler battı bana

kızlarrr ne kadar gerilmişsiniz öyle.rahatlayın biraz.gidin bi kek yapın,yürüyüş yapın,olmadı bilenler patik örsün,bilmeyenler puzzle yapsın.ama yeter ki sürekli düşünmeyin bu durumu.hz musa nın hızır a.s ile geçen bir kıssası var kur'an da.bilirsiniz.hiçbirşey göründüğü gibi değildir olamaz.biz kullar niyet eder çabalarız.gerisini Allah a bırakırız.hakkımızda ne hayırlı bilemeyiz.evet cocuk dünyanın en güzel nimetlerinden biri ama dünyanın tek nimeti değil ki.bu tedaviye başlarken her ihtimali göze alarak başladık.kapatın gözlerinizi derin bir nefes alın.kendinizi biraz rahat bırakın.

cnm hakkınızda hayırlısı.bizdede sperm azlıgı ve morfoloji 1 çıktı.ve eşime hiç bişe vermedi dr bende pko var mış çok yumurtluyormuşum.. inş hakkınızda hayırlısı bunlara gerek kalmadan kendiliginden gelsin melegin inş cnm

ayşegülcüğüm takma kafana herkesi herşeyi bebişini düşün o artık senle inş ve üzülüyor..dikkat et mevlama bırak onları cnm

Kızlar durumum sizce nasıl yazın bişeyler hadi nolur ihtiyacım var bunaaaa ????

durumun için bişi diyemiycem.bilmediim anlamadıım şeyler var cünkü:)
aramıza hoşgeldin diyebilirim ama:)cünkü bu süreç cok heyecanlı geçiyor.e geriliyoruz ister istemezbazen tırlatıp sonra sakinleşiyoruz. işte öyle...

canım Proxeed ilaç değil, vitamin. bence eşin alsın kullansın. hiçbir yan etkisi yok. ben bu ilaçla keçiboynuzunu beraber kullanların çok iyi sonuçlar aldığını gördüm.

Merhaba arkadaşlar,
Ben siteyi sesiz sedasız takip edenlerden biriyim. sanırım yazı yazma konusunda pek iyi değilim. bu ay pardon yani haziranda umut tüp bebek merkezinde tedavi oldum. bugün test günümdü. dün ilaçlarım bitti ve yenilerini almam gerekiyordu. ancak merkezden o kadar memnun kalmadım ki açıkçası olumlu bir sonuç beklemiyordum. dün akşam ilaçları almadan önce test yaptırdım ve sonuç kocaman bir 0. bunu beklememe rağmen yinede çok ama çokkkkk üzgünüm. eğer olumlu olsaydı bu benim ikinci çocuğum olacaktı. ilk denemeyi o zamanlar acıbadem hastanesinde olan Cem Demirel yapmıştı.
Herşey bir yana oğlumun "Lütfen anne bebiş kardeşi ikna edelim. bizimle kalsın. ben onu çok seviyorum. hem tabletimi bile ona veririm"sözleri beni daha da bir yıktı. onun o gözlerindeki hayal kırıklığı ve yalvarması beni mahvetti.
Bu merkeze gittiğim için çok ama çok pişmanım. Tabii ki Allah'a inancım sonsuz. Rabbim isteseyi olurdu. Kısmet de değilmiş ama merkezin son derece umursamaz tavırları, ilgisiz davranışları beni çok üzdü. Doktoruma birşey demiyorum ama gerisi bu olaya sadece ticari bir iş gibi yaklaşıyor.
Sonuçta bir sürü emek, umut, para. ve sonuç koca bir hiç. çok üzgünüm ve bugün beni teselli edebilecek hiçbirşey yok sanırım.

cnm sakin ol sen daha önce bu güzel duyguyu tattmışşsın dedim ya inş eşinde sende bu güzel duyguyu adım adım birlikte yasayacaksınız..herşey güzel olacak eşinde sorun da yok.yumurtanda var çok şükür.bebiş için bunlar yeterli.zaten dr direk içeri yerleştirecek tüplere ihtiyacın yok:) inş hemen pozitifi göreceksiniz cnm

kızlar slm sonucum 247 olmuş çok şükür ..doktorum haftaya ultrasona gel dedi..sizce erken değil mi.

çok şükür cnm git işte görürsün inş..:)

hanımlar merhaba benim bugün kontrolüm vardı adetimin 6. günü 8-9 tane yumurtam olmuş boylarıda 14 ile 10 mm arası sizce durum nasıl doktor hiç bilgi vermedi sadece güzel bi sorun yok dedi bide kan aldılar e-2 ye bakmak için o da saat 3 te çıkıcak onun tahmini olarak ne çıkması lazım

merhaba arkadaşım.rabbim tez zamanda nasip eder inşallah.ama en büyük tesellin zaten seninle-oğlun-.bak birincisi olmuş.ikincisi de olur inşallah:)

canım bak ben söyle biliyorum tüp bebekte erkek infertilitesine care daha cabuk bulunuyomus yani daha olumlu sonuçlar alınıyomus tatlım ve kaldıki sen hemen hamiş kalan biriymişsin bide 2 çocuk annesisin dahada sanslısın tek yumine gelince benim bi akrabam tek yumiyle normal bi şekilde hamile kaldı canım ve tüplerine gelincede tüp bebektee tüpler alınınca basarı oranı dahada artıyormus ben bi drdan öyle duymustum yani bence cokk sanslısın tatlım

Ara vermen iyi olur canim hakkinda hayirlisi olsun insallah. Belki de tedavisiz hamile kalirsin belli mi olur. Guzel haberlerini bekliyoruz

masallah barekallah canım darısı bizlere inşallah kızlar yaa belirtileriniz varmıydı nelerdi

Canim benim transferin 4-5. Gunlerinden itibaren adet agrisi gibi agrilarim oldu ara sira.bir de Goguslerim cok hassasti hala devam ediyo. Bi de arada hafif bel agrisi.

masallah barekallah canım darısı bizlere inşallah kızlar yaa belirtileriniz varmıydı nelerdi

Harika fistik mukemmel o bicim
Cok sevindim canm, Allahin izniyle hersey yolunda

Şimdi konuştum doktorumla kızlar, o da çok beğendi ve 2 hafta sonra bugün için randevu al ultrasonda görürüz dedi. Çok mutluyummmmmmmm...
Bende belirti yok kızlar. Göğüs hassasiyeti ,bir his ,bişeyler ... yok yok yok.Sadece regl ağrısı gibi arada ağrılarım oluyor ama çok nadir. Ve benim bugün transferimin 17 günü.

Kızlar sizin için de çok dua ediyorum. Gerçekten o kadar çok çabalıyoruz ki ve hepimiz gönülden istiyoruz. Hiçbirimizin çabası sonuçsuz kalmaz inşallah. Bizimkiler daha bir kıymetli olacak kesin. İnsan merakının önüne geçemiyor hemen öğrenmek istiyor. Ben de yaptım hemen erkenden test ve üzüldüm çok birçoğunuz biliyor. Eğer olumsuz değerler alırsanız umudunuzu kaybetmeyin ve hemen telaşlanmayın. Bakın benim nasıl sonradan arttı :)

kızlar benım olmadı dun 12.gun ogrendık..çok acı hemde cok ...ama sonra sonra ınsan nıye olmadı dıye duşunuyor..drun şuankı hastalarımın ıçınde en ıyısı sızsınız demesıne rağmen olmadı..hıc bır ışyapmadım..arada bır kalkıp evde yurudum..
rahatsızlık olarak çıkolata kıstı ve hasımato tıroıdı vardı..eutrox25 kullanıyordum..daha doğrusu 7cm kıstı aldırdım ..laporoskobıyle..
kendımde ıse transferden sonra obıkaçgun yattığım yerde uyrken uanırken hep karnım anıden gıren kasılmalar oldu...hepsındede çook korktum..mesela dınlenıyorsunuz uyumakıcın uzanıyorsunuz ve bırden kasıgınıza cıddı bır kasılma gırıyor...engel olamıyorsunuz ozellıkle uykudan uyanırken oluyor..yada sagondan soluna dönerken he akıl orda yaçok sıddetlı kasıgınızı bırısı geriyor sankıcok sıkılıyor kasık bolgeesı..buda bısebeb olabılırmı tam transfer olduğum o ılk 3-4 günlerde oldu...ıstemsız ama sıddetlı..herdefasındada enel olamadım..
ve ınsan cok korkuyor omur boyu evım neşesız kalacak dıyeee yaa...(((((tekrar denemek yürek ıster sebebınde ne olduğunu bılmıyoruzkı gelecek sefere gıdıp osebebı engelleyecek tedavı olsak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…