haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Cnm bence bu psikolojik bi sey
Cunku hamilesen bile simdi aseremezsin ama insallah hamilesindir

Günaydın arkadaşlar. Gecmise baktım transfer sonrası.bekleyen arkadaşları gördüm. Kasiklarda agrisi olduğu için korkan arkadaşlarım. Benim transferden sonraki 4 gün acayip bir ağrım oldu batmalar agrilar kramplar. Baskada bisey olmadı. Agrilardan korkmayın ilaçlarla da oluyor, tutunurkende oluyor belli olmuyor bu işler. Insallah hepimiz güzel haberlerle devam ederiz yolumuza

allahım hepinizin yardımcısı olsun.hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah..bizde eylülde tüp bebeğe başlıycaz nasipse..ama ben çok korkuyorum..süreç nasıl acaba azcık bahsedebilirmisiniz...Hepiniz allaha emanet olun.

peki batma ağrı kramp yoksa,benim bugün transferden sonraki 6 günüm oluyo, sadece ilk iki gün ascık batma gibi oldu ama ondan sonra hiç bişey hissetmedim. kendimide dinlemek istemiyorum belirti arayarak ama yinede insan tedirgin oluyor.

Canım benim daha geçen ay bir arkadaşımın tuttu tüp bebeği. Hiç agrisi yokmus üstelik kanaması hiç kesilmedi şimdi kalp atışlarını falan duydular gayet iyi. Hiç belli olmuyor bu işler herkesin belirtileri farklı bundada hamileliktede. Ben bide çok susuyordum içim yanıyordu başka bisey olmadı. 5. Gün ağrım geçti

Süreç zor ve uzun bir süreç değil. Üstelik diğer yöntemlere göre tutma oranı daha yüksek bir tedavi tabiki Allah nasip ederse. Korkma eylüle kadar bol bol dinlen sevdiğin şeyler yap. Zaten 15 günlük bir tedavi sonrasinda inşallah güzel günler seni bekleyecek. Bir zorluğu yok merak etme

Herkesin hikayesi farklı oluyor anladığım ama yinede işte insan bu bekleme sürecinde belirti arıyor :)

çok teşekkür ederim cnm benim.çok saol.beni rahatlattın.tüm bayanlar anne olmayı kesinlikle hak ediyor.umarım isteyen herkes yaşar bu duyguyu.ilgin için çok çok teşekkürler.allahım hepimiz için hayırlısını versin inşallah...

Bugün dördüncü günüm depresyondayim negece ne gündüz uyku yok... geriye donup baktigimda pekde sansli kısmet libiri olmadigmi biliyorum. Normal yolla olmuyor tupde olmazsa napacam bilmiyorum

Canım eşin neden olmazsa hapı yuttun diyor anlamadım.Çok stres yapmışsın.Biraz rahatlamaya çalış.İnan bende kısmetli biri değilimdir.Hiç bir şeye kolay ulaşamıyorum.Ama hiç bir zaman pes etmedim.Negatif beklerken A-B-C planlarım hazırdı.Acı çekiyordum elbette ama boş durmuyordum çabalıyordum.O yüzden rahat olmaya çalış.Stres daha çok etkiliyor.

Canım benim geçen ay öyle oldu.Ben bu ay deneme yapacağım diye işi şansa bırakmadım folikül kisti oluşmasın diye yazz diye bir doğum kontrol hapı kullandım.Her gün kanamam oldu.Aynı stresi bende yaşadım.Nasıl anlayacağım diye.Hemşireye sordum çok yoğun olmasını bekle dedi.Düşün ki son günlerinde artık ped kullanıyordum.Ama ilaç bittikten iki gün sonra yoğun bir şekilde başladı.O zaman anladım.Zaten adetin 2. yada 3. günü doktor muayene edince anlıyor.Endometriumun dökülüp dökülmediğini.

Canım bende çok stres yapmıştım hiç belirti yok diye.Belirtilere takılma.Kişiden kişiye değişiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…