haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

cnm moralini bozma.olacağı varsa her şekilde olur.ben transferden hem sonar nezle oldum.hapşurma.öksürme.fakat çok şükür bişey olmadı.yeterki allahım ol desin.yalnız eşinin öyle demesini anlayamadım

kizlar neden cevap uazmiyor kimsr bana. transferimin yedinci gunu bugun. aksam rahimde sizi yanma gibi agrilatim vardi simdi kesildi.sizdeki rahim agrilari nasil

ya cnm benm nolur başkalarıyla benzer belirti arama.seninki yanm şeklindedir.öbürünki batmadır vs....unutmaki belirtiler ilaç etkiside olabilr bebişin tutunmasıda olabilir.artık kendinizi üzmeyin.inşallah bebiş tutunmasıdır.inan bende ne ağrılar vardı ve bazıları hala devam ediyo.senden tek isteğim kalbini ferah tut.allahıma güven.

Gesmacim gunaydin. Benim zaten yarin test gunumdu. Yani deger simdiye katlanmis olmasi gerekiyordu. Sanmiyorum ben oyle oldugunu. 11. Gunde deger o kdr dusuk cikmamali yani. Yinde de sagol canim dusundugun icin

kizlar neden cevap uazmiyor kimsr bana. transferimin yedinci gunu bugun. aksam rahimde sizi yanma gibi agrilatim vardi simdi kesildi.sizdeki rahim agrilari nasil

Tatlım ilaçların etkisindendir. Bir doktorunla konuş istersen. Bende hiç belirti , yan etki ve hatta hiçbişi yok .Arada sırada kramp giriyor kasıklarıma o kadar.

Gesmacim gunaydin. Benim zaten yarin test gunumdu. Yani deger simdiye katlanmis olmasi gerekiyordu. Sanmiyorum ben oyle oldugunu. 11. Gunde deger o kdr dusuk cikmamali yani. Yinde de sagol canim dusundugun icin

Üzülme olur mu... Sonuçta bizler her türlü çabayı sarfettik. Elimizde olmayan sebepler üzmesin bizi. Allahım inşallah çok uğraştırmasın. Tez zamanda anne olursun inşallah ...

kızlar benim 9.gün değerim 128, 12.gün değerim ise 345 bu artış normal mi sizce ?
hergün 2ye katlanması gerekiyor diye bir şey duymuştum ,o yüzden endişelendim biraz.

canım değerlerin her gün yaklaşık %33 ve üzeri artması gerekiyor direk ikiye katlanmıyor benim doktorum öyle demişti şimdi senin 9. gün değerin 128 ise; 10. gün değerin 170.24 -11. gün değerin 226- 12. gün değerin ise en az 301 olması gerekiyor ki senin değerin bunun üzerinde gayet normal yani canım hayırlı olsun

Son düzenleme:

Canım zaten iki ay ara vermekte fayda var. Gerçekten de çok ilaç yüklemesi yapılıyor vücuda. Doktorlar da böyle öneriyorlar

merhaba kızlar , listeye beni de eklermisiniz ? bende akay tüp bebekte yaptırdım bugün kan verdim sonuçbekliyorum ne olur dua edin :) benimde dularım sizinle

Üzülme olur mu... Sonuçta bizler her türlü çabayı sarfettik. Elimizde olmayan sebepler üzmesin bizi. Allahım inşallah çok uğraştırmasın. Tez zamanda anne olursun inşallah ...

Amiin canim benim. Allahim senin de bebisini saglikli kucagini almayi nasip etsin uzulmuyorum Allahima bin sukur cok anlayisli esim ve ailesi var. herkes yanimizda, bize destek.

Canım zaten iki ay ara vermekte fayda var. Gerçekten de çok ilaç yüklemesi yapılıyor vücuda. Doktorlar da böyle öneriyorlar

Evet canim ben ara verdim zaten. Simdi uzun protokolu arastirmaya basladim. Sanki o daha mantikli gibi geliyor, bakalim artik

kendini hiç sıkma. ağrıların olması normal ben hâla adet sancısı gibi ağrı çekiyorum. İlaçların çok yan etkisi var artı beklenti olayı insanı iyice geriyor. Hem kocana söyle bu senin elinde olan bişey değil. onun elindeyse yapsaydı madem bir tane. Ne demek hapı yuttun. Sanki insanın elinde olan bişey Allah nasip etmese yaprak kımıldar mı acaba sabah sabah kızdım kocana

Arkadaşlar az önce bir arkadaşım aradı doğuma gidiyor sancısı tutmuş dua edin ne olur. hem inşallah tez zamanda biz de doğum sancılarını yaşarız inşaaalllllaaahhh

Canım aynı durumlardan geçtim valla arada yumurta büyümedi deyip o ay ertelemeleri saymıyorum bile sen ne ilaç kullandın kalite artırma ile ilgili bana bioestron vermişlerdi biraz işe yaradı galiba bu ilacı kullandıktan sonra yumurtalar boş çıkmamıştı yada öyle denk geldi bilemiyorum sen nerede tedavi görüyorsun anladığım kadarı ile temmuzda başlamayacak değil mi denemen

hanımlar günaydın maşallah herkes hamile Allah sağ salim kucağınıza almayıda nasip etsin size bi sorum olucak başına gelen var mı acaba ben geçen ay tüp bebek tedavisi için doktora gittim doktor baktı kist var doğum kontrol hapı yazıyorum bunu kullan sonraki adetinle gel dedi bugün adetimin 19. günü doğum kontrol hapının bitmesine 2 gün kaldı ama kanamam hala devam ediyor doktoruma ulaşamıyorum benim kafama takılan şu bu kanama hiç durmadan böyle devam ederse ben yeniden adet olduğumu nasıl anlayıpta yeni tedaviye başlıycam buna çok moralim bozuldu hiç böyle bişey yaşayan var mı

Bugün yine mi kan versem acaba!!!! Ne yapayım sizce kızlar?? Değer artmış mı merak ettim. Kan vereli 24 saati geçmiş

dün transferim yapılmıştı yaklaşık 15 saat falan uyudum hala uykum var ve çok halsizim bu bi belirti olabilir mi ilk kızım da böyleydim full uyuyordum ve cnm herşeyi çekiyordu.1 kg limon yemiştim 4. günü

Kizlar bugun 6. Gunum ve sabah kan geldi benden Simdi gelmiyor yani gelirse kahverengi geliyor ya tutunuyor ya dusuyor allah hayirlisini eylesin eger olmuycaksa simdiden gitsin

Haziran anneleri selam canlarım nasılsınız . Benim hamişlik garanti gibi bir şey inş kalp atışlarını ve sağ salim kucağımıza da almayı nasip eder Rabbim.Lüften ümitsizliğe kapılmayın ben kesin olmadı dediğmi bir anda bu sürprizle karşılaştım isteyen herkese Rabbim yaşatsın hala inanamıyorum çok değişik bir duygu

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…