haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Evet kızlar haklısınız daha çok erken biliyorum ama 7,92 çol düşük. Çarşamba gideceğim kan vereceğim bakalım katlanacak mı?
Canim Allah in isi hic belli olmaz boyle seyler bir gun oncesi 0 cikip 2 gun sonrasi 50 lerde bi deger cikabilir.insallah Rabbim sana bu ay nasib etmiştir yavrunu.kendini strese sokmadan test gununu bekle artik :) guzel sonucunu duymak ümidiyle cnm bide benim testi merkezde mi yaptiracagimi sormussun ben sehir disindan gelmistim oraya sadece test icin gitmem.nasib olursa hamileysem ilk muayene icin gelirim inşallah.

Canim Rabbim yardimcin olsun inşallah hayirlisiyla yavruna kavusursun ya kendiliginden yada nasibinde tup ise tuple.merak ettim fsh dusmesi icin verdigi ilacin ismini mumkunse ozel msj atabilirmisin.

kızlar benim hcg değerim 11. gün 610 12. gün 1073 çıktı tek embriyo transfer edildi ama acaba tek yumurta ikizi olabilir mi diyorum ne dersiniz öyle bir şansım var mı ki????
Neden olmasin tek yumurta ikizi olduguna gore sendede olabilir kacinci gun embriyo su ve kac hucreliydi?
kızlar bu gün opu oldum saat 5 gibi çıktım hala ağrım var normal mi
Cok normal canim.kac yumos toplanmisti?

bende de oluya canım çok yürüyünce ani kalkınca oluyo..biraz dikkat et dinlen..

ben de ceviz yiyorum ama yeter mi bilmiyorum kime sorsakki??

bilmem hiç bi fikrim tok neyse zararlı bişey değil nihayetinde

bilmeden bişiler yemeyin arkadaşlar.ilk trasferde avuç avuç ceviz.kayısı.dut kurusu.süt vs vs yedim. sonuç olumsuz oldu.. bu kez normalde ne yiyeceksem onu yiyorum

canım ben hamileyimya bebeğin kavrama yeteneğini geliştiriyomuş öyle diyolar ondan yani

canım üzüldüm umarım temmuzda pozitif görürsün takipteyim

Arkadaslar doktordan geldimmm....5 tanee 1.kalite bwvegim varmiss agostosta transfer
oooooooo maşallah canım yaa ne güzel inşallah buz bebişlerin tutunacak annesi

destinacım.. rastgele buldum bu yazdıklarını..

Rabbim gönlünün güzelliğine göre bu mutluluğunu daim etsin insaAllah.. çok sevindim senin adına..

öpüyorm seni cnm ..

oy umutum canım benim allah razı olsun çok saol kuzum

ay öyle iltifatlar falan utanırım kızzzz

rabbim inşallah en kısa zamanda sanada nasip etsin temiz kalpli arkadaşım benim

canım adet günün gelmiştir ondandır bence malum artık 9 ay regl yok

canı hayırlı olsun aman dikkat et diğer kuzunu alma kucağına kabızlık transferin ilk bikaç günü bendede vardı şükür bişey olmadı bebişime

kızlar benim hcg değerim 11. gün 610 12. gün 1073 çıktı tek embriyo transfer edildi ama acaba tek yumurta ikizi olabilir mi diyorum ne dersiniz öyle bir şansım var mı ki????

canım önemli olan artması merak etme bir sorun yoktur artmıyorsa ya da geriliyorsa endişelenmeliyiz ki senin ki artmış hayırlı olsun

canım şimdilik öyle gibi görünüyo başka bi topikte okumuştum hatuna 2 transfer yapılıyo biri bölünüp ikiz oluyo yani toplamda 3 tane

Hayırlısı inşallah tuanacım . Bugün hemşirelerden biri ile görüştüm çok erken sen gününde gel bizim referans aralığımız önemli dedi. Gününde çalışıyorum işte ilk iş günüm olacak. Ben de bir gün önce çarşamba günü gideceğim. Hayırlısı tatlım ikimiz için de.

ama nasıllllllll ???????

Crinone jel ise bahsettiğin , tüpün başını kopartıp vahinaya yerleştiriyorsun.sonuna kadar ittir korkma. Sonra sonundaki pompayı sık hiç gevşetmeden hemen çek.eğer vajinadayken çekersen ilaç tüpe tekrar dolar. Sonrasında ayağa kalk birkaç tur at. Emilimin artması için. Yoksa top top olur. Bitti gitti maşallah :)

Evet canım bende merakla bekliyorum ağrılar acılar da oluyor kasık bölgemde iyice merakım artıyor. Elevit kullanmıyorum Suan folbiol kullanıyorum. Hamile kalmadan öncede 1 aya yakın bir multivitamin kullandım ve omega 3 sonra devam etmedim. Bende düşünüyorum elimde ki omega 3 e devam etsem mi diye ama doktoruma danışarak başlamak istedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…