haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

kızlar benim 9.gün değerim 128, 12.gün değerim ise 345 bu artış normal mi sizce ?
hergün 2ye katlanması gerekiyor diye bir şey duymuştum ,o yüzden endişelendim biraz.

kızlar bugün 3. iğnemi vuruldum inş.herşey güzel gidiyodur yumoşlarım güzel güzel çoğalmıştır inş.......

Canım yumurta reverv azlığı kaliteli yumurta sıkıntısı var hayırlısı inş

kızlar benim 9.gün değerim 128, 12.gün değerim ise 345 bu artış normal mi sizce ?
hergün 2ye katlanması gerekiyor diye bir şey duymuştum ,o yüzden endişelendim biraz.

Günaşırı 2ye katlanması gerekiyor canım, hatırlı olsun :nazar::KK64:

moralini bozma olacak belki de
stresin en zararlı şey olduğunu biliyosun

YA çok erken yaptırmışsın moral bozmak için bire bir yani. bekle daha 5 gün kim bilir nasıl çıkacak, bir akrabamın 12.gününde 77 çıkmıştı ve düzenli artıyor şimdi. dur bakalım beni hatırla ne korktum ne ağladım o günkü halimi görseydiniz sabah üzüntümü öğlen sevincimi benle birlikte ağlardınız. telaş yok

Evet kızlar haklısınız daha çok erken biliyorum ama 7,92 çol düşük. Çarşamba gideceğim kan vereceğim bakalım katlanacak mı?

evet saat 12 de transferim gerçekleşti.ama 1 tane koymayı uygun gördüler.embroyolog geldi ve dediki 1. tüpte 1 tane embriyo var değer 86 dıydı 2. tüpte 3 tane embriyo var değer 69 du.1. tüptekini çözdürmüş diğerini bırakmış 2. tüpteki embriyonun hem değeri düşük hemde onu çözdürürsek diğer ikisi ziyan olacak dedi.ve doktorunda aynı fikirde olduğunu söyledi.bende kendimi çok hazırlamıştım ikiz diye ama eşimle düşündük taşındık böylesi hayırlısı demek dedik zoraki caydım yani.transferde önce jeli temizledi sonra embriyolog bebişimi getirdi doktor gönderiyorum hadi hayırlısı bol şans diledi.transferden sonra 35 dk dinlendikten sonra idrara çıktım yarım saat daha dinlendikten sonra arabaya atladık bişeyler yemeye gittik kızım durmadı tabi kucak istedi alamadım yavrumu kucağıma.test gününe kadar kızınızı taşımayın dedi benim kızda benim kucağımdan inmeyen bi çocuk bakalım ne yapcaz.sonra eve geldim 5 kat merdiven çıktım inş bişey olmamıştır.sonra dupalac içtim 3 saat uyumuşum sonra büyük tuvalete çıktım biraz ıkındım ama inş yine bişey olmamıştır.hemşire kabız kalmamaya bak dedi ıkınmamam gerekiyomuş ama ister istemez ıkınıyosun.sonra jeli uyguladım sabah uygulamamıştım ve kk ya girdim :KK16::KK16::KK16:

evet saat 12 de transferim gerçekleşti.ama 1 tane koymayı uygun gördüler.embroyolog geldi ve dediki 1. tüpte 1 tane embriyo var değer 86 dıydı 2. tüpte 3 tane embriyo var değer 69 du.1. tüptekini çözdürmüş diğerini bırakmış 2. tüpteki embriyonun hem değeri düşük hemde onu çözdürürsek diğer ikisi ziyan olacak dedi.ve doktorunda aynı fikirde olduğunu söyledi.bende kendimi çok hazırlamıştım ikiz diye ama eşimle düşündük taşındık böylesi hayırlısı demek dedik zoraki caydım yani.transferde önce jeli temizledi sonra embriyolog bebişimi getirdi doktor gönderiyorum hadi hayırlısı bol şans diledi.transferden sonra 35 dk dinlendikten sonra idrara çıktım yarım saat daha dinlendikten sonra arabaya atladık bişeyler yemeye gittik kızım durmadı tabi kucak istedi alamadım yavrumu kucağıma.test gününe kadar kızınızı taşımayın dedi benim kızda benim kucağımdan inmeyen bi çocuk bakalım ne yapcaz.sonra eve geldim 5 kat merdiven çıktım inş bişey olmamıştır.sonra dupalac içtim 3 saat uyumuşum sonra büyük tuvalete çıktım biraz ıkındım ama inş yine bişey olmamıştır.hemşire kabız kalmamaya bak dedi ıkınmamam gerekiyomuş ama ister istemez ıkınıyosun.sonra jeli uyguladım sabah uygulamamıştım ve kk ya girdim :KK16::KK16::KK16:

canım hayırlı olsun :nazar::nazar::nazar: ben de ilk gün kabız olmuştum ve biraz ıkınmak zorunda kaldım ama Allaha şükür bebeğim benimle ben de o zaman biraz korkmuştum :KK34:

kızlar benim hcg değerim 11. gün 610 12. gün 1073 çıktı tek embriyo transfer edildi ama acaba tek yumurta ikizi olabilir mi diyorum ne dersiniz öyle bir şansım var mı ki????

canım önemli olan artması merak etme bir sorun yoktur artmıyorsa ya da geriliyorsa endişelenmeliyiz ki senin ki artmış hayırlı olsun:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK49::KK49::KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Canım yumurta reverv azlığı kaliteli yumurta sıkıntısı var hayırlısı inş

cnm, melekime yazdığın cvba gözüm ilişti de..
benim de aynı sorun var artık ..
4 tüp mağduruyum bnde ..
subat-mart gibi 4. tüp ü yapmıstık.. ve transfere girememistim ! + fsh değerim de 15 çıkmısdı.
bu yumurta kalitesi sorunuyla ilgili, bu sorunu gidermesine yardımcı olaraktan bir ilaç verdi dr um suan onu kullanıyorum..
mayıstan hazirana kadar ilacı kullandım
hazıran adetimle olan kontrolümde, fsh değerim 8 e inmişti.. + yumurta kalitesi bakımından da bi yükselme olmasını bekliycez diyerekten, 3ay bu ilacı kullanıp,temmuz ayı dahil... sonra yine tüp dediler :KK43:

X