Hayvan deneyleri ve kozmetik markaları

Frosh un diğer çamaşır makinesi detarjanları, yumuşatıcıları, bulaşık makinesi tabletleri de varmış arkadaşlar internette. ben frosha yönlenicem tamamen.
sanalmarket sitesinde frosh markasının tüm ürünleri var ayrıca kiler' de de satılıyormuş. tamamen doğal ürünlerden üretiliyor frosh ve doğada %98 oranında çözünüyor ve frosh hayvanlar üzerinde test etmiyor. fiyatlarına gelince diğer detarjanlarla aynı fiyata geliyor, süpperrrrr... çevre dostu; kötülerin düşmanı :)
ayrıca sanalmarket sitesinde dalanın roxy markasına ait toz çamaşır makinesi detarjanı da bulunmakta... :)

Son düzenleme:

Dalan roxy cok aradım bulamadım Ankara'da hiçbir halt yok sınır oluyorum o yuzden l anneliğe dis macunu bile bulamadım koskoca ankamal Migros'ta yok duşunun artık
Bingo kullanıyoruz turk malı diye senelerdir annemin ablamın İsrail mallarına karşı başlattığı savaşdan dolayı :)
Bee beauty dus hellinin arkasına bi baksalar beni vururlar :) ama test yapmayan mark dersem tamam devam et diyecekler kesin
Ersag bana biraz pahalı geldi onu durumlar duzelince almayı planlıyorum açıkcası bu isin maddi boyutuda var
Cattien arley doğru yazdım mj bilmiyorum Ankara nerede var bulursanız paylaşalım ben hala göremedima alix karafildeki park bravo karşısı diva parumeri de mevcut catrin yok sanırım iyice bakmam lazım ama olsa gorurdum kesin

Canım 10 numarasin bu haber super kiler de varsa bizim eve yakın 2 tane kiler var hemen bakıyorum aksam
Toz deyerjani varsa super :)

frosh eczacıbaşının olan değil mi kızlar? ilaç firması zaten diye almamıştım ben :44: has deneyciler ilaç firmaları

buarada catherine arley netten sipariş ettim, hediye bile göndermişler sağolsunlar

alix avien'in pudrası çok güzel tavşanlı

ama bu tavşanı görsem de tam içim rahat etmiyor, sıçrayan davşanı arıyor gözlerim

aptal limango siparişini iptal ettim sanırım kazıklamaya çalıştı beni çakal...

eczacıbaşı froshu ithal eden firma yani aracı kurum. tıpkı essence markasını türkiyede satıcılığını üstlendiği gibi. frosh bir alman markası ve 6. maddesinde hayvanlar üzerinde test edilmemiştir diyor ve tavşan amblemi maddede bulunuyor. bulaşık detarjanının içinde fosfat, borat, formaldehid, nta, EDTA, halojenorganik bileşim ve PVC gibi zararlı kimyasallar yok. emas, ıso 14.001 ve a.ı.s.e. sertifikalı eko-yönetim.

bugun 1 milyoncu tarzı bir yere gittim. ama ciks bir mekan :)
neyse ürünlere bakarken dalanın el kremini gördüm yanındaki de el kremi idi başka marka. arkasına bir bakıyım dedim ve şok tavşanı basmışlar, bilinmedik bir marka :) saç maskesinden tutun da asetonuna kadar her şey var. saç spresi gibi bir şey kremler vs...canko kozmetikğindi :) bilemedim. güneş kremleri bile var :) magicare markalı saç ürünleri vardı.

Son düzenleme:
Kod:
:3:

El kreminin adı canko mu canım foto çekseydin keske cok merak ettim sen hangi şehidesin
Ankara'da ise hemen gideyim :)

Kızlar cf urunleri kullanan bir blogu takip ettigimi sizlere söylemiştim
Blogum adı
Çirkin kadın yoktur az makyaj vardır
Bugün gunes koruyucular üzerine yazı yayınlamış bir sürü marka tanıtmış cok sevindim
Hepside deney yapmayanlarhemen bakın derim ben yinede markaları yazicam netten araştırıp nereden alabileceğinizi bulabilirsiniz
* Florame---> kendi sitesine girdim eczanelerde bayılik sistemi var Ankara'da
Kavaklidere kültür eczanesi
Kızılay yeni papatya eczanesi ve dikimevinde bana cok yakın say eczanesinde varmış gunes koruyucuları vardır inşallah
* coola organic suncare
*alba botanic
* aubrey organics
* jasön naturals
* kiss my face
* murad
*ocean potion
* sante natur kozmetik
* superdrug
*physicians Formula
* revuji lan
Not: çirkin kadın yoktur az makyaj vardır blogundan alıntıdir

Kod:
:3:

El kreminin adı canko mu canım foto çekseydin keske cok merak ettim sen hangi şehidesin
Ankara'da ise hemen gideyim :)

Ankara da değilim canım bu markanın güneş kremini netten gördüm markayı araştırınca. magicare markası netten araştırırsan kuaförsepeti tarzı sitelerde bayağı ürünü var. ben 1 milyoncuda el kremini yüz maskesini asetonunu el ve vücut kremini ve saç bakım kremi tarzı spreylerini gördüm. sanırım kuaförler kullanıyor genelde bu markayı. saç serumu vs de var nette, her şeyi var gibi.

Son düzenleme:
Bugün gene geleneksel olarak düzenlediğim c.tesi watsonsu günümdü :)
superdrug' ın güneş kremlerini ve daha bir çok şeyini gördüm. güneş kremi var yani vegan+cf
superdrug' un vucut kremleri falan var bi dünya ürün gelmişti watsonsa.

Onun dışında bugun 3M migrosta frosun sıvı çamaşır detarjanını (21 lira 2 lt) bulaşık tableti (20 lira 30 adet), yumuşatıcı (10 lira sanırım) bulaşık detarjanları ve her türlü temizlik ürünü mevcut.
onun dışında watsonsta selesta markasının güneş kremleri var. daha birçok şeyi var ve elbette tavşanlı. belirtmek istedim.

Son düzenleme:

evet pastel den emin olamıyoruz ne yazıkki...sadece ojeleri için hayvanlar üzerinde test edilmemiştir demişti diğer ürünleri için bişey dememişti..

Alixe avien sanirimnasıl yazdım :) lise boyu onun Rimelini kullandım buyuk kalın ilan silwer dışı cok memnundum simdi essence kullanıyorum ama ondanda alabilirim biraz pahalıydi o zamanda simdi ne kadar bilmiyorum tabi

essence alma canım dediğin gibi alix, elite,catherine arley al

sıhhıye köprüsünün altındaki nazar parfümeride varmış, Kızılay AVM nin alt katında satan bir yer varmış ben de netten aldım bu bilgileri

ben de julian kozmetik i keşfettim gördüğüm tüm ürünleri tavşanlı..bir milyoncu gibi biryerde gördüm ben de

birsürü ürünü varmış ben bu kdr görmemiştim..asetonunu görsem kesin alırdım

bu arada 3m migrosta ecotools un fırçalarını gördüm..piyasa fiyatıyla aynıydı..

oh oh çok sevindim :)

makyaj temizleme için superdrugın bebek şampuanını almıştım..2kere yıkıyorum ilkinde tam çıkarmıyor sanki bana öyle geliyor..ama sonuçtan memnunum..

çok işim olduğu için giremiyordum bugün girebildim..blog u halletmeye çalışıyorum umarım en kısa zamanda bitiririm..ürün arayanlara fikir vermek açısından iyi olacak..gerçi birkaç blog zaten var bu konuda ama olsun...

Son düzenleme:

Kilere baktım bizim Burdaki frosh ürünlerindede hiçbir sey yok aynı zamanda da makro markete de yok hüsran yasadım resmn
Watson Mayıs ayında gelecek yazmıştı superdrug ıin bu yuzden baktım bende hafta sonu aksam gidip bakıyim çunku acil yüz koruyucusuna ihtiyacım var inşallah gelmiştir
Migros bana dolmuşla 50 dk uzaklıkta buyuk Migros orada olacağına eminim frosh markasını ama surekli gıtmıyorum orayafs gittikçe alırım artık bir de taşıması var ünlü onların
Watsons Twitter Dan yazdım superdrug olmasa kapınızdan giremicez baska cruelty free ürününüz yok
Koskoca mağazada bir tek superdrug olması cok üzücü yazdım dönüş olmadı ama talep olduğunu bilsinler sizlerde yazarsanız kızlar daha iyi sonuclar alabiliriz zaten superug markasının makyaj ürünlerini de getirmiyorlar
Gicik oluyorum watsons un bu tutumuna
Gratisde hile daha cok cruelty free urun var
Hatta buav Logolu o kadar cok var ki watsonsdan cidden superdrug harici hiçbir dey alamıyorum

Julian ben lisedeyken bu deneyleri fln bilmiyordum kullandım arkadasım milyoncudan almıştı Rimelini aldım guzel dolgunluk sağlıyor ama Çin malı ve zaman sonra kurudu koktu kirpikleri döktü
Milyoncudan genelde cinden getiriyor çunku
Kalitesizdi cok ucuzdu
Simdi nasıldır bilmiyorum ama dikkat edin derim cildinizi mahvetmeyin
Arkadasım pudrasini almıştı toz bildigimiz guzel degildi

Kızlar bu catarina arley ve gabrini markasının cruelty free oldugu yazısını ben bulamadım ara ara
Logo yok Lys mail mı atmis onlara nasıl olmus biri beni aydınlatırsa cok sevinirim

Çin' de üretilen malzemeleri kesinlikle almamalıyız.
gabrini ve c.arley in hiçbir şekilde tavşanı vs yok. ama gabrini veya aynı markanın ürünü rapsodi' nin romanya ile alakası var. romanyada avrupa birliğine dahil o açıdan bundan sonra da test yapamaz. lys dedi biz de yüklendik gabriniye :) zaten bi terslik olursa lys tokatlar onları; biz kullanırsak bizi de döver
bu arada hergunyeniurun sitesinde 1 milyoncularda bile 9 lira olan tekli far bu sitede 6 lira. ben 6 tane sipariş verdim. daha önce çok severek kullandıım bir rengini son kullanma tarihi geçti diye atmıştım. şimdi aldım yarın gelir umarım. çok pigmetiler ve sedefli tercih ederseniz beğeneceğiniz bir ürün.
şu farlardan aldım:

ayrıca şu gabrini terracotta 02 numaralı pudrasını da aldım, aydınlatıcı olarak kullanılıyormuş. bunu da denemiştim. süper bişi.

Son düzenleme:
bu arada julıan markası %100 türk sermayesinden oluşan vi-vet markasınınmış. üretim çin mi yazıyor üstünde? benim 1 milyoncuda vardı gidip kontrol ediyim.

Farmasi markası da %100 Türk'müş , bir çok ürünü var ve sitesinin aldında tavşan var. ürünlerini tavşanlar üzerinde test etmiyor demek ki, bilemedim sormak lazım.

Farmasi markası da %100 Türk'müş , bir çok ürünü var ve sitesinin aldında tavşan var. ürünlerini tavşanlar üzerinde test etmiyor demek ki, bilemedim sormak lazım.

yalnız internette şöyle bir araştırdım bu marka pek hoşuma gitmedi. sırf satmak için kansorejen değil ürünlerimiz demişler fakat içerikte milyon çeşit paraben var. üçkağıdı hiç sevmem. ama buav sertifikasını alırlarsa affederim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…