Hayvan deneyleri ve kozmetik markaları

Orıflame,avon deney yapıyor arkadaşlar,,,,,firmalar yalan söyleyecek,yoksa nasıl satacaklar.....firmalara inanmayı bırakın artık!

superdrug bir toptancıdır ingiliz menşeili,,tıpkı watsons gibi,,,,,kendi own brandleri cruelty freedir,,diğer sattıkları değil,,,watsonsın sattıkları ve kendi own markası cruelty-free değil,her ikisi de yani,,,,,body shoptan uzak durun,,,,

bu tedricen 5 sne içinde olacak,her gördüğünüz ürüne atlamayın lütfen,,,!!!yasak olması bişiyi değiştirmiyor,,tedricen firmalar yasağa uymayı gerçekleştirecekler,,aşamalı yani,,,,,,,loreal uymuyacak,,,sonsuza akdar satın almayın,,,2004dede yasaktı,,loreal laf dinlemiyor!!!!!!!!!!!!!!

tresan(alman) ve tresemme şampuanalrı test ediliyor,,,,golden rose keza,,,,şuanda argesi yurtdışında,,ama 5 yıl içinde muhakkak yeni kozmetik mevzuatına uyum sağlıcak çünki abye satıyor golden rose,,,(erkul cosmetics)

alıntıdır: Watsons da elemanla konuştum bizim ürünlerinizin icerigi belirli seylerden alınma belirli markalardan superdrug da bizim o yapmıyorsa bizde yapmıyoruzdur dedi

watsons çalışanına derhal tavsiyem istifa etmesidir,,,,superdrug watsonsa ait değil! iki ayrı toptancı ingilterede bunlar,,,superdrugın kendi ürettikleri sadece cruelty-free,,,diğer sattıkları değil,,watsonsın kendi ürettikleri de cruelty-free değil,,,,sattıkları superdrug own brand dışındakiler zaten cruelty-free değil......LÜTFEN BU AYRIMI İYİ ANLAYIN ARKADAŞLAR,,,,WATSONSDAN AN İTİBARIYLA SUPERDRUG MARKASI DIŞINDA CRUELTY-FREE ÜRÜN SATIN ALAMAZSINIZ...YOK BÖYLE BİŞİY YA!!!!

JOHN FRİEDA deney yapıyor mu demiş biri?evet yapıyor,,,,paul mitchell yapmıyor,,,ben bu ikisini çok karıştırırım:),,,,,2.deney yapmıyor,,,,çin piyasasına girmediği için hatta onur ödülü aldı.

molped kime ait,,bana bi yazın,ambalajına bakın yazın,,,,,scarlett var,,bimlerde gördüm,,aldım,,,,fena değil,,o deney yapmıyor mesela,,,,,

öncelikle hoşgeldiniz arkadaşım,,,ayrıca yazınızı okudum,,gayet mantıklı seçimler,,,,yenisiniz maşallah ama ciddi anlamda zekisiniz,,,leb demeden leblebiyi kavrayan takımından yani,,,,,,sizin gibilerin çoğalması dileğimle,forumda,,,,,ufak not: yapmayız diyene inanmayın,,,,hepsi olmasa bile ezici çoğunluğu firmaların konu hakkında yalan söylerler,,,,bu pis bir iştir ve gizli kapaklı envantersiz, kayıtsız kuyutsuz yapılır ar-ge lablerde,,,,,doa kozmetik konusuna ben inanmıyorum,,,,inananlar mevcut,,,

superdrug ingiltere ne güne duruyorr:))) kaynağa neden yönelmiyorsunuz?

heraklia arkadaş sanırım yazmışş,,gabrini kullanıyorum,çekmecelerim doldu diye,,,,aynen,,,tereddüt etmiyorum ben gabrini konusunda,an itibarıyla,,,,keleğini yakalarsam yazarım burda zaten

daha önce L'angelica diş macunu aldığım bir migrosa gittim, ürünü bulamayınca orada çalışanlarla görüştüm, sanırım artık satılmayacakmış migroslarda. belki de adamın doğru düzgün bilgisi yoktu...başka bir migrosta ellerinde kalan ürünlerden sipariş verdirttim.

bundan sonra URTEKRAM diş macunu alıcam. internetten temin edebiliyorum. buav logosu var hem de çok güzel tavsiye ediyorum herkese. diş macunlarının o kimyasal acı acı tadı yok. zaten organik. ipana, signal falan almayın arkadaşlar. şampuanını da almıştım ama köpürmüyor.

avalon köpürüyor mu? saçım temizlenmemiş gibi hissediyorum.

bende de urtekram diş macunu var. kesinlikle diğerlerinin ağzımda yarattığı hisle kıyaslayınca çok daha doğal bir içeriği olduğu belli.ama bu iyi temizlemediğini mi gösterir?

Bende urtekram ın diş macunu ,şampuanı ve sıvı sabununu aldım.
Sana katılıyorum diş macunu güzel,şampuan sülfatsız olduğundan çok köpürmüyor bence bu iyi bişey.ne kadar çok köpürürse kimyasal oranı o kadar yüksek oluyor sanırım.
Benim rahatsızlığım ise kurutması.Bu nedenle bitince bende şampuanını almayacağım.Hala doğal ve deney yapmayan iyi şampuan arayışındayım.

Son düzenleme:

Tesekkur ederim. Uye olmamda ve markalar konusunda secici davranmamda sizin payiniz cok buyuk.Sizin sayfaya yazmanizi merakla bekliyordum.Iltifatiniz ve bilgileriniz icin tekrar tesekkurler.

heraklia arkadaş sanırım yazmışş,,gabrini kullanıyorum,çekmecelerim doldu diye,,,,aynen,,,tereddüt etmiyorum ben gabrini konusunda,an itibarıyla,,,,keleğini yakalarsam yazarım burda zaten

Süper.Ben de en yakın zamanda gabriniden eve stok yapacağım.
Loreal maybelıne max factor reklamlarını duyunca tvde aklıma zavallı hayvancıklar geliyor kimbilir kaç hayvancık ne eziyetler görmüştür.

Avalon cok kopurmuyor ama en azından ıcınde kımyasal maddeler yok ve en onemlısı cruelty-free.
Avalonun sac kremını de alacagım.

bu aralar makyaj fırçalarına sardım. çünkü test yapan firmalardan almamakla birlikte bir de hayvan kılı olmamasına özel gösteriyorum. Eco Tools'un son setini de limangodan almış bulunmaktayım. salı günü fırçalar için bir oda ayırcam evde, yer gök fırça olcak :) test yapmayan cf ürünler görünce hepsini almak istiyorum. amaç destek olsun, garip bişi ama test yapmayan firmaları ödünlendirmek istiyorum. ihtiyacım olsun olmasın hepsini almak istiyorum.
Son olarak arkadaşın geçmiş sayfada hatırlattığı gibi everyday minerals' a sarıcam yakında. flat fırçalarını ve allıklarını almak istiyorum. fırçalar hayvan kılı değil, test yok. süper.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…