Hayretler Içinde Kalacaksiniz !!!

Gerçekten binlerce kez şükürler olsun. Biz Rabbimize yüzlerce kez şükretmek yerine hep hayatımızı çekilmez hale getirecek bahaneler arıyoruz halbuki bizden çok daha kötü durumda olan birçok insan var...

allahım sana binlerce şükürler olsun.dert verip derman aratma yarabbim.hayret etmemek mümkünmü.allahım sen verme.

ALLAHA hergün şükredelim arkadaşlar beterin beteri var biz burda saçımızla başımızla uğraşırken onlar hayat mücadelesi veriyolar ALLAH kimseyi dert sahibi yapmasın burda saçım uzamıyo kirpiklerim gürleşmiyo tırnaklarım kırılıyo dien arkadaşlar bence sapa sağlam olduklarına binlerce kez şükretsin

Allah'a binlerce şükürler olsun, bizim gibi bir sivilce için 40 kez ayna karşısına giden tipleri affetsin....

Rabbim çok büyük hep bizlere ders veriyor ama anlayabilsek. ne kadar şükretsek azdır bakarken bile tuhaf oldum ..

Kızları duymuştum daha önce ne diyeceğimi bilmiyorum. Tek vucutta iki kafa nasıl yaşıyorlar hayret içinde kalmıştım. :1shok:İinci resimdekileri ilk defa gördüm ve şaşkınlığım bir kat daha arttı.:1shok: Hele o kaplımbağalar ikisininde farklı yönlerde başı. Biri ileri giderken diğeri geri . Allahım bedenimize sağlığımıza çok şükür.

ALLAHıma çok şükür halimize bin şükür olsun ALLAH yardımcıları olsun.
cümlemize sağlıklı evlatlar nasip etsin rabbim inşallah...

cift basli olanlari daha önce izlemistim bi tv kanalinda bütün bir günü nasil gecirdiklerini filan anlatiyolardi. Allah yardimcilari olsun.
kafama takilan soruysa, alttaki resimde belden asgisi olmayanlar. yani kusura bakmayin merak ediyorum tuvalet ihtiyacini nasil gideriyolar, onlarin durumu digerlerinden daha kötü geldi bana.

Halimize herzaman sükür etmeliyiz...
Allahim herseyin sagliliklisini ve hayirlisini versin, Insallah

Allahim Sen Ne Yücesin, Senden Büyüğü Yok Sen Bizi Affet Başimiza Gelecek Böyle Durumlara Mani Ol Ve Bize Sağlik Nasip Et

peki bu kızlar ayrı ayrı aşık olup da nasıl cinsel ilişki kuracaklar yada evlenebilecekler mi iki farklı yüz tek beden biri cocuk sahibi olmak isterken ya diyeri istemez ise .ben işin içinden çıkamadım keşke küçükken cerrahi müdahale yapılsaymış.

X