Hayit tohumu kullananlar ve adeti düzene girenlerin paylaşım alanı

Olabilir canm bnde öyle bişi olmuştu daha önce adetim bitti 11 gün sonra dehşet bir adet görmüştüm. Korkulacak bişi değil Allah'ın izniyle.
Sen hala hayıtı kullanmaya devam ettin mi peki? Niye böyle oluyor anlamıyorum ya sinir oldum her şey normaldi, canım adet olup olmadığını anlamadığımız için fsh lh bakmadı ama pco yu gördük ultrasonda

İnan bilmiyorum canm PCo bazen çok erken bazen de çok geç adet görebiliyor çok takma canm bir sonraki ay daha düzenli gelecektir. Her ay adet gorceksin mesela ilaçsız gecikmalerinn olmayacak hiç stres yapma 12 gün daha kullan. Sonra birak. Doktor bana göz rengin nasıl değişmiyorsa pco olmanda o sekilde degismeyecek dedi. Yok canm kullanmiyorum soğan kürü ypiyorum . Bu arada ben üç ay boyunca 19 günde bir adet olmustum .

Bende kullandım bu ay 2 defa yumurtladm bı 16. Günde birde 27. Günde daha adet olmadım şuan 3 gun kalmış normalde adetlerim düzensiz bakalm bu ay nolucak
Peki canm polikistik over misin bnde kullandım bugün 49 günüm hala adet olamadim yumurtlamada göremedi. İyice stres oldum görmek içinde elimden geleni yaptım kekik kürü yaptım ada çayı bu seferde soğan kürü ne başladım hala da gelen giden yok. İlk sefa böyle oluyor

Benim gibi işte anlamadım gitti bu işi..

Ben yeni evliym 9 aylık henüz doktora gitmedim muayene falan olmadm hiç sadece denemelerim başarısız ve adetim duzensizdi 30-45 gün arası oluydm diye interten görüp gidip aldm bu ay yumurtlama testi yaptım 2 defa çatladı şuan fotosunu gonderiyrm tek çizgi attigm 16. Günün iki çizgi attgm 27. Günün yani dün akşamn

Anladım canm gebelik düşünüyorsan doktor a git hiçbir skıntın yoksa bile vitamin eksikligin vardı. İhmal etme canm

At canm bakalimbi

Degerlendrdim belki tutmuştur o yüzden bu ikinci yaptgm böyle cikmista olabilir bazıları diyor ya gebelik olmuşsa bazen ovulasyon çizgi si belirginleşir diye
Gebelik testi alsana canm aynen bende duymuştum. T çizgisi bu şekilde koyu olnlarda gebelik olabiliyor .

Kızlar merhaba ben hem pko hem çikolata kisti hastasiyim hormonlarımnormal sınırda ama yükseğe yakın 30 yaşındayım eskiden doğum 35 idi yaşlandıkça pko ile birlikte 50 ile 60 cıktı ama hem 30 uncu günden sonra davul olurdum 3 4 kilo alırdım ödem ile bu 3 aydır soğan kuru kullanarak 35inci günde hep adet oldum son ay soğan kuru hayit tohumu ve promotil women vitaminine başladım ve yumurtladım çatladım hatta sanırım 2 yumurtalık ve akintim oldu beyaz ve ben eşimle birlikte oldum ama şuan 42 inci gundeyim adet olmadım karnım ağrıyor midem bulanıyor belim ağrıyor hiç odemim yok yorgunum ağlıyorum 3 gündür normalde duygusalligim1 gün sürer adetten 1 gün önce test yaptım negatif çıktı şimdi çok korkuyorum bu ayda olmazsam tüplerime bakılacak aslında bakilacakti ama korona yüzünden hasta almadı kısırlık bölümü kaldı bende hayit yaptım hep düzenli içtim saatine kadar ve belki hayatımda 10 kere yaşadım yumurtlama bu ay gibi hiç olmadım düşünün 2 gün sonra hafif lekelenmem oldu çok şüphem olduğu için hayiti bıraktım düşük olur diye 5 gün sonra test yapacağım 10unda da dr a gideceğim ama negatif görmekten çok korkuyorum gerçi beta hogg idrarda geç çıkabiliyormuş birinin 2 ayda cıkmış sizce hamilemiyimdir

Yaa hanimlar hayit tohumu kullanan varmi ne zaman baslamam lazim nasip yapmam lazim cayi ne kadar sure icmem lazimm hamile kalmak icin ve ackarnami tokkarnami icilir?

Simdiden cok tesekkurler yardimlariniz rica
Ben macununu aldim hayit tohumu ve bal karışımı. Adetle baslaniyor diye biliyorum yumurtlama oluncaya kadar kullanılıyor. Bu ay kullanacagim ben de bakalim, inaniyorum etki edecegine. Macun, yemekten 1 saat önce sabah ve aksam bir tatli kasigi alınıyormuş

Reactions: Jou
Kızz baya oldu bunu yazalı içtim bile baya araştırmıştım ama olmadı maaleseff yinede yorumun için çok çok teşekür ederimm
Macunu herkes buaralar tercih ediyor inşaallahh olurda tutunurr bu sevincini beraber bile senin için kutlarızz❤❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…