Hayit tohumu kullananlar ve adeti düzene girenlerin paylaşım alanı

teşekkür ederim :) peki yararını ne zaman gördün bu hayıt tohumunun?

Son düzenleme:
merhaba bende ilacsiz adet olmuyorum 6 yildir bebek tedavisi goruyorum.hayit tohumu ve sogan suyunu birlikte kullanmayi dusunuyorum.sizce nasil olur.bide sen hayiti cayini mi kullandin ben hapini kullanmayi dusunuyorum ama bilmiyorum hangisi iyi olur.

Ben hayıt diyorum yani benim gibi imkansız olan bir hastayı iyileştirebilmişse hayıt...Ama yan etkileri olmasaydı iyi olurdu.Tüylenmem durdu eski tüysüzlüğüme geri döndüm uzun uğraşlar sonunda.Saç dökülmem de iyi doktor arkadaşımlayım duştaki dökülen saçlarımı gösterince bu dökülme olması gereken dökülme bu dökülme de olmazsa saçların sağlıklı olmaz dedi.Ama farkediyorum da ilk başlardaki dökülmem azaldı yani demekki vücudum kendine yeni yeni gelmeye başladı hayıtın yan etkilerini atıyorum sayılır yavaş yavaş.Fikrimi sorarsan soğan suyunu karıştırma benim vücudumu mahvetmişti bende adet düzensizliği için kullanmıştım hiç memnun kalmadım aşırı zayıflattı göğüslerimi de kötü yaptı şikayetçiyim soğan küründen :)Ama tabiki herkese aynı etkiyi yapmaz.Ayrıca kullancaksan da birinden birini kullan ikisini kesinlikle bir arada kullanma vücudunu şaşkına çevirirsin:) şaka bir yana uzmanlar 2 kürü bir arada kullanmayı önermiyorlar.Ben çayını kullandım yurtdışına çıkarken mecburen hap kullanmak zorunda kalıyordum.Aslında hap da çok iyi ama ben vitamin hapları da çok kullandığım için vücuduma çok depolamak istemedim.Sonuçta kapsüllerde başlıbaşına ayrı bir madde ve vücuda alınıyor.Ama vitamin hapları almasaydım tercih ederdim çünkü çok daha pratik hap kullanmak.

bende bugün içmeye basladım sabah aksam kızlar ac karnına bir kasık az ezip kaynamıs suya atıyorum.10 dk bekletiyorum sonra süzüp içiyorum.insallah faydası olur olursa yazacagım ama 3 ayda anca etki ediyormus.ezmek zor olyo ama ezmeden yapsam olurmuki

mrb arkadaşlar, benim adetlerim düzenli, bebegim öldü kürtaj oldm , tekrar bebeğim olsn istiyorum, bu hayıtı kullansam bi zararı olurmu ? benim kullanmak istememin nedeni çok sık iltihap oluyorum temizlermi acaba? bir de hamilelik için

pcos var 28 yasındayım bekarım ve adet düzensizliğim için bir ay hayıt otu içtim düzenli bile içmedim kendi kendime adet olamıyorum büyük bir hevesle bir sürü hayıt aldım ama sonuc hüsran

02,08,2013de prolaktinim 291,9 iken
03,07,2013 : 20,02 iken bir ay hayıt içtim ve sonuc
04,09,2013 547,5 e yükselmiş

canım cok sıkıldı gercekten.cok ümitlenmistim kendi kendime adet olacagım diye ve hormonlarım düzelecek diye.ama kas yaparken göz cıkardım
ilaçlara devam yapacak baska sey yok soganı deniycem sadece

canım ben de pkoluyum.2 aydır hayıt kullanyrm ve iki aydır kendilğmden adet olyrm.geçen hafta tüm hormon tahlillerimi yaptm normal çktı.özellikle prolaktin üzernde durdm normal.e demek ki her insanda farklı tepki yapyo.ben normalde kendilğmden asla adet olamyn brydm.hep ilaç kullanrdm bu son 2 ay hariç.3.ayımdaym ve 1 yıl kullanaym dyorm.

ya ne güzel canım affff acaba devammı etsem ama prolaktini yükseltiyo bosver.o zaman kullan kuzu.bende glifor 100mg içmeye basladım bakalım ne olacak hayıtı cöpe atacam sanırım cok umutlanmıstım.

bendede pco varilaç sız asla adet olamıyorum hayıt macunu denedim ilk 28. gün adet olmuştum çok geçirdim şimdi hapını kullaıyoru kullanımı daha kolya oluyor o ilaç sayesinde adet olabiliyorum

anladım kuzum benim normaldi işte yükseltmiş hayıt

duymuştum hayıtın yükseltiğini bbenimde göğüslerim çokkk büyüdü 85 kullaırke 95 kullaıyorum şuan bide göğüslermde dmarlar belirginleşti ama en so ka tahlili 4 ay önce yaptrıd yenisini yaptıraım bende belki yüksektir benimkide

hihi kız benimki zaten büyük abooooo kocaman olurdu valla.ya evet cok üzüldüm bayada hayıt almıstım dökcem hepsini.sogan kürüne baslıcam bende

bendede pco varilaç sız asla adet olamıyorum hayıt macunu denedim ilk 28. gün adet olmuştum çok geçirdim şimdi hapını kullaıyoru kullanımı daha kolya oluyor o ilaç sayesinde adet olabiliyorum
hayıt hapı nasıl bşey:26::26::26:nerde satlyo?????????????

hayıt hapı nasıl bşey:26::26::26:nerde satlyo?????????????

ilacın adı agnucaston eczanelrde satılıyor fiyatı 10 tl istersen sağlık ocağınd ayazdırada biliyorsun 30 gülük bi ilaç bana kadın doğum doktoru verdi bu ilacı herhagi bi gün başlıyorsun 3 ay kullanıyorsun ara vermeden .diğer düzenleici ilaçlar gibi ya etkisi yok bitkisel ilaç

Selam , ben bugün Nurs tan Hayıt Suyu aldım ama kafam karıştı Hayıt Otu mu almam gerekiyordu yoksa suyunu mu içsem daha iyi etkili olur , ben 37 gün önce düşük yaptım kürtajdan sonraki ilk reglimi olmak için kullanmak istiyorum , ne dersiniz ?

kızlar selammmmben de hayıta iki gün önce başladımfakat sizlere biruyarım olacak
ahmet maranki şöyle diyor; 1 tatlı kaşığı hayıt ezilmeden robottta çekilmeden 1 sb kaynamış suyun içine atılacak ve 10 dk kadar demlendirilip içilecek içine şeker veya bal atmayın adaçayı atabilirsiniz
ayıca tadı bana hiç kötü gelmedi ben çayı da şekersiz içerim ondan sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…