Hayit tohumu kullananlar ve adeti düzene girenlerin paylaşım alanı

Kizlar merhaba hayit tohumu kahverengi akİntilara da iyi geliyor mü bende sürekli oluyor da doktora gittim bir şey çıkmadı dogum kontrol hapına başlayacaktı doktor ama ben icmek istemedim tüylerime yapıyormuş diye. Kahverengi akıntı nedeniyle eceline eden olum bu hapı ayrıca adet düzensizliği de var bende 3 ay oluyorum 2 ay olmuyorum mesela ama bu ara düzenli o ama akıntıdan çok rahatsızim :KK43:

Bende aynı dertten dolayı başladım.4 gündür içiyorum. Ama zararlı olabileceği hiç aklıma gelmedi. Zaten fazla kullanmayı düşünmüyorum.3 hafta deniyeceğim bakalım. Ağrılarada faydası oluyordur umarım :KK31:

ben 2 gündür içmiyorum bende fibroadenom var ve agrı yapar adete yakın,bu otu içmeye başlayınca daha çok agırdı bende bıraktım siz içecekseniz adetinizin 3. günü hormonlarınıza baktıran nasıl bir değişme var diye zararı olmasın sonra.

ben 2 gündür içmiyorum bende fibroadenom var ve agrı yapar adete yakın,bu otu içmeye başlayınca daha çok agırdı bende bıraktım siz içecekseniz adetinizin 3. günü hormonlarınıza baktıran nasıl bir değişme var diye zararı olmasın sonra.

uyarınızı dikkate alıcam, teşekkür ederim:)

slm kızlar benim de adetim çok gecikiyo bu aralar en son 27 martta olmuştum hala olmadım. Bugün gidip hayıt tohumu aldım içmeye başlicam bakalım, işe yarar inşallah

Ben de bu tohumun çayını beş gündür falan iciyorum hormonal kaynaklı sivilce ve adet donemi sıkıntıları için. Insallah faydası olur kaynamis suyu bardağa koyup içine atıp demliyorum birlikte kaynatmiyorum hayırlısı bakalım, herşeyi normal seviyesine getiriyomus kötü bi etki yapmiyomus diye okudum çoğu yerde

selam kızlar ..bende aranıza yeni katıldım.malesef bugün bende öğrendim pko'lu olduğumu:2:yarın kan testlerim yapılacak ve yine yarından itibaren başlıycam hayıt tohumunu ..benimde adetlerim çok düzensiz.bakalım gelişmeleri buraya yazıcam bende..inşallah iyi olur..

selam kızlar ..bende aranıza yeni katıldım.malesef bugün bende öğrendim pko'lu olduğumu:2:yarın kan testlerim yapılacak ve yine yarından itibaren başlıycam hayıt tohumunu ..benimde adetlerim çok düzensiz.bakalım gelişmeleri buraya yazıcam bende..inşallah iyi olur..

Geçmiş olsun canım. şifa olur inşallah.bende adet günümü bekliyorum bakalım faydalı olacak mı ozaman görücem.

hepimize şifa olur inşallah:) bi kaç yerde okuduğuma göre başlamak için adet dönemini beklemek gerekiyomuş ama ben beklemeyip başlıycam yarın..

paylaşıyım istedim bugün hafif kanamam oldu:) galiba faydalı olacak bu hayıt ve soğan :)) biraz karın ağrısı ve bel ağrısı var ama olsun dimöi o kadarda.:)

bu durumda gözünaydın demek gerekiyor sanırım:)) hadi bakalım inşallah daha çok faydasını görürsün canım. bende 1 haftadır falan kasık ağrısı var. adetimede daha var yani geçen ay ki gününde olursam 1 hafta var daha. her adet öncesi sancım olur ama bu sefer baya erken başladı ve farklı bir sancı. haftasonu doktora gidicem bakalım tahlil falanda yaptırıcam.fayda bulalım derken zarar görmeyelim( zararlı olacağınıda düşünmüyorum ya neyse:)))

bu durumda gözünaydın demek gerekiyor sanırım:)) hadi bakalım inşallah daha çok faydasını görürsün canım. bende 1 haftadır falan kasık ağrısı var. adetimede daha var yani geçen ay ki gününde olursam 1 hafta var daha. her adet öncesi sancım olur ama bu sefer baya erken başladı ve farklı bir sancı. haftasonu doktora gidicem bakalım tahlil falanda yaptırıcam.fayda bulalım derken zarar görmeyelim( zararlı olacağınıda düşünmüyorum ya neyse:)))

bende kullandıktan sonra çok erken şekilde gögüs ağrım başladı ve bıraktım bana ağrı verdi sizlere de geçmiş olsun.

bende kullandıktan sonra çok erken şekilde gögüs ağrım başladı ve bıraktım bana ağrı verdi sizlere de geçmiş olsun.

teşekkür ederim.çok faydalı bir bitki fakat herkesin bünyesi farklı olduğu için aynı etkiyi göstermeyebilir.belki bize iyi gelmedi belkide şikayetlerimizin sebebi başka birşey bilmiyorum.hormonları normal seviyesine getiriyor fazlalaştırmıyor diye biliyorum ben ama yinede kontrol ettiricem.çünkü ben sadece adet sancısı için kullanıyorum.var olanıda bozmak istemiyorum.doktora gittikten sonra sonuçları paylaşırım:)

arkadaşlar bu hayıtı öğütüp günde bi tatlı kaşığı direk su ile de içebiliyormuşuz doğru mu?

Ağrımın sebebi için doktora gittim cumartesi günü ve Allah'a şükür hiç birşeyim yokmuş. Ultrasonla baktı gayet sağlıklı görünüyor dedi. Rahatladımm:KK12: Adet sancısı için ilaç verdi bunlar çok etkili dedi bakalım deniyecem. Arada hayıt içmeyede devam ederim :)

Bu otu yaradan Allah ima binlerce kere şükürler olsun iki üç hafta kkadar içtim bu zamana kadar. Bi hafta ara verdim sonra. Arayı annem yüzünden verdim psikolojik antidepresan içtiğim için anem ikisi zararli olur dedi ama dayanamadim bugün gizlice basladim ge.e mucize mucize binlerce kez sukulerler olsun rabbime. Üç dört gun karın ağrısı cekerdim adetten bi gün az ağrıdı bu ot sayesinde. Devamlı kullansam arimicak demek ki. Mevsim değişiminden gecikmeye başlamıştı adetlerim. Hele nisanda baya bi gecikti ama mayısta tam zamanında oldum gecikecek siye beklerken bi anda ağrısız sisiziz adet gördüm Cok şükür. Aksam biraz ağrıdı uyudum geçti. On numara ya super. Hele adet donemi iltihapli koca sivilcelerimden bi tane bile çıkmadı ya normalde 4 5 tane kocaman çıkar gecse de izi kalırdı

Bu otu yaradan Allah ima binlerce kere şükürler olsun iki üç hafta kkadar içtim bu zamana kadar. Bi hafta ara verdim sonra. Arayı annem yüzünden verdim psikolojik antidepresan içtiğim için anem ikisi zararli olur dedi ama dayanamadim bugün gizlice basladim ge.e mucize mucize binlerce kez sukulerler olsun rabbime. Üç dört gun karın ağrısı cekerdim adetten bi gün az ağrıdı bu ot sayesinde. Devamlı kullansam arimicak demek ki. Mevsim değişiminden gecikmeye başlamıştı adetlerim. Hele nisanda baya bi gecikti ama mayısta tam zamanında oldum gecikecek siye beklerken bi anda ağrısız sisiziz adet gördüm Cok şükür. Aksam biraz ağrıdı uyudum geçti. On numara ya super. Hele adet donemi iltihapli koca sivilcelerimden bi tane bile çıkmadı ya normalde 4 5 tane kocaman çıkar gecse de izi kalırdı

X