Hayit tohumu kullananlar ve adeti düzene girenlerin paylaşım alanı

Hadi Ya Ciddimisin Kar Cicegi Ne Guzel Valla Insallah Butun Arkadaslarimiza Yarar Insallah Ben Ne Yapsam Kizlar Ya Yukari Yazdim Bakin Bir Adetlenmek Icin Devam Mi Etsem Calismaya Korkuyorumda Ya Hamilelik Varsa Diye Adetlenecek Gibi Arilarim Oluyor Hafif Hafif Ama Olmuyor Akintim Oluyor Bazen Delurucem Adetlenmek Icin 2 Demet Maydonuzu Yedim Bir Suru Sey Yedim Yok Anacim Olamiyorum Eger Hamileysem Duserse Cok Uzulurum Kac Zamandan Beri Olsun Istiyorum Zaten Ama Degilimdir Diye Kafama Koydum Ya Varsa Diyorum

cnm benimde adet sorunum var 4 aydır gelmiyor.glifor kullanıyorum 9 aydır düzensizde olsa oluyordum.4 ay önce kesildi 1.5 ay sonra doktora gittim gliforun yanında duphaston verdi ilacı bitirdim adetim geldi çok rahatladım...sen yinede doktora git.belkide hamişsindir innşşşş..

kızlar ben sabah aç karna 2 su bardağı hayıt,öğlenden sonra 2 su bardağı adaçayı akşamda 1 su bardağı c.perçemi içiyorum.3 birden zararı olurmuki..siz nasıl içiyosunuz:26:

kızlar ben sabah aç karna 2 su bardağı hayıt,öğlenden sonra 2 su bardağı adaçayı akşamda 1 su bardağı c.perçemi içiyorum.3 birden zararı olurmuki..siz nasıl içiyosunuz:26:

3ü birden zararlı olmaz canım ama sabah iki bardak demişsin 1 bardak içsen daha iyi olur bence.

Ya kızlar benim kafam çok karıştı.

Biraz önce aktardan geldim, hayıt tohumum bitmişti.

Aktardaki kadınla konuşurken dedi ki, "hayıt tohumu kök olduğu için demlenmez kaynatılır mesela karanfil gibi. diğer bitki çayları ise demlenir."

Ben bi süredir demleyerek içiyorum faydasını da gördüm, acaba kaynatınca daha mı çok etki gösterir?

selam arkadaşlar bende adet süzensizliği yaşıyorum bu ay 56 .günümde anca regl olabildim

soğan suyuyla biraz düzene sokmuştum bu sadece 2 bardak içtim hemen düzenim şaştı yine

gebe kalamadığıma mı üzülüyim
bu regl düzensizliğinemi bilemedim

şu an elimde hayıt tohumu var

ne kadar ölçü ile yapmam lazım ,bugün reglin 2.günü başalyımmmı bugün:26:

Merhaba, ben hayıt suyu içiyorum çay bardağının 4 te biri kadar hayıt suyu kalanına su koyup içiyorum. geçen ayın 14 ünde başladım günde 3 kere içiyorum. henüz bir faydasını göremedim. caba otunu mu kullanmam gerekir . bekarım 5 aydır regl olmuyorum.

Merhaba, ben hayıt suyu içiyorum çay bardağının 4 te biri kadar hayıt suyu kalanına su koyup içiyorum. geçen ayın 14 ünde başladım günde 3 kere içiyorum. henüz bir faydasını göremedim. caba otunu mu kullanmam gerekir . bekarım 5 aydır regl olmuyorum.

merhaba canım...ben bir su bardağı kaynamış suyun içine 1 tatlı kaşığı hayıt koyuyorum ağzı kapalı olarak demliyorum. zaten hayıt otu yavaş yavaş etki edermiş.en az 3 ay kullancakmışız.bende düzensizlik yaşıyorum.10-15 gün adetim gecikmişti.bende adaçayı içtim.3.günde regl oldum :):)allah şifa versin

selam arkadaşlar bende adet süzensizliği yaşıyorum bu ay 56 .günümde anca regl olabildim

soğan suyuyla biraz düzene sokmuştum bu sadece 2 bardak içtim hemen düzenim şaştı yine

gebe kalamadığıma mı üzülüyim
bu regl düzensizliğinemi bilemedim

şu an elimde hayıt tohumu var

ne kadar ölçü ile yapmam lazım ,bugün reglin 2.günü başalyımmmı bugün:26:

1 su bardağı kaynamış suya 1 tatlı kaşığı hayıt tohumu koyuyorum ağzı kapalı olarak demleyip süzüp içiyorum ben :) allah şifa versin canım. başlayabilirsin sorun olmaz

Son düzenleme:
merhaba canım...ben bir su bardağı kaynamış suyun içine 1 tatlı kaşığı hayıt koyuyorum ağzı kapalı olarak demliyorum. zaten hayıt otu yavaş yavaş etki edermiş.en az 3 ay kullancakmışız.bende düzensizlik yaşıyorum.10-15 gün adetim gecikmişti.bende adaçayı içtim.3.günde regl oldum :):)allah şifa versin

Sağol canım sana adaçayı yaramış sanırım onu ne kadar içtin nasıl yaptın. bende hayıt suyu na deam ediyorum bakalım neler olacak 2 aydır da soğan suyu yapıyorum.
civanperçemi de yaptım ben 2 hafta falan hepsini birden koyup kaynatıyordum çivanperçemi ve aslanpençesii 2 hafta içmiştim onda da fayda göremedim birkaç gün maydanoz suyu yaptım sıck sıcak içtim onda da..... yani ne okusam mantıklı gelen yaptım. düzelecek inanıyorum buna.
sağol canım cevabın için. sende bekar mısın. vala ben 10 215 günlük gecikmelere bile razıyım. doğal yolllarla olanlara imrenir oldum.

Sağol canım sana adaçayı yaramış sanırım onu ne kadar içtin nasıl yaptın. bende hayıt suyu na deam ediyorum bakalım neler olacak 2 aydır da soğan suyu yapıyorum.
civanperçemi de yaptım ben 2 hafta falan hepsini birden koyup kaynatıyordum çivanperçemi ve aslanpençesii 2 hafta içmiştim onda da fayda göremedim birkaç gün maydanoz suyu yaptım sıck sıcak içtim onda da..... yani ne okusam mantıklı gelen yaptım. düzelecek inanıyorum buna.
sağol canım cevabın için. sende bekar mısın. vala ben 10 215 günlük gecikmelere bile razıyım. doğal yolllarla olanlara imrenir oldum.

adaçayını günde 2 su bardağı içtim hayıtla beraber.onuda demleyerek içtim.:KK68:inşş düzelir canım moralini sakın bozma.bekarım bende :) peki doktora felan gittimi allah korusun başka bişey olmasın...allah şifa versin:)

35-40 günde bir adet oluyordum 1.5 ay düzenli hayır tohumu ictim ve adetim 28 günde bir tam saatinde oluyor ömrümde ilk kez böyle oldu 5 aydır düzenli 3 ay 28 günde 2 ayda 30 günde bir oldum kesinlikle deneyin:)

merhaba canım sen nasıl içtin tarif edermisin? bende mi suyunu bırakıp ona geçeyim. aldığım h.suyunun tarihi 2010. evet öyle yapayım elimdeki şişe bitince.

adaçayını günde 2 su bardağı içtim hayıtla beraber.onuda demleyerek içtim.:KK68:inşş düzelir canım moralini sakın bozma.bekarım bende :) peki doktora felan gittimi allah korusun başka bişey olmasın...allah şifa versin:)

Amin canım hepimize :) kaç yaşındasın. ikisinide aç karnına mı içiyorsun. bende suyunu bırakıp tohumunu alacağım.
gittim özel doktora. şimdi üniversite hastanesine gidiyorum yarın tekrar gideceğim. sende biraz gecikme oluyordu sanırım. ben ona bile razıyım :)

Amin canım hepimize :) kaç yaşındasın. ikisinide aç karnına mı içiyorsun. bende suyunu bırakıp tohumunu alacağım.
gittim özel doktora. şimdi üniversite hastanesine gidiyorum yarın tekrar gideceğim. sende biraz gecikme oluyordu sanırım. ben ona bile razıyım :)

genelde aç karnına içiyorum.tok içtiğimde oluyor.walla guzelim ben d.kontrol hapı kullandım tam 7 ay.sonra bıraktım.şimdi hayıt ve adaçayı kullanıyorum.3 ay adet olmadığımı biliyorum.geç ergenliğe girdim bide ben.sürekli düzensizlik yaşadım.halende gecikmeler var zaten.1 yılda yerine otururur sanırım bunları içince:) bende doktora gittim bişey yok dedi.kist felan varmı diye gitmiştim temiz çıktı allaha şükür.:)

$HAYT ADET DÜZENSİZLİĞİ.jpg $Polikistik-over-211x300.jpg
canım ben marankinin kürüne başladım üç gündür uyguluyorum.hayıt tohumunu ilerleyen zamanlarda başalyım diyorum.çünkü yazılanlara göre uzun süreli kullanıldığında fayda ediyomuş.bu kürü bir deniyeyim diyorum.aslında ikisinin bir arada kullanılması olumsuz bir etki yapmazsa birlikte kullanmak istiyorum.bu konuda bir bilgin varmı?

polikistik over degünde iki tablet hayıt aldığınız 3 ila 6 ayda düzenli kullanınız olumlu sonuçlar alacaksını

1 su bardağı kaynamış suya 1 tatlı kaşığı hayıt tohumu koyuyorum ağzı kapalı olarak demleyip süzüp içiyorum ben :) allah şifa versin canım. Başlayabilirsin sorun olmaz

vucutta yeterli ve dengeli hormon salınımı olmadığı zaman adet düzensiz,ağrılı ve yetersiz bir şekilde olmaktadır
hayıt hipofiz guddesine etki yaparak adet düzenini sağlamaktadır.adet sırasında günde 1 tablet kullanmaya devam edildiğinde 3- veya -6 aysüresinde etkisini göreceksiniz
novacell ilaç

Adet sancılarında kadın hormonlarındaki dengesiliklerinden dolayıolay oluşmaktadır hayıt bitkisi östrojen / porogesteron oranını dengeleyerek adet öncesi ve adet sırasındakisancıları derhal önler günde 1 tablet olmak üzere 3 ila 6 ay boyunca ara vermedenkullanılır

facebook/novacell ilac

Adet sancılarında kadın hormonlarındaki dengesiliklerinden dolayıolay oluşmaktadır hayıt bitkisi östrojen / porogesteron oranını dengeleyerek adet öncesi ve adet sırasındakisancıları derhal önler günde 1 tablet olmak üzere 3 ila 6 ay boyunca ara vermeden kullanılır

facebook/novacell ilac

ADET SANCILARINDA : Adet sancıları kadın hormonlarındaki dengesizlikten dolayı oluşmaktadır.
Hayıt bitkisi Östrojen/progesteron oranını dengeleyerek adet öncesi ve adet sırasındaki sancıları derhal önler.
HAYIT TABLET kullanımı ; Günde 1 tane olmak üzere 3-6 ay boyunca ara vermeden kullanılır.
FACEBOOK/NOVACELLİLAC

ADET SANCILARINDA : Adet sancıları kadın hormonlarındaki dengesizlikten dolayı oluşmaktadır.
Hayıt bitkisi Östrojen/progesteron oranını dengeleyerek adet öncesi ve adet sırasındaki sancıları derhal önler.
HAYIT TABLET kullanımı ; Günde 1 tane olmak üzere 3-6 ay boyunca ara vermeden kullanılır.
FACEBOOK/NOVACELLİLAC

Mrb.. Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.. Birde bişey sormak istiyorum, ben bir kaç aydır adetimin uzaması sonucunda pc(Probe küretaj) oldum ve sonucum, Yüksek miktarda östrojenik aktivite gösteren endometrium yazıyor.. doktor progestan hapı verdi, ama sizin yazdıklarınızı okuyunca acaba hayıt hapı kullansam progestanı bıraksam olurmu.. ??

X